Image
12.4.2016 0 Comments

PR: MARKETING LIVE 2016 prinesie MIX efektívnych marketingových stratégií!

Keď MARKETING (nie)je prechádzka ružovou záhradou. Keď marketingové výsledky netešia. Chyby a úskalia v marketingu, ale aj efektívne zlepšenia a stratégie prinesie 13. ročník MARKETING LIVE 2016!

MARKETING LIVE 2016 bude opäť miestom s najvyššou koncentráciou NAJskúsenejších marketérov v Bratislave! Konferencia sa uskutoční už 26. apríla, v priestoroch Grand Hotel Pressburg.  

Trinásty ročník konferencie ponúkne aj tentokrát možnosť vybrať si, a namixovať svoj vlastný program na mieru. Účastníci si budú môcť zvoliť zo štyroch tematických blokov: 1. Strategický marketing, 2.  Komunikačné stratégie, 3. Personalizovaný marketing a lojalita, 4. Online marketing. „Vďaka pestrému programu získajú účastníci počas jedného dňa maximum informácií. Nebude chýbať workshop, prednášky, case studies a inšpiratívne diskusie“ prezrádza organizátorka konferencie Erika Jankajová.

V troch sálach vystúpi viac ako dvadsať prednášajúcich zo Slovenska a zahraničia. Pozvanie prijali organizátor inšpiratívnych podujatí, autor dvoch kníh a niekoľkých scenárov Palo Hlubina /Samosa/, marketingový a produktový manažér Tuli.sk Zdeno Kuzmány, Blogerka roka 2014 v kategórii Móda Linda Adamčíková /Lapkinn/, PR špecialistka a majiteľka spoločnosti DIVINO Simona Mištíková, majiteľka nezávislej reklamnej agentúry CD-Creative Department Simona Bubánová, strategický riaditeľ reklamnej agentúry Elite Solutions Peter Šurín, marketingový a obchodný manažér Richard Bebjak /DHL Parcel Slovensko/. Využitie najnovších reklamných formátov na zlepšenie výsledkov kampaní a vyšší zisk ukáže vo svojej prednáške kreatívny riaditeľ Marek Didák / HYPE/.

O skúsenostiach, ako zvrátiť krízu v prospech značky a ešte z toho vyťažiť budú diskutovať prezident klubu reklamných agentúr a majiteľ agentúry Respect APP Róbert Slovák, v minulosti hejter, dnes pomáha firmám ako sa s nimi vysporiadať a ako ich získať na svoju stranu Michal Dragan / Chilli Business Solutions/ a ďalší pozvaní. Viac odporúčaní a skúseností o marketingových „persónach“  prezradia v diskusii Roman Hřebecký /Pábení/, Monika Floreková /Visibility/ a Robert Němec /RobertNemec.com/.  Na webstránke konferencie naďalej pribúdajú mená ďalších inšpiratívnych rečníkov, ktorí sa predstavia 26. apríla na Marketing LIVE 2016!

Viac informácií o programe a ďalších prednášajúcich, o možnostiach registrácie a cene vstupenky si môžete pozrieť na www.informslovakia.sk.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá