Image
26.2.2015 0 Comments

Pebble Time – nový hit na Kickstarteri láme rekordy

pebble_time.png Prvá generácia inteligentných hodiniek Pebble získala na Kickstarteri viac ako 10 miliónov dolárov. Pred niekoľkými dňami sme avizovali, že na tomto crodwfundingovom portáli sa čoskoro objaví kampaň na podporu druhej generácie týchto hodiniek.

V súčasnosti už kampaň beží a žne nevídané úspechy - za 24 hodín sa vyzbieralo neuveriteľných viac ako 8,8 milióna dolárov, pričom počet prispievateľov prekročil 41 500.

pebble_time_2.png

Hodinky Pebble Time budú mať farebný displej e-paper, ktorý má v porovnaní so zobrazovacími technológiami LCD alebo OLED minimálnu spotrebu energie. K výbave patrí aj zabudovaný mikrofón, umožňujúci hlasovo odpovedať na prichádzajúce notifikácie (SMS, Hangouts, Gmail, Facebook Messenger, Whatsapp), batéria s výdržou na 7 dní. Hodinky budú vodovzdorné a kompatibilné so všetkými viac ako 6500 existujúcimi aplikáciami pre Pebble.

Pebble Time bude o 20 % tenší ako pôvodný model Pebble, hrúbka bude iba 9,5 mm. Hodinky budú mať zaoblený dizajn, proti poškriabaniu ich bude chrániť sklo Gorilla Glass osadené v rámčeku z nehrdzavejúcej ocele. K dispozícii bude množstvo informácií - od kalendára cez alarm, fitnes, informácie z aplikácií až po rôzne pripomienky. Prepínať sa medzi nimi možno jedným kliknutím.

pebble_time_menu.gif

Hodinky budú spolupracovať s iOS 8 na iPhone 4s a vyššom, ako aj so všetkými telefónmi s operačným systémom Android 4.0+ od výrobcov ako Samsung, HTC, Sony, LG, Google, Motorola, Xiaomi a ďalších.

Pebble Time budú k dispozícii v troch farebných vyhotoveniach. Prví prispievatelia ich môžu získať za 159 dolárov. Predpokladaná maloobchodná cena bude 199 dolárov, dodávky sa majú začať v máji.

Zdroj: kickstarter.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá