16.10.2015 0 Comments

Orange obohatil ponuku služieb pre domácnosti

V ponuke Orangeu pribudol nový balík služieb pre domácnosť. S ním získajú spoľahlivý optický internet, plnohodnotnú televíziu i bezplatný 31-dňový TV archív už od 12,99 € mesačne.

Orange prináša nový balík služieb pre domácnosť FiberNet Mini s TV. Zákazník s ním získa stabilný spoľahlivý optický internet s prenosovou rýchlosťou do 8 Mbit/s v kombinácii s televíziou cez optiku. Okrem internetu tak má s balíkom aj 65 TV staníc (12 v HD kvalite) a praktický 31-dňový TV archív, vďaka ktorému môže sledovať svoj obľúbený program prakticky kedykoľvek.

Nový balík FiberNet Mini s TV môže mať zákazník už od 12,99 € mesačne (ak spoločná fakturácia dosiahne v rámci skupiny Navzájom zadarmo minimálne 50 €, resp. ak zákazník platí za svoj paušál aj bez skupiny minimálne 50 eur). Štandardný mesačný poplatok za službu s 12/24-mesačnou viazanosťou je 16,99 €.

Služby poskytované cez optickú sieť Orangeu (FTTH) môže aktuálne využívať už viac ako 341-tisíc slovenských domácností. Super rýchly internet, digitálna televízia či telefonovanie v optickej sieti Orangeu je aktuálne dostupné už v 19-ich mestách na Slovensku:

- Banská Bystrica
- Bratislava
- Košice
- Malacky
- Michalovce
- Nitra
- Nové Zámky
- Pezinok
- Piešťany
- Prešov
- Prievidza
- Senica
- Stupava
- Topoľčany
- Trenčín
- Trnava
- Vráble
- Žiar nad Hronom
- Žilina


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá