6.5.2015 0 Comments

Partnerský program Zyxelu plný odmien

Spoločnosť ZyXEL Communications predstavila nový spôsob odmeňovania a motivovania svojich partnerov. Zmena spočíva v odklone od obvyklej praxe v odvetví, kedy sú odmeňovaní spravidla len predajcovia s najväčšími uzavretými obchodmi. Nový celoeurópsky partnerský program namiesto dôrazu na výšku tržieb vychádza z frekvencie nákupov, a preto je výhodný pre všetkých predajcov.

Systém zahŕňa tri rôzne úrovne partnerstva: predajcov, autorizovaný partner a prémiový partner. Nový partner do programu vstupuje ako „predajca" a podľa frekvencie nákupov postupuje do vyššej úrovne. Dlhodobí partneri spoločnosti ZyXEL potom môžu do programu vstúpiť na základe svojej histórie nákupov v predchádzajúcom roku. Vďaka tomu sú stávajúci partneri odmenení za lojalitu a súčasne majú noví členovia prospech z partnerstva so ZyXELom bez ohľadu na to, aká vysoká je priemerná hodnota ich nákupu.

K hlavným charakteristikám nového programu patrí rad motivačných stimulov, benefity a priebežná komunikácia so spoločnosťou ZyXEL. V rámci systému sa na účet daného predajca na ZyXEL partnerskom portáli pridelia po každom nákupe bonusové body. Následne za ne je možné obstarať odmenu zo širokej ponuky katalógu - napríklad tablety, fotoaparáty, vybavenie pre voľnočasové aktivity a poukážky na produkty ZyXEL. Ďalšie body je možné získať za účasť na promoakciách, ktoré ZyXEL v priebehu roku realizuje. Portál obsahuje rovnako sekciu pre registráciu obchodov, ponúkajú mimoriadne zľavy a v prípade potreby tiež prístup k vylepšenej správe účtu a technickej podpore.

Martin Bratičák, Head of Channel ZyXEL CEE to komentuje slovami: „Príliš mnoho partnerských programov sa zacieľuje iba na veľkých predajcov a zabúda na tých, ktorí neprinášajú najväčšie obchody. My sme chceli náš program zmeniť tak, aby neodmeňoval len najväčších odberateľov, ale aby výhodnosť spolupráce so ZyXELom pocítili všetci naši partneri."

Ďalšou kľúčovou zložkou programu je trvalý záväzok investovať do partnerov formou technickej podpory, poskytovania informácií a školení. Aby odberatelia efektívne zvládali všetky aspekty našich produktov, zahŕňa partnerský program technologické kurzy, program elektronického učenia online aj technické služby. Martin Bratičák uviedol: „Okrem nášho nového prístupu k odmenám pre partnerov sme zaviedli tiež celkom nové benefity a úrovne podpory tak, aby naši partneri mohli zákazníkom poskytovať čo najlepšie služby. Práve vďaka tejto dodatočnej podpore a investíciám je ZyXEL tak atraktívnym partnerom pre predajcov a distribútorov."


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá