Image
26.2.2015 0 Comments

Pebble Time – nový hit na Kickstarteri láme rekordy

pebble_time.png Prvá generácia inteligentných hodiniek Pebble získala na Kickstarteri viac ako 10 miliónov dolárov. Pred niekoľkými dňami sme avizovali, že na tomto crodwfundingovom portáli sa čoskoro objaví kampaň na podporu druhej generácie týchto hodiniek.

V súčasnosti už kampaň beží a žne nevídané úspechy - za 24 hodín sa vyzbieralo neuveriteľných viac ako 8,8 milióna dolárov, pričom počet prispievateľov prekročil 41 500.

pebble_time_2.png

Hodinky Pebble Time budú mať farebný displej e-paper, ktorý má v porovnaní so zobrazovacími technológiami LCD alebo OLED minimálnu spotrebu energie. K výbave patrí aj zabudovaný mikrofón, umožňujúci hlasovo odpovedať na prichádzajúce notifikácie (SMS, Hangouts, Gmail, Facebook Messenger, Whatsapp), batéria s výdržou na 7 dní. Hodinky budú vodovzdorné a kompatibilné so všetkými viac ako 6500 existujúcimi aplikáciami pre Pebble.

Pebble Time bude o 20 % tenší ako pôvodný model Pebble, hrúbka bude iba 9,5 mm. Hodinky budú mať zaoblený dizajn, proti poškriabaniu ich bude chrániť sklo Gorilla Glass osadené v rámčeku z nehrdzavejúcej ocele. K dispozícii bude množstvo informácií - od kalendára cez alarm, fitnes, informácie z aplikácií až po rôzne pripomienky. Prepínať sa medzi nimi možno jedným kliknutím.

pebble_time_menu.gif

Hodinky budú spolupracovať s iOS 8 na iPhone 4s a vyššom, ako aj so všetkými telefónmi s operačným systémom Android 4.0+ od výrobcov ako Samsung, HTC, Sony, LG, Google, Motorola, Xiaomi a ďalších.

Pebble Time budú k dispozícii v troch farebných vyhotoveniach. Prví prispievatelia ich môžu získať za 159 dolárov. Predpokladaná maloobchodná cena bude 199 dolárov, dodávky sa majú začať v máji.

Zdroj: kickstarter.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Architektúra Ice Lake s podporou pre počítačové videnie a rozpoznávanie reči má dostať procesory Intelu do smartfónov

07.12.2016 00:19

Očakáva sa, že na konci roka 2018 Intel uvedie novú rodinu procesorov s kódovým označením Ice Lake. Bude to ďalšia významná architektúra od tohto výrobcu procesorov, nasledujúca po architektúre Skylak ...

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty 1

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá