Image
12.2.2014 0 Comments

OneDrive ponúkne používateľom až 8 GB úložného miesta navyše

Microsoft čoskoro svoje cloudové úložisko SkyDrive premenuje na OneDrive a s novým názvom prichádzajú aj ďalšie novinky. Informoval o nich server LiveSide.net.

OneDrive ponúkne až 8 GB extra úložiska pre používateľov, ktorí splnia určité úlohy. Screenshot znázorňuje uvítaciu obrazovku, kde sa opisuje, ako možno získať dodatočný úložný priestor.

OneDrive_extra_storage.png

Extra úložisko bude mať maximálne 5 GB v prípade, že používateľ pozve na využívanie OneDrive aj svojich priateľov, ktorí si tu potom založia účet. Za každého pozvaného priateľa mu patrí 500 MB priestoru a maximálne môže s touto ponukou osloviť 10 ľudí.

OneDrive_bonus.png

Ďalší 3 GB bonus dostanú používatelia za automatické zálohovanie snímok zo svojho fotoaparátu do zložky Camera Roll pomocou aplikácie OneDrive pre iOS, Android alebo pomocou integrovanej funkcie vo Windows Phone.

V oboch prípadoch ide o úložný priestor navyše a používatelia ho dostanú k 7 GB voľného úložiska, ktoré získavajú všetci noví používatelia služby (alebo k 25 GB, ak patríte medzi prvých používateľov SkyDrive).

Zdroj: liveside.net


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet

Google Mapy vám už ukážu, kde sa dá dobre zaparkovať

19.01.2017 00:23

Mapy Googlu budú opäť užitočnejšie. Ich nová aktualizácia v9.44 beta totiž prináša funkciu, ktorá ukáže používateľom, aké možnosti parkovania môžu očakávať na mieste určenia. Získajú tak predstavu o t ...

Internet 10

Stroj na morálne dilemy. Moral Machine umožní rozhodnúť, koho život má autonómne vozidlo obetovať pri nehode

19.01.2017 00:40

So samojazdiacimi autami experimentuje čoraz viac firiem, a tak sa vynárajú aj otázky o tom, ako majú vozidlá rozhodovať v krízových situáciách. Ak napríklad niekto nečakane vbehne do jazdnej dráhy, m ...

Internet

10 trendov pre tohtoročný trh s mobilnými aplikáciami

18.01.2017 00:15

Na začiatku nového roka sa spoločnosť Resco pozrela na najdôležitejšie trendy, ktoré čaká tento biznis v roku 2017. Výskum spoločnosti App Annie predpokladá, že celkové výdavky spotrebiteľov na nákup ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá