13.1.2014 0 Comments

Panasonic na CES 2014 predstavil komplexné 4K riešenia

Okrem najnovších 4K televízorov vystavuje Panasonic na tohtoročnom medzinárodnom veľtrhu CES aj rad 4K produktov a technológií vhodných pre korporátne prostredie a podnikateľov. Na riešeniach pre rôzne sektory a odvetvia ekonomiky, počnúc in - store panelmi až po bezpečnostnú problematiku, demonštruje rastúce možnosti vysoko kvalitného 4K zobrazenia.


4K RIEŠENIE PRE PODNIKANIE
4K Signage

Panasonic predstavil tri riešenia pre značkové predajne, ktoré prinesú zákazníkom úplne nové zážitky pri nakupovaní. Prvým z nich je reklamný panel. Voľbou na jeho ovládacom displeji vyberiete fotografiu produktu, ktorého prezentáciu chcete zobraziť na veľkom 4K paneli. Zobrazovať bude možné napríklad aj 4K digitálne katalógy. Na vysoko kontrastných IPS LCD paneloch určených pre komerčné nasadenie je možné prezentovať napríklad aj štruktúru materiálu. Tretím predstaveným riešením je dvojica zvisle spojených 65-palcových 4K displejov, ktorých rozhranie dokáže načítať RF čipy a užívateľovi zobrazí, ako vybraný produkt vyzerá pri nosení.

4K Security
Panasonic predstavil tiež monitorovací systém postavený na Full HD bezpečnostných kamerách, využívajúcich pre zobrazenie na strane obsluhy 4K displeje. Riešenie ponúka množstvo výhod v podobe ostrejších snímok jednotlivých obrazoviek, ktoré môžu byť multiplikované na viacerých displejoch, ďalej zefektívni dohľad a zníži priestor nutný pre inštaláciu monitorov.

4K Ultra - Wide
Panasonic spojil štvoricu 4K obrazov bez nutnosti využiť proprietárne riešenie Panasonic tak, aby dosiahol ultraširoký formát zobrazenia 12K x 2K s využitím trojice 4K monitorov. Prínosom je možnosť zobraziť ultraširoký obraz vo vysokej kvalite obrazu, čo je ideálne zobrazenie situácií pre športové analýzy, pokročilébezpečnostné riešenia či v rade ďalších odborov.

4K projektor
Predstavený prototyp 4K projektora používa ako prvý technológiu pre posun pixelov v horizontálnom i vertikálnom smere a štvornásobne vyššia hustota pixelov poskytuje krásne ostrý 4K videosignál využiteľný pre rôzne príležitosti.

4K vysielanie / produkcia
Systémy kombinujúce 4K videokamery pre komerčné využitie a 31-palcový monitor BT-4LH310 sú pripravené nielen pre výrobu televízneho vysielania, ale aj použiteľné pre natáčanie filmov v 4K.

20-palcový 4K Tablet (Performance Model)
Panasonic zaradil do svojej ponuky vysoko výkonný model svojho 20-palcového 4K tabletu, ktorý predstavil na veľtrhu IFA v septembri 2013. Tento model obsahuje procesor Intel Core i7 vPro a umožňuje jednoduchú prácu s 3D CAD a ďalšími typmi náročných aplikácií a dát.

4K PRODUKTY PRE SPOTREBITEĽA
4K Ultra HD TV

Nový " Life+ Screen " rad AX800 Ultra HD TV (pre americký trh) prináša okrem vysokej kvality obrazu aj ďalšiu generáciu inteligentných funkcií. Medzi najzaujímavejšie nové pokročilé funkcie radu AX800 patrí napríklad " myStream ", ktorý bez problémov prepája a zobrazuje rôzne zdroje obsahu na jednom mieste a "Info Bar" pre zobrazenie dôležitých informácií s využitím cloudu a systému inteligentnej detekcie osôb.

4K videokamera / 4K digitálne fotoaparáty
4K videokamera s hands - free riešenia využijete tak pri športe, ako aj v každodennom živote, kedy si vďaka okamžitému záznamu môžete znovu prežiť významné chvíle a zážitky. Predvedenie tejto kamery, ktorá je ešte stále vo vývoji, bude súčasťou expozície Panasonic. Okrem toho Panasonic vyvíja DSLM fotoaparát kompatibilný so 4K videom.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá