Image
19.6.2014 0 Comments

PR: Kožené puzdro na iPad Air

328_detail_ultrabig-ipad-mini-cover-cognac-belenty-leather-collection.jpg Kožené puzdro je kombináciou dizajnu, funkčnosti a kvalitného ručného spracovania. Puzdro je vyrobené z exkluzívnej talianskej kože a šité s maximálnou presnosťou pre tablety iPad Air. Komfort pre tablet vnútri puzdra zaručí polstrovanie 100 % vlnenou plsťou.

Použitá plsť je čisto prírodný materiál, jemný k displeju iPadu. Kožené puzdro je extra pevné vďaka vrchnej vrstve kože, vnútornej plstenej vrstve a kvalitnému ručnému spracovaniu. Vydrží preto aj menej šetrné zaobchádzanie vo vnútri tašky, v priehradke auta a pod. Praktické vytiahnutie iPad Airu umožňuje nenápadný polkruhový výrez v spodnej časti puzdra, vďaka ktorému Váš tablet pohodlne vysuniete prstom jednej ruky.

Kožené puzdro na iPad Air pochádza z Leather Collection. Zvonku pôsobí Leather Collection čistým, prepracovaným dojmom. Talianska koža v krémovej alebo koňakovej farbe prepožičiava luxusný vzhľad.

378_detail_ultrabig-ipad-air-kozene-pouzdro-konakova-barva-kuze-belenty-leather-collection.jpg

Vnútro je vypolstrované 100 % prírodnou vlnenou plsťou, ktorá je dostatočne jemná k dotykovej ploche a zároveň pri vkladaní a vysúvaní tabletu do puzdra dochádza k čisteniu dotykovej plochy. Polkruhový výrez v spodnej časti puzdra dotvára celkový dizajn.

Kožené puzdro na iPad Air sadne do ruky, nešmýka sa a koža je na dotyk príjemná. Každý kus je vďaka ručnej práci originálom a preto aj toto kožené puzdro na iPad Air je obrazom tvorivej originality. Ručné práce a úplne prírodné materiály sú zárukou jedinečnosti, ktorú priaznivci značky belenty vyhľadávajú a oceňujú.

Sme úplne presvedčení o kvalite našich produktov, a preto poskytujeme pre kožené puzdro iPad Air 5-ročnú záruku.

Farba kože

  • Cognac
  • Cream

Cena

€59.89

Predaj

belenty-black copy.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá