Image
9.6.2016 0 Comments

PR: Statické prezentácie na porady vedenia. V digitálnej ekonomike sú už prežitkom

Ste riaditeľ podniku a máte poradu vedenia. Preberáte hospodárske výsledky a stratégiu. Zaujal vás jeden z obchodov – čo presne sa stalo? Kolega navrhne zvýšiť počet obchodníkov, no vy namietnete, že je to príliš rizikové. Na pretras sa dostanú aj zmeny v kľúčových indikátoroch a čo ich spôsobilo. Máte dve možnosti: všetky požiadavky si spíšete, zadáte analytickému oddeleniu a zvoláte ďalšiu poradu vedenia o týždeň. Alebo si ich jednoducho vyklikáte v SAP Digital Boardroom – okamžite, v reálnom čase a s reálnymi výsledkami.

„Cieľom SAP Digital Boardroom je absolútny prehľad informácií, ktoré majú slúžiť ako podklad pre kvalifikované rozhodovanie,“ hovorí Richard Guga, generálny riaditeľ SAP Slovensko. „To však nie je všetko. Súčasťou programu je aj prediktívna analytika, ktorá umožňuje simulovať rôzne obchodné scenáre priamo na porade. Aj o tomto je digitálna transformácia,“ dodáva.

Vedúcim pracovníkom ponúka SAP Digital Boardroom možnosť zbaviť sa statických prezentácií a nekonečného čakania na výsledky analýz. Business intelligence je dostupná okamžite. Používatelia vďaka tomu dokážu porozumieť minulosti, odhadovať budúcnosť a úspešne riadiť svoje obchodné rozhodnutia.

Základom digitálnej „pracovne riaditeľa“ je SAP Cloud for Analytics.  Digital Boardroom čerpá dáta z programov SAP S/4 HANA a platformy SAP HANA Cloud. Pripája sa k nim priamo, takže nedochádza k replikácii údajov a používateľ má istotu, že sa v každom okamihu pozerá na aktuálne a pravdivé informácie.

Prostredníctvom riešenia možno analyzovať stovky miliónov dát. Digital Boardroom okrem základného prehľadu o metrikách spoločnosti používateľom umožňuje detailnejší pohľad na každú jednu z nich – či už ide o jednotlivé obchodné transakcie, detaily, týkajúce sa produktov, či odhad všetkých dôsledkov, ku ktorým povedie zmena niektorých parametrov.

Hlavnými výhodami sú absolútna interaktivita, prehľadné rozhranie, rozsiahle možnosti dynamických vizualizácií a bohatosť dát, ktoré umožňujú pripraviť úplný prehľad o dianí vo firme.

Video s prezentáciou riešenia SAP Digital Boardroom nájdete TU.

SAP

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá