Image
26.2.2015 0 Comments

Pebble Time – nový hit na Kickstarteri láme rekordy

pebble_time.png Prvá generácia inteligentných hodiniek Pebble získala na Kickstarteri viac ako 10 miliónov dolárov. Pred niekoľkými dňami sme avizovali, že na tomto crodwfundingovom portáli sa čoskoro objaví kampaň na podporu druhej generácie týchto hodiniek.

V súčasnosti už kampaň beží a žne nevídané úspechy - za 24 hodín sa vyzbieralo neuveriteľných viac ako 8,8 milióna dolárov, pričom počet prispievateľov prekročil 41 500.

pebble_time_2.png

Hodinky Pebble Time budú mať farebný displej e-paper, ktorý má v porovnaní so zobrazovacími technológiami LCD alebo OLED minimálnu spotrebu energie. K výbave patrí aj zabudovaný mikrofón, umožňujúci hlasovo odpovedať na prichádzajúce notifikácie (SMS, Hangouts, Gmail, Facebook Messenger, Whatsapp), batéria s výdržou na 7 dní. Hodinky budú vodovzdorné a kompatibilné so všetkými viac ako 6500 existujúcimi aplikáciami pre Pebble.

Pebble Time bude o 20 % tenší ako pôvodný model Pebble, hrúbka bude iba 9,5 mm. Hodinky budú mať zaoblený dizajn, proti poškriabaniu ich bude chrániť sklo Gorilla Glass osadené v rámčeku z nehrdzavejúcej ocele. K dispozícii bude množstvo informácií - od kalendára cez alarm, fitnes, informácie z aplikácií až po rôzne pripomienky. Prepínať sa medzi nimi možno jedným kliknutím.

pebble_time_menu.gif

Hodinky budú spolupracovať s iOS 8 na iPhone 4s a vyššom, ako aj so všetkými telefónmi s operačným systémom Android 4.0+ od výrobcov ako Samsung, HTC, Sony, LG, Google, Motorola, Xiaomi a ďalších.

Pebble Time budú k dispozícii v troch farebných vyhotoveniach. Prví prispievatelia ich môžu získať za 159 dolárov. Predpokladaná maloobchodná cena bude 199 dolárov, dodávky sa majú začať v máji.

Zdroj: kickstarter.com


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft predstavil svoju 3D víziu a Surface Book, ktorý by mal výkonom knokautovať konkurenciu

27.10.2016 11:23

V stredu 26. októbra Microsoft predstavil novú zásadnú aktualizáciu Windows 10 s názvom Creators Update (CU), novinky z oblasti gamingu a profesionálny desktop z rodiny Surface. Prezentoval aj inovova ...

Produkty

Luxusný Xiaomi Mi Mix má 6,4“ displej bez rámčeka a so zaoblenými rohmi. Cena vás prekvapí

27.10.2016 00:25

Na nedávnom tlačovom podujatí, kde Xiaomi uviedlo smartfón Mi Note 2, bol predvedený aj ďalší telefón – Mi Mix. Hoci ho spoločnosť predstavila ako „koncept telefónu“, ukázalo sa, že si ho bude možné a ...

Produkty

Xiaomi Mi Note 2 sa veľmi nápadne podobá na Galaxy Note 7. Prichádza s globálnou podporou pásiem LTE

27.10.2016 00:13

Xiaomi v týchto dňoch predstavilo nový smartfón Mi Note 2, ktorý sa nápadne podobá na Samsung Note 7 (dúfajme, že riziko požiaru je menšie). Jeho špecifikácie sú vcelku impozantné: - 5,7-palcový zaob ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá