20.8.2015 0 Comments

Osobné cloudové úložisko ZyXEL NAS520 chráni dôležitá dáta

Spoločnosť ZyXEL dnes predstavila nové dvojdiskové osobné cloudové úložisko NAS520, ktoré ukladá, zálohuje a chráni Vaše dáta v naplno riadenom privátnom cloude. Toto profesionálne sieťové úložisko Vám súčasne prostredníctvom služby myZyXELcloud a aplikácie zCloud poskytuje prístup k Vašim dátam, nech už ste kdekoľvek.

Vďaka kapacite až 12 TB dát sa do úložiska NAS520 zmestia až 3 milióny fotografií vo vysokom rozlíšení, 2 milióny hudobných skladieb alebo 3 tisíc filmov. Jeho dvojjadrový procesor 1,2 GHz a funkcia agregácie liniek zaisťujú rýchlosť čítania a zápisu 106 MB, resp. 85 MB za sekundu, ktorá stačí pre plynulé nahrávanie/sťahovanie súborov a umožňuje nespomalený prístup k dátam viacerým užívateľom.

Kľúčovú výhodu osobného cloudu, ako napr. NAS520, predstavuje praktický a mobilný prístup užívateľov pri zachovaní ich plnej kontroly nad svojimi dátami, a to bez akýchkoľvek mesačných poplatkov. NAS520 slúži k uloženiu dát z Vašich počítačov, mobilných zariadení a verejných cloudov, ako sú napr. Google Drive, Dropbox alebo memopal, a tvorí súčasť Vašej domácej lokálnej siete, ktorá je bezpečnejšia než verejné cloudové služby.

Vďaka bezplatným cloudovým a mobilným nástrojom ZyXEL, stránkam myZyXELCloud
a aplikácii zCloud majú užívatelia cez internet alebo mobilné zariadenia kdekoľvek prístup
k dátam v úložisku. Pomocou individuálnej hostiteľskej adresy tak môžu fotografie uložené v NAS520 zdieľať so svojimi priateľmi, uloženú hudbu prehrávať na svojom tablete alebo prostredníctvom Apple TV a Chromecast streamovať HD videá na veľkú obrazovku.

NAS520 Vás presvedčí užívateľsky prívetivým prevedením, ktorým sú taktiež známe aj ďalšie modely osobných úložísk ZyXEL, mimoriadne tichou prevádzkou a veľmi jednoduchou inštaláciou a nastavením. Okrem svojich rúk a intuitívneho grafického užívateľského rozhrania nebudete k inštalácii a nastaveniu potrebovať žiadne skrutky, špeciálne nástroje ani manuály. Pevné disky úložiska sú vymeniteľné za prevádzky, čím odpadá nutnosť systém v priebehu ich výmeny alebo doplňovania vypínať.

„Pretože dnes má u seba každý stále viac zariadení, museli sme vyriešiť, ako zvládať neustále rastúci objem dát," poznamenáva Martin Bratičák, Head of Channel CEE, ZyXEL. „ZyXEL NAS520 je to pravé pre tých, ktorí hľadajú bezpečné a praktické riešenie pre uloženie dát a prístup k nim. Tento model v sebe spojuje ochranu súkromia, spoľahlivosť
a jednoduché použitie, čo z neho robí vhodný nástroj pre bežných užívateľov zaujímajúcich sa o osobný cloud."

Osobné cloudové úložisko ZyXEL získalo početné ocenenia aj vynikajúce hodnotenia médií a užívateľov z celého sveta.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá