Image
9.4.2014 0 Comments

Orange prináša v cloude 2 nové služby: Office 365 a Správa mobilných zariadení

orange.jpg Orange obohacuje svoju ponuku o dve nové služby, ktoré môžu zákazníci využívať v cloude. Prináša balíky služieb pre kanceláriu Office 365 a riešenie na správu mobilných zariadení. Dvoma novými softvérovými službami Orange rozširuje portfólio svojich cloudových riešení, ktoré od roku 2012 poskytuje v OrangeTech Parku.

Novými službami Office 365 a Správa mobilných zariadení chce Orange osloviť predovšetkým zákazníkov, ktorých cieľom je optimalizovať svoje firemné náklady. Zákazníci totiž s cloudovou službou získavajú viaceré výhody - finančné a časové úspory, ale aj neobmedzený prístup k službám a dokumentom odkiaľkoľvek, kde je pripojenie na internet. Jedna z hlavných výhod, ktoré Orange prináša zákazníkom, je aj balík 500 MB predplatených dát, ktoré získajú so službou Office 365 už v rámci mesačného poplatku. Služby Office 365 a Správa mobilných zariadení sú dostupné za mesačný poplatok a teraz ich môžu zákazníci mať na jeden mesiac bez poplatkov.

Cloudové riešenie Office 365 prináša zákazníkom balík obľúbených kancelárskych služieb v kombinácii s 500 MB predplatených dát na jeho využívanie v mesačnom poplatku. Zákazník tak po zakúpení získa kompletnú službu, s ktorou bude mať vždy k dispozícii aktuálne verzie aplikácií Microsoft Office, ako napríklad Word, Excel a iné, ale aj e-mailovú schránku či možnosť ukladať si a zdieľať dokumenty vo webovej lokalite. Služba je vďaka predplatenému objemu dát pripravená na používanie kedykoľvek. Služba Office 365 je v Orangei dostupná v dvoch produktových líniách - Business Line a Enterprise Line. Na základe počtu licencií a rozsahu funkcionalít má zákazník k dispozícii spolu štyri balíky služby, a to už od 6 eur mesačne.

Office 365

balík
Business Light

balík
Business

balík
Enterprise Light

balík

Enterprise

Aktivačný poplatok

0 €

0 €

0 €

0 €

Mesačný poplatok

6 €

14 €

9 €

24 €

Mesačný poplatok zahŕňa aj dátový balík s objemom 500 MB, použiteľný na prácu s Office 365. Podrobnosti o obsahu jednotlivých balíkov sú dostupné na www.cloudprebiznis.sk.

Druhá cloudová služba je Správa mobilných zariadení. Podnikateľom a firmám prináša v cloude praktické riešenie umožňujúce nastaviť firemné telefóny na diaľku. Služba umožňuje napríklad jednoducho zaslať nastavenia na prijímanie e-mailov do zariadenia zamestnanca, možnosť povoliť či zakázať používanie niektorých funkcionalít alebo uzamknúť telefón v prípade straty či krádeže. Služba je aktuálne dostupná v základnom balíku Štart za mesačný poplatok 1,59 eura na jedného používateľa. Orange k tomu zákazníkovi pribalí aj 10 MB dát na zálohovanie a jeden balík služby pre administrátora služby bezplatne.

Správa mobilných zariadení

Štart

Aktivačný poplatok

0 €

Mesačný poplatok na jedného používateľa

1,59 €

Úložný priestor na zálohovanie dát (kontaktov a kalendára) z telefónu

10 MB

Zákazník si môže obe cloudové služby Orangeu zakúpiť prostredníctvom portálu Cloud pre biznis na www.cloudprebiznis.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie

Prieskum: Štvrtina mladých Slovákov sleduje televíziu v mobile alebo na tablete. SWAN im ponúka riešenie

08.11.2016 00:18

Poznáte ten idylický obraz, keď si večer celá rodina sadá spolu pred televíznu obrazovku a svorne pozerá program, na ktorom sa jej členovia dohodnú? Podľa prieskumu verejnej mienky takáto pohoda sa z  ...

Telekomunikácie 1

Orange predstavil konvergentné služby a vianočnú ponuku

27.10.2016 00:12

Mobilní operátori počas predvianočného obdobia už tradične zintenzívňujú svoje marketingové aktivity s cieľom prispôsobiť ponuky. Orange na tlačovej konferencii predstavil svoje tromfy, s ktorými chce ...

Telekomunikácie 4

4ka ako prvá na Slovensku prináša totálne neobmedzené volania aj dáta

18.10.2016 00:21

Štvrtý mobilný operátor prináša na slovenský trh ďalšiu novinku z produktovej rady TO. S novinkou TO.∞ za cenu 30 eur na 30 dní prinesie do mobilu neobmedzené množstvo dát v sieti 4ky aj v sieti obcho ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá