Image
9.4.2014 0 Comments

Orange prináša v cloude 2 nové služby: Office 365 a Správa mobilných zariadení

orange.jpg Orange obohacuje svoju ponuku o dve nové služby, ktoré môžu zákazníci využívať v cloude. Prináša balíky služieb pre kanceláriu Office 365 a riešenie na správu mobilných zariadení. Dvoma novými softvérovými službami Orange rozširuje portfólio svojich cloudových riešení, ktoré od roku 2012 poskytuje v OrangeTech Parku.

Novými službami Office 365 a Správa mobilných zariadení chce Orange osloviť predovšetkým zákazníkov, ktorých cieľom je optimalizovať svoje firemné náklady. Zákazníci totiž s cloudovou službou získavajú viaceré výhody - finančné a časové úspory, ale aj neobmedzený prístup k službám a dokumentom odkiaľkoľvek, kde je pripojenie na internet. Jedna z hlavných výhod, ktoré Orange prináša zákazníkom, je aj balík 500 MB predplatených dát, ktoré získajú so službou Office 365 už v rámci mesačného poplatku. Služby Office 365 a Správa mobilných zariadení sú dostupné za mesačný poplatok a teraz ich môžu zákazníci mať na jeden mesiac bez poplatkov.

Cloudové riešenie Office 365 prináša zákazníkom balík obľúbených kancelárskych služieb v kombinácii s 500 MB predplatených dát na jeho využívanie v mesačnom poplatku. Zákazník tak po zakúpení získa kompletnú službu, s ktorou bude mať vždy k dispozícii aktuálne verzie aplikácií Microsoft Office, ako napríklad Word, Excel a iné, ale aj e-mailovú schránku či možnosť ukladať si a zdieľať dokumenty vo webovej lokalite. Služba je vďaka predplatenému objemu dát pripravená na používanie kedykoľvek. Služba Office 365 je v Orangei dostupná v dvoch produktových líniách - Business Line a Enterprise Line. Na základe počtu licencií a rozsahu funkcionalít má zákazník k dispozícii spolu štyri balíky služby, a to už od 6 eur mesačne.

Office 365

balík
Business Light

balík
Business

balík
Enterprise Light

balík

Enterprise

Aktivačný poplatok

0 €

0 €

0 €

0 €

Mesačný poplatok

6 €

14 €

9 €

24 €

Mesačný poplatok zahŕňa aj dátový balík s objemom 500 MB, použiteľný na prácu s Office 365. Podrobnosti o obsahu jednotlivých balíkov sú dostupné na www.cloudprebiznis.sk.

Druhá cloudová služba je Správa mobilných zariadení. Podnikateľom a firmám prináša v cloude praktické riešenie umožňujúce nastaviť firemné telefóny na diaľku. Služba umožňuje napríklad jednoducho zaslať nastavenia na prijímanie e-mailov do zariadenia zamestnanca, možnosť povoliť či zakázať používanie niektorých funkcionalít alebo uzamknúť telefón v prípade straty či krádeže. Služba je aktuálne dostupná v základnom balíku Štart za mesačný poplatok 1,59 eura na jedného používateľa. Orange k tomu zákazníkovi pribalí aj 10 MB dát na zálohovanie a jeden balík služby pre administrátora služby bezplatne.

Správa mobilných zariadení

Štart

Aktivačný poplatok

0 €

Mesačný poplatok na jedného používateľa

1,59 €

Úložný priestor na zálohovanie dát (kontaktov a kalendára) z telefónu

10 MB

Zákazník si môže obe cloudové služby Orangeu zakúpiť prostredníctvom portálu Cloud pre biznis na www.cloudprebiznis.sk.


Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie 4

4ka ako prvá na Slovensku prináša totálne neobmedzené volania aj dáta

18.10.2016 00:21

Štvrtý mobilný operátor prináša na slovenský trh ďalšiu novinku z produktovej rady TO. S novinkou TO.∞ za cenu 30 eur na 30 dní prinesie do mobilu neobmedzené množstvo dát v sieti 4ky aj v sieti obcho ...

Telekomunikácie

Telekom predstavil nové technologické vychytávky aj zrýchlenie pripojenia k internetu

18.10.2016 00:07

Telekom predstavil viacero noviniek, ktoré pripravuje na nadchádzajúce predvianočné obdobie. Z technologických noviniek to bude okrem iného zrýchlenie prenosových rýchlostí pripojenia k internetu takm ...

Telekomunikácie 3

4ka ako prvá na Slovensku spúšťa do komerčnej prevádzky VoLTE volania

12.10.2016 00:15

Oddnes môžu už aj obyvatelia Slovenska využívať Voice over LTE (VoLTE), čo je revolučná technológia prinášajúca rýchlejšie spojenie volania a vyššiu kvalitu hlasu. Jej komerčnú prevádzku ako prvá spom ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá