Image
19.6.2014 0 Comments

PR: Kožené puzdro na iPad Air

328_detail_ultrabig-ipad-mini-cover-cognac-belenty-leather-collection.jpg Kožené puzdro je kombináciou dizajnu, funkčnosti a kvalitného ručného spracovania. Puzdro je vyrobené z exkluzívnej talianskej kože a šité s maximálnou presnosťou pre tablety iPad Air. Komfort pre tablet vnútri puzdra zaručí polstrovanie 100 % vlnenou plsťou.

Použitá plsť je čisto prírodný materiál, jemný k displeju iPadu. Kožené puzdro je extra pevné vďaka vrchnej vrstve kože, vnútornej plstenej vrstve a kvalitnému ručnému spracovaniu. Vydrží preto aj menej šetrné zaobchádzanie vo vnútri tašky, v priehradke auta a pod. Praktické vytiahnutie iPad Airu umožňuje nenápadný polkruhový výrez v spodnej časti puzdra, vďaka ktorému Váš tablet pohodlne vysuniete prstom jednej ruky.

Kožené puzdro na iPad Air pochádza z Leather Collection. Zvonku pôsobí Leather Collection čistým, prepracovaným dojmom. Talianska koža v krémovej alebo koňakovej farbe prepožičiava luxusný vzhľad.

378_detail_ultrabig-ipad-air-kozene-pouzdro-konakova-barva-kuze-belenty-leather-collection.jpg

Vnútro je vypolstrované 100 % prírodnou vlnenou plsťou, ktorá je dostatočne jemná k dotykovej ploche a zároveň pri vkladaní a vysúvaní tabletu do puzdra dochádza k čisteniu dotykovej plochy. Polkruhový výrez v spodnej časti puzdra dotvára celkový dizajn.

Kožené puzdro na iPad Air sadne do ruky, nešmýka sa a koža je na dotyk príjemná. Každý kus je vďaka ručnej práci originálom a preto aj toto kožené puzdro na iPad Air je obrazom tvorivej originality. Ručné práce a úplne prírodné materiály sú zárukou jedinečnosti, ktorú priaznivci značky belenty vyhľadávajú a oceňujú.

Sme úplne presvedčení o kvalite našich produktov, a preto poskytujeme pre kožené puzdro iPad Air 5-ročnú záruku.

Farba kože

  • Cognac
  • Cream

Cena

€59.89

Predaj

belenty-black copy.jpg


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Slovenská premiéra: ASUS ZenBook 3 a ASUS ZenFone 3

25.10.2016 23:00

Vlajkové lode spoločnosti ASUS vplávali na slovenský trh naozaj symbolicky a štýlovo. Boli predstavené na tlačovej konferencii v Rivers club na lodi zakotvenej na petržalskej strane Dunaja ZenBook3 j ...

Produkty

Ako funguje štvorfarebná tlačiareň od PRUSA 3D

26.10.2016 00:00

Pred niekoľkými mesiacmi sme predstavili novú verziu 3D tlačiarne Original Prusa i3 MK2, s väčšou tlačovou plochou, automatickou kalibráciou a niekoľkými ďalšími vylepšeniami. Vývojári PRUSA 3D naprie ...

Produkty

Pripravte sa na smartfóny s 8 GB RAM. Samsung uviedol prvý mobilný pamäťový modul 8 GB LPDDR4 DRAM

25.10.2016 00:19

Samsung oznámil, že uviedol prvé mobilné 8 GB riešenie pamätí LPDDR4 DRAM, ktoré má výrazne zlepšiť používateľský zážitok najmä pre tých, ktorí používajú zariadenia s Ultra HD a veľkou obrazovkou. 8 G ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá