Image
2.6.2014 0 Comments

PR: Samsung prináša špičku v oblasti monitorov

U28D590_004_R-Perspective_Black (2).jpgNajnovší monitor z dielne dizajnérov Samsungu svojimi zobrazovacími vlastnosťami hravo prekoná všetko, čo tu bolo doteraz. Na svoje si prídu všetci od hráčov až po grafikov.

Monitor UD590 prináša do sveta zobrazovacej techniky rozlíšenie 4K, ktoré dokáže zobraziť až štvornásobné množstvo pixelov v porovnaní s Full HD rozlíšením. Panel ponúka neuveriteľnú miliardu farieb a unikátnu odozvu 1 ms.

Grafickí dizajnéri, profesionálni fotografi či architekti pracujúci s náročným softvérovým vybavením ocenia pokrokové možnosti v podobe Picture-by-Picture zobrazovania, vďaka ktorému sa dajú k monitoru pripojiť dva nezávislé vstupy. Vďaka tomu sa dá pracovať s dvoma zariadeniami bez toho, aby bolo treba používať dva monitory. Samozrejmosťou je technológia Picture-in-Picture, vďaka ktorej je možné sledovať dva rôzne obsahy zároveň. Pri využívaní týchto technológií sa žiadnym spôsobom neznižuje kvalita obrazu.

Odozva 1 ms ponúka dokonalý zážitok aj hráčom, ktorí pri hraní požadujú obraz tej najvyššej kvality. S takou rýchlou odozvou už nemôžu uniknúť ani najmenšie detaily. Monitor disponuje dvoma HDMI portami verzie 1.4 pre pripojenie multimediálnych zariadení, ako sú tablety či rôzne herné konzoly. Zároveň môžu užívatelia použiť aj Display Port pre pripojenie počítačových zostáv. Ten podporuje zobrazenie UHD rozlíšenia pri frekvencii 60 Hz.

Netreba sa báť obmedzenia zo strany vlastného hardvéru, nakoľko výrobcovia grafických kariet priebežne publikujú potrebné ovládače pre zobrazovanie 4K rozlíšenia. Nové grafické karty prichádzajú priamo s touto podporou.

Samsung vybavil monitor UD590 technológiou, ktorá dokáže automaticky zistiť rozlíšenie prijímaného signálu a v reálnom čase ho prekonvertovať na 4K rozlíšenie. Spolu s vynikajúcou odozvou a množstvom zobrazovaných farieb skutočne prináša bezkonkurenčné zobrazovacie vlastnosti.

Všetky technické parametre korunuje dokonalý minimalistický dizajn v tvare písmena T. Stojan monitora je vyrobený z kvalitných kovových materiálov. Samozrejmosťou je jeho flexibilita, takže užívateľ nie je obmedzovaný a môže si monitor nakloniť k svojej maximálnej spokojnosti.

Ďalšie informácie nájdete na www.samsung.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá