Image
23.5.2016 1 Comments

Orange: Zvieratká končia, prichádzajú nové paušály Flex a Max

To, na čom zákazníkom najviac záleží, je filozofia, na ktorej Orange postavil vynovenú ponuku svojich paušálov. Zákazníci chcú mať v paušále len také služby, ktoré aj skutočne využijú. Pri všetkom ostatnom sa radšej sami rozhodujú o tom, či si za danú službu priplatia. Nové paušály Orangeu Flex a Max sú preto jednoduchšie a flexibilnejšie a dávajú zákazníkom možnosť vybrať si doplnkové služby, ktorými si paušál vedia prispôsobiť svojim potrebám.

Ponuka paušálov Orangeu obsahuje odteraz dve skupiny programov: Flex a Max. Odlišujú sa zameraním na konkrétneho zákazníka. „Aj keď dátové služby sú jednoznačným trendom, stále existujú zákazníci, ktorým na mobilných dátach nezáleží a v paušále by privítali iné, pre nich užitočnejšie služby,“ hovorí Zuzana Nemečková, riaditeľka obchodného úseku Orangeu. Pre týchto zákazníkov prináša Orange nové paušály Flex. Naopak, pre zákazníkov, ktorí sa nechcú v ničom obmedzovať a záleží im na tom, aby mohli byť čo najviac on-line, Orange prináša dátovo zamerané paušály Max.

Flex – paušál, ktorý sa prispôsobí

Typická cieľová skupina paušálu Flex sú zákazníci, ktorí preferujú základné telekomunikačné služby, telefonovanie a správy a nechcú platiť za niečo, čo nevyužijú. Záleží im na komunikácii, ale miesto internetu v paušále uprednostnia pre nich užitočnejšie benefity na viac komunikácie. Neznamená to však, že budú od dát odtrhnutí. S Flexom aj naďalej budú mať vo svojom mobile napríklad aktuálne počasie a budú môcť používať dátovo menej náročné aplikácie bez toho, aby sa museli obávať dodatočných poplatkov. „To, čo prevažnej väčšine menej náročných zákazníkov na dátových balíkoch bežných paušálov prekážalo, bol pocit, že platia za niečo, čo nepoužívajú, no nemajú na výber. Rozhodli sme sa preto tieto pripomienky vypočuť a priniesť paušál, ktorý dáva flexibilitu,“ hovorí Z. Nemečková. Jednak majú zákazníci úplnú flexibilitu v tom, ako svoj mesačný kredit využijú na volania a správy v rámci Slovenska, a jednak si v prípade potreby môžu flexibilne vybrať doplnkovú službu a paušál si tak prispôsobiť. Miesto väčšieho balíka dát obsahuje paušál nové benefity na viac komunikácie s blízkymi – možnosť vybrať si skupinu telefónnych čísel na neobmedzenú komunikáciu, ako aj bonusový kredit na Prima kartu pre blízkeho.

Zákazníkom s paušálom Flex ponechávame prístup k internetu pri nízkej rýchlosti, ale ak  zákazníci chcú využívať dáta plnohodnotne, môžu si k paušálu flexibilne aktivovať balíčky 100 MB dát po 1 eure.

Paušál Flex

Flex 10€

Flex 15€

Flex 25€

Volania nonstop do siete Orange

3 čísla

5 čísel

Orange

Mesačné predplatné (kredit)

10 €

15 €

15 €

Dáta

základný prístup k internetu s rýchlosťou

64/64 kbit/s

základný prístup k internetu s rýchlosťou

64/64  kbit/s

základný prístup k internetu s rýchlosťou

64/64  kbit/s

Bonusová služba: 

Prima Bonus 2 €

2 €

2 €

2 x 2 €

Volania do všetkých sietí v SR (min.)

0,10 €

0,10 €

0,10 €

Medzinárodne hovory v EU, USA, Kanade (min.)

0,12 €

0,12 €

0,12 €

Správy v rámci SK, EU, USA, Kanada

0,06 €

0,06 €

0,06 €

Mesačný poplatok

10 €

15 €

25 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V prípade, že sa pre paušál Flex 10 € alebo Flex 15 € rozhodne študent a pri jeho aktivácii sa preukáže preukazom ISIC, ITIC alebo EURO < 26, ako bonus automaticky získa každý mesiac navyše 500 MB dát s maximálnou rýchlosťou. Vďaka tomu tak bude môcť svoj mobil využiť skutočne naplno.

Max – paušály Orangeu zamerané na dáta

Paušálmi Max dáva Orange nové výhody zákazníkom, pre ktorých sú dáta dôležité. Kľúčovou výhodou týchto paušálov, ktoré obsahujú neobmedzenú komunikáciu v rámci Slovenska, sa stáva možnosť zdieľať svoje dáta s ďalším zariadením, napríklad s tabletom. Priemerná spotreba dát zákazníkov Orangeu je stále nižšia ako objem dát v balíkoch. Ak sa však aj stane, že zákazník svoj balík dát minie, môže surfovať ďalej so zníženou rýchlosťou 128 kbit/s. „Rozhodli sme sa týmto zákazníkom umožniť využiť svoje dáta naplno aj na ďalších zariadeniach,“ hovorí Martin Hromkovič, marketingový expert Orangeu.

Paušál Max

Max 30€

Max 40€

Max 65€

Max 100€

Volania nonstop

Všetky siete v SR

Všetky siete v SR

Všetky siete v SR

Všetky siete v SR

Medzinárodné volania do EU/USA/Kanada

100

200

Nekonečné do sveta

Nekonečné do sveta

Prichádzajúce hovory v rámci EÚ

50

100

1000

1000

Odchádzajúce hovory  v rámci EÚ

-

-

100

250

Roamingová služba

-

-

V EÚ ako doma PLUS

alebo EÚ regulované ceny

V EÚ ako doma PLUS

alebo EÚ regulované ceny

Správy

-

Nekonečné do EU

Nekonečné do sveta

Nekonečné do sveta

Dáta

500 MB (FUP)

5000 MB (FUP)

10000 MB (FUP)

15000 MB (FUP)

Dátový roaming Svet

-

-

100 MB

250 MB

Bonusová služba

Zdieľam svoje dáta

Zdieľam svoje dáta

Zdieľam svoje dáta

Zdieľam svoje dáta

Volania do všetkých sietí v SR (min.)

0,10 €

0,10 €

0,10 €

0,10 €

Medzinárodné hovory v EÚ, USA, CAN (min.)

0,12 €

0,12 €

0,12 €

0,12 €

Správy v SR, EÚ, USA, CAN)

0,06 €

0,06 €

0,06 €

0,06 €

Mesačný poplatok

30 €

40 €

65 €

100 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednotlivé paušály sú dostupné bez viazanosti, pri 12 a 24-mesačnej viazanosti s telefónom, ako aj pri 15-mesačnej viazanosti bez telefónu. V takom prípade zákazník získa ďalšie benefity navyše. Ak sa rozhodne pre paušál Flex s 15-mesačnou viazanosťou, získa zľavu 5 % z mesačného poplatku a 100 SMS/MMS navyše; ak sa rozhodne pre paušál Max s 15-mesačnou viazanosťou, takisto získa zľavu 5 % z mesačného poplatku a 1000 MB dát navyše.  

Navzájom zadarmo pre všetky paušály Orangeu

Obľúbenú službu Navzájom zadarmo na neobmedzenú komunikáciu v rámci skupiny 5 telefónnych čísel môžu zákazníci Orangeu využívať aj s paušálmi Flex a Max za nezmenených podmienok. Členom skupiny Navzájom zadarmo môže byť zákazník s akýmkoľvek programom aj s predplatenou službou od Orangeu. Zakladateľom novej skupiny môže byť každý zákazník s akýmkoľvek paušálom vo výške aspoň 20 eur. Orange vypočítal, že vďaka vzájomnej bezplatnej komunikácii šetria rodiny a iné skupiny približne 40 eur mesačne.

Zobrazit Galériu
Autor: TS Orange

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie

Telefonovanie v EÚ bude od leta lacnejšie

05.12.2016 00:07

Telefonovanie a spotreba dát v rámci EÚ budú od leta lacnejšie. Konštatoval to minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Arpád Érsek. Na zasadnutí Rady EÚ v Bruseli sa totiž podarilo dosiahnuť ...

Telekomunikácie

Prieskum: Štvrtina mladých Slovákov sleduje televíziu v mobile alebo na tablete. SWAN im ponúka riešenie

08.11.2016 00:18

Poznáte ten idylický obraz, keď si večer celá rodina sadá spolu pred televíznu obrazovku a svorne pozerá program, na ktorom sa jej členovia dohodnú? Podľa prieskumu verejnej mienky takáto pohoda sa z  ...

Telekomunikácie 1

Orange predstavil konvergentné služby a vianočnú ponuku

27.10.2016 00:12

Mobilní operátori počas predvianočného obdobia už tradične zintenzívňujú svoje marketingové aktivity s cieľom prispôsobiť ponuky. Orange na tlačovej konferencii predstavil svoje tromfy, s ktorými chce ...

1 Comments

  1. Co dostanete od Orange v Polsku za 20 eurovy pausal? reakcia na: Orange: Zvieratká končia, prichádzajú nové paušály Flex a Max
    26.5.2016 06:05
    Co dostanete od Orange v Polsku za 20 eurovy pausal? LTE Internet w telefonie 10 GB, Rozmowy do wszystkich sieci komórkowych Nielimitowane, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych Nielimitowane, Roaming w UE 400 min, 100 MB Międzynarodowe 100 min TOTO VAM ORANGE NA SLOVENSKU NEPONUKNE ANI V PAUSALY ZA 40 EUR!!! PRECO ORANGE NA SLOVENSKU ZDIERA ZAKAZNIKOV?
    Reagovať

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá