Image
4.5.2016 0 Comments

PR: Cisco vás naučí brániť sa pred kyberzločinom

Ak je vaša firma pripojená na internet, stala sa terčom kybernetického útoku. Stopercentná ochrana siete neexistuje, tradičné prístupy k bezpečnosti zlyhávajú a profesionálne útoky si dnes môže na virtuálnom trhovisku kybernetického zločinu kúpiť ktokoľvek. Na konferencii Cisco SEC v Bratislave sa už 19. mája dozviete, čo sa s tým dá robiť.

Ak má mať ochrana zmysel, musí bezpečnostné incidenty odhaľovať okamžite a ponúkať kontrolu pred útokom, počas neho i po ňom.  V dnešnom hyperprepojenom svete má Cisco globálny prehľad o dianí v sieti. Dokáže preto pospájať jednotlivé ohnivká – ľudí, procesy i technológie – aby siete dokázalo ochrániť.

Najlepší odborníci z oblasti bezpečnosti  na konferencii v 14 prezentáciách priblížia, ako takáto ochrana vyzerá v praxi.

Martin Lee z tímu lovcov hackerov Cisco Talos prezradí, ako sa kybernetický zločin profesionalizuje i to, prečo si mnohé firmy potrebu ochrany uvedomia až príliš neskoro.

Karel Šimek z českej Cisco Cognitive divízie predstaví Cognitive Threat Analytics, ktorá vďaka pokročilej analýze poskytne automatickú ochranu počas celého trvania útoku. Silu technológie predvedie na vzorke niekoľkých miliónov používateľov.

Odborníci Cisco predstavia moderný bezpečnostný systém a partneri i experti sa podelia o reálne skúsenosti s nasadením bezpečnostných technológií. Okrem najnovších trendov v oblasti kybernetickej bezpečnosti na Slovensku navyše na vlastné oči uvidíte, ako vyzerá reálny hackerský útok.

Príďte sa presvedčiť sami.

Viac informácií nájdete na: Cisco SEC


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

ITAPA 2016: Make IT Easy – Príde Pellegrini, Mikloš z Ukrajiny, aj vynálezca patentov Cullis z Kanady

27.10.2016 00:07

Desiatky inšpiratívnych domácich aj zahraničných spíkrov a stovky lídrov a manažérov z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce a NGO sa 14.-15. novembra stretnú na kongrese ITAPA v Bratislave, a ...

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá