26.10.2012 0 Comments

Orange predstavuje svoju vianočnú nádielku

- Neobmedzený balík volaní, správ a dát za najlepšiu cenu na trhu, jedinečné výhody programu WOW a teraz aj vzájomné nekonečné hovory a správy pre celú rodinu
- Dva roky výhod a zľavy na mobily pre každého, kto odporučí Orange známym
- Väčšie a rýchlejšie balíky mobilného internetu v najväčšej 3G sieti na Slovensku
- Výnimočná vianočná ponuka tabletov už za 1 euro
- Viac filmov s FiberTV a bezpečnejší domáci DSL internet
- Vianočná hra o 75 áut Mini One a 75 tabletov Huawei Media Pad 7 Lite

Vzájomná neobmedzená komunikácia v rámci rodiny s programom WOW
Jedinečný program WOW so svojimi výhodami je hitom posledných mesiacov a tak tomu bude aj počas tohtoročného predvianočného obdobia. K obľúbeným benefitom, ktoré ponúka len program WOW, ako je automaticky klesajúca cena hovorov, ktorá sa s počtom prevolaných minút znižuje z 13 na 5,5 centa za minútu a platí do všetkých sietí, či najlepšiu cenu na trhu za balík neobmedzených volaní, SMS/MMS správ do všetkých sietí a neobmedzených dát, pribudne aj novinka - vzájomné neobmedzené volania a správy pre celú rodinu. Stačí, ak si len jeden člen v rodine založí „rodinný účet" a benefity z neho budú môcť čerpať aj ostatní členovia rodiny. To znamená, ak si aktivuje akýkoľvek balík programu WOW za mesačný poplatok minimálne 21,99 €, ako bonus môže pre seba aj pre ďalších členov rodiny získať možnosť navzájom si volať, SMSkovať, MMSkovať neobmedzene a bezplatne po celé dva roky. Ostatní členovia rodiny si nemusia nič aktivovať, stačí, že ich ako členov rodinného účtu zvolí jeho zriaďovateľ a používajú akýkoľvek program od Orangeu s mesačných poplatkom aspoň 6 eur. Ak si zákazník vyskladá program WOW alebo sa rozhodne pre zvýhodnenú WOW ponuku s mesačným poplatkom od 21,99 eur do 24,98 eur, môže výhodu Nekonečno v rodine zriadiť ďalším dvom členom v rodine. Až štyroch členov rodiny k svojmu programu WOW si môže vybrať zákazník v prípade, ak si vyskladá program WOW alebo sa rozhodne pre zvýhodnenú WOW ponuku od 24,99 eur mesačne.

Štedrá odmena pre každého, kto odporučí Orange priateľom
Orange ponúka k tohtoročným Vianociam aj ďalšiu možnosť ako začať komunikovať so svojimi blízkymi bezplatne. Najväčší mobilný operátor pripravil špeciálne vianočné prekvapenie pre každého verného zákazníka, ktorý odporučí program WOW svojim priateľom a známym. Bezplatné volania a SMS a MMS správy si bude môcť užívať navzájom s každým jedným novým zákazníkom, ktorý na základe jeho odporúčania prejde do Orangeu, pričom maximálne môže odporučiť 3 nových zákazníkov. Navyše dostanú obidvaja špeciálnu zľavu na nákup ľubovoľného mobilného telefónu. Každý nový zákazník, ktorý prejde do Orangeu a vyberie si WOW ponuku s mesačným poplatkom 5 eur - 9,99 eur, získa dodatočnú zľavu 50 eur na nákup nového telefónu. Dodatočnú zľavu až 100 eur na nákup nového mobilu získa zákazník, ak si vyberie WOW ponuku s mesačným poplatkom nad 10 eur. Dodatočnú zľavu na nový mobilný telefón vo výške 20 eur získa za každého odporučeného zákazníka aj zákazník Orangeu, pričom aj tu platí, že maximálne môže odporučiť 3 nových zákazníkov.

Ešte výhodnejší Mobilný internet, ktorý dokáže viac než jeho predchodcovia
Orange k tohtoročným Vianociam prináša vynovený Mobilný internet na cesty či na doma, ktorý ponúka ešte viac dát, vyššie rýchlosti a je bez dátových obmedzení, vďaka čomu môžu zákazníci surfovať v najväčšej 3G sieti na Slovensku bez obáv pred vysokou faktúrou. Po vyčerpaní predplateného objemu dát nedochádza k spoplatneniu ďalších dátových prenosov, iba k zníženiu prenosovej rýchlosti. Výhodou mobilného internetu od Orangeu je aj jeho flexibilita - po prečerpaní predplateného objemu dát si môže zákazník opätovne dokúpiť ďalší objem dát na surfovanie vyššou rýchlosťou, pričom si môže flexibilne dokupovať dáta po 1 GB za výhodné 4 eurá a flexibilne a jednoducho si tak svoj mobilný internetový balík prispôsobiť svojim potrebám.

Orange k vybraným účastníckom programom Mobilného internetu pribalil aj ďalšie doplnkové služby ako napríklad Zákaznícku zónu, Bezpečnostný balík, či niektoré roamingové balíky a e-mailovú schránku s kapacitou 2 GB.

Mobilný internet

Štart

Klasik

Premium

objem predplatených dát

900 MB

6 000 MB

12 000 MB

rýchlosť download/upload

až do 14,4 Mbit/s
/0,5 Mbit/s

až do 21,0 Mbit/s
/1 Mbit/s

až do 42 Mbit/s
/1 Mbit/s

doplnkové služby

-

+ Európa Dáta

+ Zákaznícka zóna

+ Európa Dáta

+ Bezpečnostný balík

+ Zákaznícka zóna

Mobilný internet

Extra

Ultra

objem predplatených dát

20 000 MB

25 000 MB

rýchlosť download /upload*

až do 42 Mbit/s
/2 Mbit/s

až do 42 Mbit/s
/5,8 Mbit/s

doplnkové služby

+ Svet Dáta

+ Bezpečnostný balík

+ Zákaznícka zóna

+ Svet Dáta

+ Bezpečnostný balík

+ Zákaznícka zóna

Orange chce aj naďalej zvýhodňovať svojich verných zákazníkov, zachováva preto lojalitný koncept, pri ktorom platí, že čím dlhšie má zákazník uzatvorenú zmluvu s Orangeom na akúkoľvek službu, tým výhodnejšie ho nový Mobilný internet vyjde. Výška zľavy závisí od balíku internetu, ktorý si zvolí a doby, ako dlho používa služby Orangeu. Tá môže byť až 9 eur mesačne, ročne tak zákazník môže ušetriť až 108 eur.

Ako dlho využíva zákazník služby Orangeu

0 - 1 rok

1 - 5 rokov

5 - 10 rokov

10 rokov

Mobilný internet

Mesačný poplatok

Výška zľavy mesačne/ročne

Výška zľavy mesačne/ ročne

Výška zľavy mesačne/ročne

Štart

9,99 €

0,50 €/mes. 6 €/rok

1 €/mes
12 €/rok

1,50 €/mes
18 €/rok

Klasik

17,99 €

0,50 €/mes. 6 €/rok

1 €/mes
12 €/rok

1,50 €/mes
18 €/rok

Premium

23,99 €

0,50 €/mes. 6 €/rok

1,50 €/mes
18 €/rok

2 €/mes
24 €/rok

Extra

34,99 €

1 €/mes
12 €/rok

3 €/mes
36 €/rok

6 €/mes
72 €/rok

Ultra

48,99 €

2 €/mes
24 €/rok

5 €/mes
60 €/rok

9 €/mes
108 €/rok

Spolu s vynovenými dátovými balíkmi zaraďuje Orange do ponuky aj nové modely modemov podporujúce vyššie rýchlosti - Huawei E3131 a E3251. Zákazníci ktorí preferujú využívanie služby doma majú na výber aj 3G Wifi router Huawei B683 alebo 3G Wifi modem E587. Všetky zariadenia je možné získať už od 1 eura.

Nádielka nových tabletov - už aj za 1 euro
Získať pod stromček nový tablet za výhodnú cenu nebude tento rok s Orangeom žiadny problém. Každý zákazník, ktorý sa rozhodne pre nekonečný Mobilný internetu Klasik a k nemu program WOW, môže získať kvalitný tablet za 1 euro. Ak si k Mobilnému internetu Klasik zoberie aj vybranú zvýhodnenú WOW ponuku alebo program WOW od 27,99 €, dostane automaticky tablet Huawei Media Pad 7L za symbolické euro. Každý, kto si skombinuje volací program WOW v minimálnej hodnote 39,99 € s nekonečným Mobilným internetom Klasik si domov odnesie za 1 euro atraktívny tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0.

Výška mesačného poplatku za program WOW

alebo zvýhodnená WOW ponuka

Mobilný internet

Tablet za 1 euro

27,99 € a vyššie

Nekonečno 2

Nekonečno 3

Maximum 1

Klasik a vyšší

Huawei Media Pad 7L

39,99 € a vyššie

Maximum 2

Klasik a vyšší

Samsung Galaxy Tab 2 7.0

Okrem toho, Orange do svojej vianočnej ponuky zaradil aj tri nové atraktívne modely tabletov za mimoriadne lákavé ceny. Najnáročnejší užívatelia si môžu vybrať najnovší model Samsung Galaxy Tab 2 10.0 s dátovým balíkom Ultra len za 29 €. Modely Samsung Galaxy Tab 2 7.0 a Huawei MediaPad 7 Lite sú k dispozícii pri vyšších balíkoch už od 1 eura.

Viac filmov podľa vlastného výberu na Vianoce
Orange rozširuje možnosti filmovej zábavy pre zákazníkov, ktorí žijú v pokrytí jeho optickou sieťou. K ponuke Videopožičovne vo FiberTV pridáva dve nové Filmotéky - Filmotéku TopFun Štart a Filmotéku+. Spolu tak pribudnú ďalšie stovky filmov. Zákazníci, ktorí sa počas trvania vianočnej ponuky rozhodnú pre balík Orange Doma, dostanú pod stromček k televízii nielen TV Archív, ale aj prístup do Filmotéky TopFun Štart úplne bezplatne. Počas celej doby viazanosti si tak budú môcť kedykoľvek vybrať niektorý z 50 filmov, ktoré budú pravidelne dopĺňané a obmieňané. Ponuka platí pri viazanosti 24 mesiacov.

Jednorazové spoplatnenie

Filmotéka TopFun Štart

Filmotéka+

- obsahuje 50 filmov

- bezplatne pri viazanosti 24 mes.

- cenníková cena 1,99 €/mes.

- stovky filmových titulov

- spoplatnenie za každý zapožičaný filmový titul

Od týchto Vianoc bude surfovanie cez DSL internet bezpečnejšie
Všetkým novým zákazníkom zaväzujúcim sa na 12 alebo 24 mesiacov, ako aj existujúcim zákazníkom v záväzku, ktorí preferujú domáci DSL internet od Orangeu, pribaľuje Orange k Internetu na doma DSL atraktívny darček - bezpečnostný balík ESET Security pack za zvýhodnenú cenu iba 1,99 € mesačne. DSL internet od Orangeu ponúka zákazníkovi stabilný neobmedzený internet s rýchlosťou do 5 Mbit/s už za 11,99 € mesačne. V súčasnosti s touto službou surfuje už 16 000 zákazníkov Orangeu.

Bohatšie Vianoce s kupónom na 30 eur
Počas predvianočného obdobia rozdáva Orange finančný bonus tým zákazníkom, ktorí si aktivujú program WOW spolu s niektorou zo svojich služieb na doma - s Internetom na doma DSL, TV Extra, SatTV Extra alebo FiberTV. Ak zákazník podpíše Dodatok na niektorý z programov WOW, automaticky získa 30-eurový kupón. Ten si môže uplatniť pri podpise Dodatku k ďalšej zo služieb, a to buď hneď, v prípade, že si aktivuje obe služby naraz, alebo aj s časovým odstupom, avšak počas trvania vianočnej ponuky. Zákazníkovi bude následne na jeho fakturačný účet pripísaný finančný bonus 30 eur.

Až 75 štýlových automobilov značky Mini One a 75 tabletov Huawei Media Pad 7 Lite rozdá Orange svojim zákazníkom vo Vianočnej hre
Každý zákazník, ktorý si od 26. októbra aktivuje vybranú hlasovú alebo dátovú službu a podpíše k nej Dodatok k Zmluve o pripojení, bude automaticky zaradený do Vianočnej hry. Verní zákazníci majú väčšiu šancu na výhru, keďže každý zákazník bude do žrebovania zapojený toľkokrát, koľko celých rokov nepretržite je so svojim číslom v Orangei. Každý zákazník, ktorý si v čase trvania vianočnej ponuky vyberie niektorú zo Zvýhodnených WOW ponúk, alebo si vyskladá akýkoľvek vlastný volací program WOW s výhodnou klesajúcou tarifou s mesačným poplatkom od 9,99 €, bude zaradený do žrebovania o jedno zo 68 áut Mini One.

Tí zákazníci, ktorí si aktivujú niektorý z internetových balíkov - Nekonečný internet v mobile, Mobilný internet, Internet na doma DSL alebo FiberNet budú automaticky zaradení do žrebovania o 75 tabletov Huawei Media Pad 7 Lite. Aj v tomto prípade platí, že zákazník bude toľkokrát zaradený do žrebovania, koľko rokov nepretržite využíva na danom čísle služby Orangeu.

Ďalších šesť áut môžu súťažiť všetci existujúci zákazníci Orangeu, ktorí sa zapoja do SMS hry poslaním SMS v tvare ANO na číslo 567. Automaticky sa tak zaradia do hry a zároveň od operátora ako darček dostanú aj vianočnú MMS pohľadnicu. Do hry sú zaradení toľko krát, koľko rokov sú nepretržite s daným číslom v Orangei.

Šancu získať jedno štýlové auto Mini One majú aj tí zákazníci, ktorí sa rozhodnú zapojiť do online hry, ktorá bude od polovice novembra spustená na facebookovej stránke Orangeu. Do tejto hry sa môže zapojiť skutočne každý, dokonca aj zákazníci konkurenčných operátorov.

Vianočná ponuka je platná od 26.októbra 2012.

Detailnejšie informácie o vianočnej ponuke sú dostupné na www.orange.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá