Image
19.6.2014 0 Comments

PR: Kožené puzdro na iPad Air

328_detail_ultrabig-ipad-mini-cover-cognac-belenty-leather-collection.jpg Kožené puzdro je kombináciou dizajnu, funkčnosti a kvalitného ručného spracovania. Puzdro je vyrobené z exkluzívnej talianskej kože a šité s maximálnou presnosťou pre tablety iPad Air. Komfort pre tablet vnútri puzdra zaručí polstrovanie 100 % vlnenou plsťou.

Použitá plsť je čisto prírodný materiál, jemný k displeju iPadu. Kožené puzdro je extra pevné vďaka vrchnej vrstve kože, vnútornej plstenej vrstve a kvalitnému ručnému spracovaniu. Vydrží preto aj menej šetrné zaobchádzanie vo vnútri tašky, v priehradke auta a pod. Praktické vytiahnutie iPad Airu umožňuje nenápadný polkruhový výrez v spodnej časti puzdra, vďaka ktorému Váš tablet pohodlne vysuniete prstom jednej ruky.

Kožené puzdro na iPad Air pochádza z Leather Collection. Zvonku pôsobí Leather Collection čistým, prepracovaným dojmom. Talianska koža v krémovej alebo koňakovej farbe prepožičiava luxusný vzhľad.

378_detail_ultrabig-ipad-air-kozene-pouzdro-konakova-barva-kuze-belenty-leather-collection.jpg

Vnútro je vypolstrované 100 % prírodnou vlnenou plsťou, ktorá je dostatočne jemná k dotykovej ploche a zároveň pri vkladaní a vysúvaní tabletu do puzdra dochádza k čisteniu dotykovej plochy. Polkruhový výrez v spodnej časti puzdra dotvára celkový dizajn.

Kožené puzdro na iPad Air sadne do ruky, nešmýka sa a koža je na dotyk príjemná. Každý kus je vďaka ručnej práci originálom a preto aj toto kožené puzdro na iPad Air je obrazom tvorivej originality. Ručné práce a úplne prírodné materiály sú zárukou jedinečnosti, ktorú priaznivci značky belenty vyhľadávajú a oceňujú.

Sme úplne presvedčení o kvalite našich produktov, a preto poskytujeme pre kožené puzdro iPad Air 5-ročnú záruku.

Farba kože

  • Cognac
  • Cream

Cena

€59.89

Predaj

belenty-black copy.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Podpora Windows 7 sa skončí o tri roky. Tento rok končí Vista a kancelársky balík Microsoft Office 2007

19.01.2017 00:25

Svetovo najpopulárnejší desktopový operačný systém Windows 7 má už takmer 8 rokov. Blíži sa termín oficiálneho ukončenia jeho podpory, ktorý Microsoft určil na 14. januára 2020. Tradičná podpora sa s ...

Produkty

Inovatívne tepelné kamery pre smartfóny prichádzajú na trh

19.01.2017 00:20

Výrobca tepelných kamier Flir Systems odhalil svoju novú kameru, určenú pre Android. Kamera Flir One sa k smartfónu pripevní prostredníctvom portu USB typu C a používateľovi poskytne tepelný obraz obj ...

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá