Image
29.9.2015 0 Comments

Pebble predstavil najtenší SmartWatch Time Round na svete

Okrem okrúhleho dizajnu je nápadným prvkom nových smart hodiniek ich tenkosť. So šírkou len 7,5 milimetra sú oveľa štíhlejšie ako Apple Watch (10,5 mm) alebo všetky predchádzajúce zariadenie od Pebble. Displej hodiniek meria 38,5 milimetra.

Pebble Time Round budú disponovať klasickým remienkom so šírkou 20 milimetrov. Pebble však prvýkrát chystá aj model navrhnutý pre ženy, ktorý bude mať iba štrnásťmilimetrový pásik.

Podľa internetového magazínu Fortune vydrží batéria v Time Round len dva dni. Hodinky Pebble pritom boli až doteraz známe svojou dlhou výdržou - model Time Steel napríklad bez nabitia vydržal až 10 dní.

Pebble Time Round svojim používateľom ponúkne najnovšie grafické rozhranie, ktoré prebiehajúci deň rozdelí na minulosť, súčasnosť a budúcnosť.

Produkty Pebble sa až doteraz vždy pýšili hranatou obrazovkou. Spoločnosť sa totiž viac ako na dizajn svojich hodiniek sústredila na ich funkčnosť. Po predstavení Apple Watch a iných značiek intelgentných hodiniek sa však z dizajnu stáva dôležitý faktor, ktorým sa môžu konkurenti navzájom odlíšiť.

Je otázkou, či pre používateľov, ktorí sa na svoje hodinky spoliehajú pri organizovaní svojho času, nebude krátka výdrž batérie na príťaž. Pebble im aspoň čiastočne pomôže zavedením možnosti rýchleho nabíjania, ktoré počas 15 minút v nabíjačke predĺži životnosť batérie o jeden deň. Hodinky Pebble Time Round budú stáť 249 dolárov.


Zdroj: ComputerWorld


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty 1

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Produkty

Nový LCD panel IPS od Panasonicu prináša kontrast na úrovni OLED

06.12.2016 10:50

Vysoký kontrast je jedna z hlavných predností displejov OLED. No teraz Panasonic vyvinul panel LCD typu IPS (In-Plane Switching), ktorý dosahuje porovnateľný kontrastný pomer, konkrétne na úrovni 1 00 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá