5.11.2012 0 Comments

PayPal vďaka slovenskému partnerovi rozširuje možnosť platieb bez bankovej karty

PayPal, globálny líder v online platbách, spustil včera funkciu bankového dobíjania, kľúčovú pre trh strednej a východnej Európy v troch nových krajinách: Estónsku, Maďarsku a Slovinsku. Umožnila mu to spolupráca so slovenskou platobnou inštitúciou Trust Pay, ktorá je licencovaná a dozorovaná Národnou Bankou Slovenska. Bankové dobíjanie už úspešne funguje v Česku a na Slovensku, kde bolo spustené skôr v tomto roku. Vďaka nemu môžu zákazníci previesť peniaze z ich bankového účtu na PayPal účet a platiť online bez použitia bankovej karty.

Funkciu bankového dobíjania využijú tí používatelia PayPal, ktorí na platbu online radšej používajú bankové účty a nechcú sa spoliehať na bankové karty. Peniaze vďaka novej službe jednoducho prevedú zo svojho lokálneho bankového účtu na PayPal účet a môžu platiť online. Využitie PayPal im umožní, rovnako ako iným zákazníkom po celom svete, nakupovať rýchlejšie a bezpečnejšie.

„Sme nadšení, že môžeme oznámiť pokračovanie nášho partnerstva s Trust Pay a spustiť bankové dobíjanie na troch ďalších trhoch," hovorí Ganna Yevtushenko, riaditeľka PayPal pre obchod v strednej a východnej Európe. „Od našich stredo- a východoeurópskych zákazníkov máme veľa signálov o dôležitosti možnosti dobíjať ich PayPal účty priamo z účtu bankového. Bankové dobíjanie PayPal účtov v týchto piatich krajinách dáva používateľom PayPal príležitosť bezpečne platiť online na 190 trhoch, bez ohľadu na to, či chcú použiť svoju bankovú kartu, alebo bankový účet," dodala.

Nová služba bude prevádzkovaná v spolupráci s Trust Pay, poskytovateľom platobných riešení v strednej a východnej Európe. „Po tom, čo sa služba ukázala ako užitočná na Slovensku a v Českej republike, sme radi, že ju môžeme predstaviť aj v ostatných krajinách regiónu. Vďaka nášmu riešeniu je možné dobíjať PayPal účet v reálnom čase," povedal David Rintel, riaditeľ Trust Pay pre obchod.

Pre dobíjanie PayPal účtu pre bankový účet choďte na: www.paypal-dobijeni.cz (Česká republika), www.paypal-topup.ee (Estónsko), www.paypal-topup.hu (Maďarsko), www.paypal-dobijanie.sk (Slovensko), www.paypal-topup.si (Slovinsko).

Pre viac informácií o PayPal: www.paypal.com<http://www.paypal.com>

Pre viac informácií o TrustPay: www.trustpay.eu<http://www.trustpay.eu>

Výhody dobíjania

1

Nulové riziko - kredit na účte je navýšený pred kúpou

2

Kontrola míňania - menej impulzívne nakupovanie v porovnaní s nákupmi kreditnou kartou

3

Celosvetové nákupy - prístup k tisícom obchodov po celom svete

4

Ekonomické - zákazník neplatí žiadne poplatky za dobíjanie ani za platbu online

5

Bezpečné - pri nákupe nie je potrebné zadávať žiadne finančné dáta

Zdroj: PayPal, Trust Pay


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá