3.8.2015 0 Comments

Peter Sagan sa s fanúšikmi stretne na Magio pláži

Najlepší slovenský cyklista a štvornásobný držiteľ zeleného dresu z Tour de France Peter Sagan sa vo štvrtok 6. augusta 2015 stretne so slovenskými fanúšikmi na Magio pláži v Bratislave. Spoločne tak môžu osláviť jeho úspech na najprestížnejších cyklistických pretekoch sveta. Zároveň je to jediná a exkluzívna možnosť dostať sa k Petrovi bližšie.

Deň s Petrom Saganom na Magio pláži začne o 9.00 h. Fanúšikov čaká bohatý sprievodný program, vrátane autogramiády:

9:00 Začiatok podujatia
9:30 Príchod Petra Sagana
11:00 Moderovaný program na pódiu
12:00 Autogramiáda
13:00 Koncert skupiny Replay
16:00 Ukončenie podujatia

Počas trvania celého podujatia čakajú na návštevníkov pláže a fanúšikov Petra Sagana interaktívne a zábavné aktivity. Chýbať nebudú súťaže pre dospelých i deti o tričká a cyklistické fľaše s nápisom S4GAN.

Pripravené bude samostatné pódium a celý program bude prenášaný aj na veľkoplošné obrazovky, aby nikomu neunikol žiadny dôležitý moment.

Posilnené budú tiež občerstvovacie kapacity.

Na špeciálnej zelenej plachte s nápisom „Ďakujeme S4GAN" bude možné Petrovi zanechať odkaz. Telekom pripravil pre Petra Sagana aj prekvapenie vo forme vystúpenia jeho obľúbenej hudobnej skupiny.

Telekom sa stal partnerom najlepšieho slovenského cyklistu Petra Sagana vo februári 2015. Pripravil špeciálny web www.s4gan.sk a kampaň s ústredným textovým motívom S4GAN na podporu svojej najrýchlejšej 4G siete. Na Tour de France vypravil aj špeciálny fanbus s fanúšikmi, ktorí neunikli pozornosti svetových médií. Spolupráca Telekomu a Petra Sagana potrvá do konca roka.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá