Image
11.5.2016 0 Comments

PR: Smarter Integration 2016: Fórum inteligentnej výmeny dát a B2B integrácie

Spoločnosť EDITEL, popredný poskytovateľ elektronickej výmeny dokumentov (EDI) na slovenskom trhu a najvýznamnejší implementačný partner pre IBM Sterling B2B Integrátor v regióne CEE, v spolupráci so spoločnosťou IBM si vás dovoľujú pozvať na fórum inteligentnej výmeny dát a B2B integrácie s názvom Smarter Integration 2016. Akcia sa uskutoční v Bratislave dňa 19. mája 2016 od 9:00 do 14:00 v priestoroch Hotela LOFT. Program Smarter Integration je zameraný na segment B2B, jeho špecifiká, možné úskalia a predovšetkým nástroje, pomocou ktorých je možné e-commerce výrazne zefektívniť a uspieť v ňom.

 „Fórum Smarter Integration budeme na Slovensku realizovať po prvý raz. Sme presvedčení, že táto téma je čím ďalej aktuálnejšia a zaujíma všetkých IT manažérov, ktorí riešia bezpečný prenos dát a kladú dôraz na jednoduchosť implementácie a integrácie všetkých svojich aplikácií. B2B integráciu a komunikáciu preberieme ako z pohľadu obchodu a manažmentu, tak z pohľadu technického, respektíve z pohľadu IT. Radi sa s vami podelíme o novinky v tejto oblasti a naše praktické skúsenosti,“ uvádza k Smarter Integration 2016 Štefan Sádovský, výkonný riaditeľ EDITEL SK, s.r.o..

K základným črtám B2B segmentu patrí nepochybne dôraz na oblasť logistiky a elektronickej výmeny informácií. Spoločnosti pôsobiace v B2B sektore však neriešia iba komunikáciu s partnermi a zákazníkmi, rovnako významnú rolu pre nich predstavuje aj integrácia vlastných interných aplikácií (tzv. EAI). B2B integrácia umožňuje pružnú reakciu na požiadavky obchodných partnerov, EAI potom ponúka možnosť napojenia na rôzne systémy vnútri organizácie a s tím spojenú flexibilnú distribúciu dát. IBM Sterling B2B Integrátor predstavuje komplexné riešenie nielen pre zabezpečenie B2B komunikácie, ale aj riešenie požiadaviek EAI.

„Aby ste uspeli v B2B segmente, obchodovanie s vami musí byť pre partnerov a zákazníkov transparentné a jednoduché. K dosiahnutiu tohto stavu a k získaniu významnej konkurenčnej výhody vedie automatizácia a hlavne integrácia obchodných procesov. Unikátnym a veľmi sofistikovaným riešením pre takúto integráciu je B2B platforma IBM Sterling Integrátor, ktorú vám v rámci Smarter Integration podrobne predstavím,“ stručne pozýva na svoju prezentáciu Robert Matras, senior konzultant EDITEL.

Pokiaľ teda váš business úspešne rastie, získavate nových obchodných partnerov, otvárate nové predajné kanály a počet vašich obchodných transakcií sa zvyšuje, príďte sa pozrieť na Smarter Integration 2016 a vypočuť si tipy a rady skúsených odborníkov zo spoločností  EDITEL a IBM.

Registrácia tu: https://www.editel.sk/akcie/aktualne/


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá