18.11.2015 0 Comments

Orange vylepšuje poistenie mobilných zariadení: vyššie poistné krytie, poistenie tabletov a dodatočné zľavy na zariadenia

Už nielen telefón, ale aj tablet si môžu poistiť zákazníci Orangeu. Okrem toho Orange vylepšuje poistenie zariadení pre prípad poškodenia alebo krádeže, ktoré svojim zákazníkom ponúka v spolupráci so spoločnosťou Poisťovňa Cardif Slovakia: zvyšuje výšku poistného krytia a navyše k službe ponúka aj atraktívne zľavy na telefóny. To všetko s jednoduchou aktiváciou, bez zbytočných papierovačiek a predovšetkým s 0 % spoluúčasťou zákazníka.

Poistenie telefónov a tabletov chráni zákazníkov pred škodami, ktoré nepokrývajú bežné záručné podmienky na elektroniku. Telefón a teraz už aj tablet si zákazníci môžu poistiť pre prípad náhodného poškodenia alebo krádeže. Výšku poistného krytia Orange zvyšuje z pôvodných 666 € až na 1 600 €. To znamená, že zákazníci si po novom budú môcť poistiť aj drahšie a pritom obľúbené telefóny, ako sú napríklad íPhone 6S či Samsung Galaxy S6. Pri tabletoch je maximálna výška poistného krytia až do 999 €. K poisteniu môžu zákazníci získať aj atraktívne zľavy na zariadenia, ktoré si zakúpia spolu s hlasovým alebo dátovým paušálom s viazanosťou na 24 mesiacov a ktoré zároveň aj poistia.

V prípade uznania poistnej udalosti poisťovňa zaplatí náklady za opravu (maximálne do výšky časovej ceny zariadenia) alebo v prípade zničenia alebo krádeže zariadenia zákazníkovi vyplatí časovú cenu1 zariadenia priamo na jeho bankový účet. Novinkou je, že cenu za opravu zariadenia platí rovno Poisťovňa Cardif Slovakia servisu, takže zákazník v prípade uznanej poistnej udalosti nemusí vynakladať prostriedky na opravu. Pri uznaní poistnej udalosti zákazník neplatí za spoluúčasť ani cent. Riešenie problémov je rýchlejšie a bez zbytočných papierovačiek.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá