Image
12.2.2014 0 Comments

OneDrive ponúkne používateľom až 8 GB úložného miesta navyše

Microsoft čoskoro svoje cloudové úložisko SkyDrive premenuje na OneDrive a s novým názvom prichádzajú aj ďalšie novinky. Informoval o nich server LiveSide.net.

OneDrive ponúkne až 8 GB extra úložiska pre používateľov, ktorí splnia určité úlohy. Screenshot znázorňuje uvítaciu obrazovku, kde sa opisuje, ako možno získať dodatočný úložný priestor.

OneDrive_extra_storage.png

Extra úložisko bude mať maximálne 5 GB v prípade, že používateľ pozve na využívanie OneDrive aj svojich priateľov, ktorí si tu potom založia účet. Za každého pozvaného priateľa mu patrí 500 MB priestoru a maximálne môže s touto ponukou osloviť 10 ľudí.

OneDrive_bonus.png

Ďalší 3 GB bonus dostanú používatelia za automatické zálohovanie snímok zo svojho fotoaparátu do zložky Camera Roll pomocou aplikácie OneDrive pre iOS, Android alebo pomocou integrovanej funkcie vo Windows Phone.

V oboch prípadoch ide o úložný priestor navyše a používatelia ho dostanú k 7 GB voľného úložiska, ktoré získavajú všetci noví používatelia služby (alebo k 25 GB, ak patríte medzi prvých používateľov SkyDrive).

Zdroj: liveside.net


Mohlo by Vás zaujímať

Internet

Prvý stratosférický test Internet of Space sa uskutoční na Slovensku

20.10.2016 00:12

Spoločnosť GOSPACE v spolupráci so Slovanetom otestuje sieť LoRaWAN internetu vecí (IoT) v stratosfére. Pôjde o prvý test vertikálneho dosahu siete tohto druhu na svete.   V piatok 21. októbra 2016 s ...

Internet 1

Mark Zuckerberg predviedol, ako bude vyzerať sociálna sieť vo virtuálnej realite

11.10.2016 00:28

Facebook na vývojárskej konferencii Occulus Connect predviedol svoje najnovšie nápady týkajúce sa spoločenskej interakcie vo virtuálnej realite. Avatary, ktoré ukázal, sa môžu smiať, prejaviť hnev, šo ...

Internet

Facebook spustil bazár Marketplace. Bude to vážna konkurencia pre eBay?

06.10.2016 00:22

Používatelia čoraz častejšie využívajú Facebook na nákup a predaj vecí z druhej ruky.  Nákupné a predajné skupiny vraj navštívi mesačne 450 miliónov ľudí.  Sociálna sieť im vyšla v ústrety a v pondelo ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá