1.10.2015 0 Comments

Oracle Fast Cloud: Ako začať s cloudom

Spoločnosť Oracle spúšťa v strednej a východnej Európe novú ponúku určenú podnikom všetkých typov aj veľkostí. Je zameraná na firmy, ktoré iba hľadajú cestu ku cloudovým technológiám alebo s prijímaním cloudu práve začínajú.

Iniciatíva Oracle Fast Cloud je založená na ponúce jednoduchých a moderných cloudových technológií na testovanie databáz alebo aplikácií na platforme Java. Ponuka zahŕňa kompletné testovacie a vývojové prostredie a jeden deň konzultačných služieb spoločnosti Oracle. Zákazníci môžu vďaka tejto pomoci jednoducho vytvoriť svoje prvé riešenie na báze verejného cloudu a použiť pri tom osvedčené postupy (best practices).

„Naša najnovšia štúdia o vplyve cloudu na agilitu podnikania (Oracle Cloud Agility) ukazuje, že mnohé organizácie nedokážu dostatočne rýchlo vyvíjať, testovať a sprevádzkovať nové aplikácie. Dôsledkom toho býva vážna konkurenčná nevýhoda," uvádza Sorin Mindrutescu, country manažér Oracle Rumunsko a riaditeľ pre technológie PaaS v strednej a východnej Európe. „Naša iniciatíva prináša cenovo efektívne riešenie cloudu pre všetkých, ktorí sú presvedčení o výhodách agility cloudu, ale majú stále určité obavy urobiť prvý krok. Zákazníci môžu teraz jednoducho v cloude spustiť svoje databázové služby alebo služby na platforme Java, a získať tak základnú skúsenosť, ktorá im v budúcnosti umožní komplexnejšie cloudové projekty na úrovni celej spoločnosti."

„Ponúkame jednoduchý, ale komplexný štartovný balíček všetkým zákazníkom, ktorí sa práve rozhodli pre cloud," dodáva Michel Clement, viceprezident spoločnosti Oracle pre strednú a východnú Európu. „Databáza aj Java majú podobu štandardných predplatených služieb, ktoré zahŕňajú aj konzultácie. Služby je veľmi jednoduché nasadiť a využívať, účtovanie služieb je plne transparentné a definovaný spôsob implementácie umožňuje, aby používateľom začali okamžite prinášať hodnotu. Posledný prieskum spoločnosti Oracle ukázal, že podniky po celom svete dosiaľ nedostatočne vnímajú prínosy cloudového modelu. Riaditelia firemného IT (CIO) sa na druhej strane chystajú na jeho prijatie stále častejšie a plánujú migráciu do cloudu. Naša ponuka reaguje na tieto očakávania a jasne demonštruje prínosy, ktoré cloud podnikom môže poskytnúť."


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá