Image
15.6.2015 0 Comments

PR: Ústredňa, ktorú si môžete dovoliť

telefony.jpg Efektívna komunikácia v rámci firmy a profesionálny kontakt so zákazníkmi sú dnes nevyhnutnosťou. Ideálnym riešením, ako skĺbiť úsporné a dlhodobo výhodné riešenie, je moderná telefónna ústredňa.

viptel.jpgJediným predpokladom pre jej zavedenie je pripojenie na internet, bez ktorého sa vo firme aj tak nezaobídete.

 VIPTel zákazníci platia len za služby, ktoré potrebujú a naozaj využívajú, pričom riešenie je možné prispôsobiť rastu firmy, či už ide o rozširovanie firmy o pobočky alebo prepájanie kancelárií.

Pokročilé funkcie a flexibilita

Hovory nemusí prepájať vyťažená recepčná, keď môžete využiť kvalitne spracovanú automatickú spojovateľku, ktorá vás privíta na každej dobrej infolinke. Čas a nervy vám ušetrí prijímanie či odosielanie faxov priamo z počítača. Bez ústredňového riešenia sa nezaobídete, ak plánujete zriadiť vo firme malé callcentrum alebo zákaznícku linku s viacerými agentmi. Ústredňa tiež poskytuje možnosť nastavenia odkazovej schránky ale aj presmerovanie a nahrávanie hovorov.

Výhodou využívania služieb VIPTel je tzv. mobilná kancelária, čo znamená, že na volanie nepotrebujete telefón, rovnako dobre vám poslúži aj smartfón, tablet, notebook alebo počítač, samozrejme s pripojením na internet.

Spoločný menovateľ: úspora

Okrem toho, že šetríte miesto, ak sa rozhodnete pre vzdialenú tzv. Cloud ústredňu, určite oceníte, ak všetko navrhnú, nastavia a nakonfigurujú za vás. Starostí vás zbaví kvalitná zákaznícka podpora a v neposlednom rade vám klesne účet za telefonovanie. Hoci využívate pevnú linku, výhodné sú aj ceny za volania do mobilných sietí a za domáce ceny dokonca voláte do zahraničia.

VIPTel ponúka na výber z dvoch foriem ústredne, a to virtuálnu VIPTel Cloud ústredňu a hardvérovú VIPTel PBX. Bez ohľadu na to, pre ktoré riešenie sa rozhodnete, čakajte nižšie náklady za telekomunikačné služby a spokojnosť vašich zamestnancov a zákazníkov, pre ktorých je príjemná a priama komunikácia s vami pre budovanie dobrých vzťahov a dôvery nevyhnutná.

Zdroj: VM Telecom


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá