Image
4.3.2016 0 Comments

Panasonic má svetovo najľahšie vreckové tablety Toughpad s odolnosťou IP67

4,7-palcové vreckové tablety Panasonic Toughpad FZ-F1 a FZ-N1, ktoré sú v súčasnosti najmenšie na trhu, ponúkajú hmotnosť menej ako 280 g a ide o zariadenia s vysokou odolnosťou a ergonomickým riešením.

Prístroj možno ľahko používať a držať jednou rukou vďaka integrovanej zošikmenej čítačke čiarových kódov, umiestnenej vzadu, ktorá chráni pred opakovanou záťažou a zvyšuje tak produktivitu práce. Zariadenie je navrhnuté pre poštových a kuriérskych pracovníkov, skladových manipulantov, pracovníkov v maloobchode, vo výrobe, pre terénne a záchranné služby a disponuje rozhraním na hlasové i dátové služby. Je vybavené pasívnym i aktívnym perom, ktoré umožňuje presnejšie zachytenie podpisu.

Zošikmenie čítačky 1D a 2D čiarových kódov znamená, že používatelia pri skenovaní nemusia ohýbať lakte alebo zápästia, čím sa znižuje riziko zranenia spôsobeného opakovanou záťažou. Zošikmenie takisto znamená, že používatelia môžu pri skenovaní zároveň sledovať displej prístroja, čo pracovníkom umožní rýchlejšie dokončenie procesu ako pri použití klasického snímania čiarových kódov, kde prístroj musí byť naklonený a následne otočený, aby sa používateľ mohol pozrieť na displej. Zariadenie Panasonic prichádza aj s aktivačnými tlačidlami čítačky čiarových kódov, umiestnenými na oboch stranách na jednoduché používanie tak ľavou, ako aj pravou rukou.

Okrem toho vreckové tablety Panasonic Toughpad FZ-F1 a FZ-N1 disponujú 4,7-palcovým antireflexným kapacitným multidotykovým displejom s HD rozlíšením. Možno ho tak použiť na priamom slnečnom svetle alebo za intenzívneho dažďa a takisto ho možno ovládať v rukaviciach. Prístroj sa môže používať aj s voliteľným pasívnym alebo aktívnym perom na presnejšie zachytenie podpisu a rozpoznávacích schopností.

Vreckové tablety Panasonic Toughpad FZ-F1 a FZ-N1 sú vybavené rozhraním 4G LTE/3G na hlasové a dátové služby. Tieto 16,3 mm úzke zariadenia možno ľahko použiť aj na telefónne hovory. Majú 3 mikrofóny vybavené technológiou na potlačenie šumu a dva predné reproduktory poskytujúce dovedna až 100 dBA čistého zvuku v hlučnom prostredí. Vreckové tablet je vybavený bezdrôtovým modulom Wi-Fi, rozhraním bluetooth a modulom NFC, 8 Mpx zadným a 5 Mpx predným fotoaparátom na vytváranie fotografií a videozáznamov, rovnako aj portom micro USB, slotom na pamäťovú kartu micro SD a dvoma slotmi na micro SIM.

Vreckové tablety sa dodávajú s možnosťou výberu z dvoch operačných systémov na jednoduchú integráciu vo firmách používajúcich Windows (FZ-F1) alebo Android (FZ-N1). FZ-F1 sa stane jedným z prvých vreckových tabletov na trhu používajúcich operačný systém Windows 10 IoT Mobile Enterprise. FZ-N1 disponuje verziou Android 5.1.1, ktorá je vybavená systémom Android na pracovné účely, čo IT oddeleniam prinesie možnosť v zariadení oddeliť obchodné údaje a aplikácie od osobných. To uľahčí správu i zabezpečenie.

Zariadenie je vybavené štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon s 2 GB pamäte RAM a flash úložiskom s kapacitou 16 GB.

Vreckové tablety Panasonic Toughpad FZ-F1 a FZ-N1 sú vybavené štandardným akumulátorom na 8 hodín nepretržitej prevádzky a voliteľným akumulátorom, ktorý by mal vystačiť až na 16 hodín nepretržitej prevádzky.

Zariadenie je uvádzané na trh s množstvom podporného príslušenstva vrátane pútka na ruku, kolísky, puzdra, batérií s predĺženou prevádzkou a stojanom s nabíjacou kolískou.
Zariadenie disponuje stupňom krytia IP67, odolnosťou proti prachu a ponoreniu do vody, schopnosťou odolávať pádom až do 1,8 metra.

Vreckový tablet Panasonic Toughpad FZ-N1 AndroidTM 5.1.1 bude dostupný v júni 2016 s cenou 1715 € plus DPH, vreckový tablet Panasonic Toughpad FZ-F1 Windows 10 IoT Mobile Enterprise bude dostupný v druhej polovici roka s cenou 1746 € plus DPH.

Zobrazit Galériu
Autor: TS Panasonic

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá