14.4.2014 0 Comments

Orange pokračuje v podpore slovenských aplikácií a ich tvorcov

Neoddeliteľnou súčasťou 4. ročníka konferencie o mobilnom marketingu MobileRulezz 2014 je aj súťaž o najlepšie slovenské mobilné aplikácie AppsRulezz 2014. Spoločnosť Orange Slovensko ako generálny partner podujatia podporuje slovenských vývojárov aj tým, že im v kategórií Nebrandované aplikácie uhradí registračný poplatok do súťaže.

Vývoj mobilných aplikácií na Slovensku neustále napreduje, dôkazom je aj čoraz vyšší počet prihlásených aplikácií do súťaže AppsRulezz 2014. Počas prvých troch ročníkov sa do národnej súťaže prihlásilo viac ako 300 zaujímavých aplikácií.

„Sme radi, že vďaka AppsRulezz vieme ukázať na jednom mieste najlepšie aplikácie, ktorých autormi sú slovenskí vývojári. Častokrát dokážu s aplikáciami preraziť na zahraničný trh a obstáť v tvrdej konkurencii," hovorí Peter Šebo, organizátor súťaže.

Orange, partner slovenských aplikácii, prichádza v rámci 4. ročníka úspešnej národnej súťaže mobilných aplikácii AppsRulezz 2014 s atraktívnou formou podpory šikovných slovenských vývojárov. Developerov, ktorí sa rozhodnú do súťaže AppsRulezz 2014 v kategórii Nebrandované aplikácie prihlásiť svoj zaujímavý a prospešný projekt, podporí Orange formou dotácie v podobe úhrady registračného poplatku vo výške 20 eur za prihlásenie práce. Jedinou podmienkou, ktorú musí vývojár splniť, aby jeho práca získala dotáciu od Orangeu je zdôvodnenie, prečo by ho mal operátor podporiť.

„Mobilné zariadenia bez aplikácii sú ako husle bez sláčika. Aj preto je našou dlhodobou snahou podporovať zaujímavé projekty a riešenia od slovenských vývojárov, aby naši zákazníci mohli svoje zariadenia nielen vďaka našej sieti, ale aj vďaka aplikáciám využívať skutočne naplno," hovorí Alexandra Piskunová, hovorkyňa spoločnosti Orange Slovensko.

Do štvrtého ročníka AppsRulezz sa môžu prihlásiť autori aplikácii vytvorených na Slovensku, ktoré boli uvedené na trh v kalendárnom roku 2013 alebo v roku 2014, najneskôr však do uzávierky súťaže, teda do 20. apríla 2014. Vývojári mobilných aplikácií môžu svoje projekty vytvorené pre akúkoľvek mobilnú platformu prihlasovať prostredníctvom internetovej stránky http://apps.rulezz.sk/2014, kde pri kategórii Nebrandované aplikácie nájdu aj odkaz na žiadosť o dotáciu od Orangeu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá