14.4.2014 0 Comments

Orange pokračuje v podpore slovenských aplikácií a ich tvorcov

Neoddeliteľnou súčasťou 4. ročníka konferencie o mobilnom marketingu MobileRulezz 2014 je aj súťaž o najlepšie slovenské mobilné aplikácie AppsRulezz 2014. Spoločnosť Orange Slovensko ako generálny partner podujatia podporuje slovenských vývojárov aj tým, že im v kategórií Nebrandované aplikácie uhradí registračný poplatok do súťaže.

Vývoj mobilných aplikácií na Slovensku neustále napreduje, dôkazom je aj čoraz vyšší počet prihlásených aplikácií do súťaže AppsRulezz 2014. Počas prvých troch ročníkov sa do národnej súťaže prihlásilo viac ako 300 zaujímavých aplikácií.

„Sme radi, že vďaka AppsRulezz vieme ukázať na jednom mieste najlepšie aplikácie, ktorých autormi sú slovenskí vývojári. Častokrát dokážu s aplikáciami preraziť na zahraničný trh a obstáť v tvrdej konkurencii," hovorí Peter Šebo, organizátor súťaže.

Orange, partner slovenských aplikácii, prichádza v rámci 4. ročníka úspešnej národnej súťaže mobilných aplikácii AppsRulezz 2014 s atraktívnou formou podpory šikovných slovenských vývojárov. Developerov, ktorí sa rozhodnú do súťaže AppsRulezz 2014 v kategórii Nebrandované aplikácie prihlásiť svoj zaujímavý a prospešný projekt, podporí Orange formou dotácie v podobe úhrady registračného poplatku vo výške 20 eur za prihlásenie práce. Jedinou podmienkou, ktorú musí vývojár splniť, aby jeho práca získala dotáciu od Orangeu je zdôvodnenie, prečo by ho mal operátor podporiť.

„Mobilné zariadenia bez aplikácii sú ako husle bez sláčika. Aj preto je našou dlhodobou snahou podporovať zaujímavé projekty a riešenia od slovenských vývojárov, aby naši zákazníci mohli svoje zariadenia nielen vďaka našej sieti, ale aj vďaka aplikáciám využívať skutočne naplno," hovorí Alexandra Piskunová, hovorkyňa spoločnosti Orange Slovensko.

Do štvrtého ročníka AppsRulezz sa môžu prihlásiť autori aplikácii vytvorených na Slovensku, ktoré boli uvedené na trh v kalendárnom roku 2013 alebo v roku 2014, najneskôr však do uzávierky súťaže, teda do 20. apríla 2014. Vývojári mobilných aplikácií môžu svoje projekty vytvorené pre akúkoľvek mobilnú platformu prihlasovať prostredníctvom internetovej stránky http://apps.rulezz.sk/2014, kde pri kategórii Nebrandované aplikácie nájdu aj odkaz na žiadosť o dotáciu od Orangeu.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá