Image
12.2.2014 0 Comments

OneDrive ponúkne používateľom až 8 GB úložného miesta navyše

Microsoft čoskoro svoje cloudové úložisko SkyDrive premenuje na OneDrive a s novým názvom prichádzajú aj ďalšie novinky. Informoval o nich server LiveSide.net.

OneDrive ponúkne až 8 GB extra úložiska pre používateľov, ktorí splnia určité úlohy. Screenshot znázorňuje uvítaciu obrazovku, kde sa opisuje, ako možno získať dodatočný úložný priestor.

OneDrive_extra_storage.png

Extra úložisko bude mať maximálne 5 GB v prípade, že používateľ pozve na využívanie OneDrive aj svojich priateľov, ktorí si tu potom založia účet. Za každého pozvaného priateľa mu patrí 500 MB priestoru a maximálne môže s touto ponukou osloviť 10 ľudí.

OneDrive_bonus.png

Ďalší 3 GB bonus dostanú používatelia za automatické zálohovanie snímok zo svojho fotoaparátu do zložky Camera Roll pomocou aplikácie OneDrive pre iOS, Android alebo pomocou integrovanej funkcie vo Windows Phone.

V oboch prípadoch ide o úložný priestor navyše a používatelia ho dostanú k 7 GB voľného úložiska, ktoré získavajú všetci noví používatelia služby (alebo k 25 GB, ak patríte medzi prvých používateľov SkyDrive).

Zdroj: liveside.net


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet

YouTube Rewind 2016. Toto sú najpopulárnejšie videá na Slovensku a vo svete

08.12.2016 00:08

Google už tradične v závere roka zverejňuje rebríčky najpopulárnejších videí. YouTube Rewind odhaľuje najpopulárnejšie videá, ktoré používatelia sledovali na najväčšej videoplatforme YouTube za posled ...

Internet 1

Prečo Google v utorok večer nefungoval?

24.11.2016 00:15

V utorok večer postihol služby Googlu rozsiahly výpadok, ktorý trval zhruba dve hodiny a zasiahol vo veľkej miere krajiny strednej Európy vrátane Česka a Slovenska. Používatelia nemali prístup k vyhľa ...

Internet

Instagram konkuruje Facebooku a Snapchatu. Zavádza živé video a miznúce správy

24.11.2016 12:00

Instagram sa pri svojich novinkách už aj v minulosti inšpiroval Snapchatom a tentoraz podľa jeho vzoru pridáva aj živé videá a miznúce správy. Živé videá čoskoro umožnia používateľom jednoduchým stla ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá