Image
4.5.2016 0 Comments

PR: Cisco vás naučí brániť sa pred kyberzločinom

Ak je vaša firma pripojená na internet, stala sa terčom kybernetického útoku. Stopercentná ochrana siete neexistuje, tradičné prístupy k bezpečnosti zlyhávajú a profesionálne útoky si dnes môže na virtuálnom trhovisku kybernetického zločinu kúpiť ktokoľvek. Na konferencii Cisco SEC v Bratislave sa už 19. mája dozviete, čo sa s tým dá robiť.

Ak má mať ochrana zmysel, musí bezpečnostné incidenty odhaľovať okamžite a ponúkať kontrolu pred útokom, počas neho i po ňom.  V dnešnom hyperprepojenom svete má Cisco globálny prehľad o dianí v sieti. Dokáže preto pospájať jednotlivé ohnivká – ľudí, procesy i technológie – aby siete dokázalo ochrániť.

Najlepší odborníci z oblasti bezpečnosti  na konferencii v 14 prezentáciách priblížia, ako takáto ochrana vyzerá v praxi.

Martin Lee z tímu lovcov hackerov Cisco Talos prezradí, ako sa kybernetický zločin profesionalizuje i to, prečo si mnohé firmy potrebu ochrany uvedomia až príliš neskoro.

Karel Šimek z českej Cisco Cognitive divízie predstaví Cognitive Threat Analytics, ktorá vďaka pokročilej analýze poskytne automatickú ochranu počas celého trvania útoku. Silu technológie predvedie na vzorke niekoľkých miliónov používateľov.

Odborníci Cisco predstavia moderný bezpečnostný systém a partneri i experti sa podelia o reálne skúsenosti s nasadením bezpečnostných technológií. Okrem najnovších trendov v oblasti kybernetickej bezpečnosti na Slovensku navyše na vlastné oči uvidíte, ako vyzerá reálny hackerský útok.

Príďte sa presvedčiť sami.

Viac informácií nájdete na: Cisco SEC


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá