Image
15.6.2015 0 Comments

PR: Ústredňa, ktorú si môžete dovoliť

telefony.jpg Efektívna komunikácia v rámci firmy a profesionálny kontakt so zákazníkmi sú dnes nevyhnutnosťou. Ideálnym riešením, ako skĺbiť úsporné a dlhodobo výhodné riešenie, je moderná telefónna ústredňa.

viptel.jpgJediným predpokladom pre jej zavedenie je pripojenie na internet, bez ktorého sa vo firme aj tak nezaobídete.

 VIPTel zákazníci platia len za služby, ktoré potrebujú a naozaj využívajú, pričom riešenie je možné prispôsobiť rastu firmy, či už ide o rozširovanie firmy o pobočky alebo prepájanie kancelárií.

Pokročilé funkcie a flexibilita

Hovory nemusí prepájať vyťažená recepčná, keď môžete využiť kvalitne spracovanú automatickú spojovateľku, ktorá vás privíta na každej dobrej infolinke. Čas a nervy vám ušetrí prijímanie či odosielanie faxov priamo z počítača. Bez ústredňového riešenia sa nezaobídete, ak plánujete zriadiť vo firme malé callcentrum alebo zákaznícku linku s viacerými agentmi. Ústredňa tiež poskytuje možnosť nastavenia odkazovej schránky ale aj presmerovanie a nahrávanie hovorov.

Výhodou využívania služieb VIPTel je tzv. mobilná kancelária, čo znamená, že na volanie nepotrebujete telefón, rovnako dobre vám poslúži aj smartfón, tablet, notebook alebo počítač, samozrejme s pripojením na internet.

Spoločný menovateľ: úspora

Okrem toho, že šetríte miesto, ak sa rozhodnete pre vzdialenú tzv. Cloud ústredňu, určite oceníte, ak všetko navrhnú, nastavia a nakonfigurujú za vás. Starostí vás zbaví kvalitná zákaznícka podpora a v neposlednom rade vám klesne účet za telefonovanie. Hoci využívate pevnú linku, výhodné sú aj ceny za volania do mobilných sietí a za domáce ceny dokonca voláte do zahraničia.

VIPTel ponúka na výber z dvoch foriem ústredne, a to virtuálnu VIPTel Cloud ústredňu a hardvérovú VIPTel PBX. Bez ohľadu na to, pre ktoré riešenie sa rozhodnete, čakajte nižšie náklady za telekomunikačné služby a spokojnosť vašich zamestnancov a zákazníkov, pre ktorých je príjemná a priama komunikácia s vami pre budovanie dobrých vzťahov a dôvery nevyhnutná.

Zdroj: VM Telecom


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá