Image
9.6.2016 0 Comments

PR: Statické prezentácie na porady vedenia. V digitálnej ekonomike sú už prežitkom

Ste riaditeľ podniku a máte poradu vedenia. Preberáte hospodárske výsledky a stratégiu. Zaujal vás jeden z obchodov – čo presne sa stalo? Kolega navrhne zvýšiť počet obchodníkov, no vy namietnete, že je to príliš rizikové. Na pretras sa dostanú aj zmeny v kľúčových indikátoroch a čo ich spôsobilo. Máte dve možnosti: všetky požiadavky si spíšete, zadáte analytickému oddeleniu a zvoláte ďalšiu poradu vedenia o týždeň. Alebo si ich jednoducho vyklikáte v SAP Digital Boardroom – okamžite, v reálnom čase a s reálnymi výsledkami.

„Cieľom SAP Digital Boardroom je absolútny prehľad informácií, ktoré majú slúžiť ako podklad pre kvalifikované rozhodovanie,“ hovorí Richard Guga, generálny riaditeľ SAP Slovensko. „To však nie je všetko. Súčasťou programu je aj prediktívna analytika, ktorá umožňuje simulovať rôzne obchodné scenáre priamo na porade. Aj o tomto je digitálna transformácia,“ dodáva.

Vedúcim pracovníkom ponúka SAP Digital Boardroom možnosť zbaviť sa statických prezentácií a nekonečného čakania na výsledky analýz. Business intelligence je dostupná okamžite. Používatelia vďaka tomu dokážu porozumieť minulosti, odhadovať budúcnosť a úspešne riadiť svoje obchodné rozhodnutia.

Základom digitálnej „pracovne riaditeľa“ je SAP Cloud for Analytics.  Digital Boardroom čerpá dáta z programov SAP S/4 HANA a platformy SAP HANA Cloud. Pripája sa k nim priamo, takže nedochádza k replikácii údajov a používateľ má istotu, že sa v každom okamihu pozerá na aktuálne a pravdivé informácie.

Prostredníctvom riešenia možno analyzovať stovky miliónov dát. Digital Boardroom okrem základného prehľadu o metrikách spoločnosti používateľom umožňuje detailnejší pohľad na každú jednu z nich – či už ide o jednotlivé obchodné transakcie, detaily, týkajúce sa produktov, či odhad všetkých dôsledkov, ku ktorým povedie zmena niektorých parametrov.

Hlavnými výhodami sú absolútna interaktivita, prehľadné rozhranie, rozsiahle možnosti dynamických vizualizácií a bohatosť dát, ktoré umožňujú pripraviť úplný prehľad o dianí vo firme.

Video s prezentáciou riešenia SAP Digital Boardroom nájdete TU.

SAP

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá