6.11.2012 0 Comments

Ocenenie IFS Innovation Award putuje do Českej republiky

IFS, globálny dodávateľ podnikových aplikácií, vybral víťaza prvého ročníka celosvetovej súťaže IFS Innovation Award - Od nápadu k obchodnej hodnote. Stal sa ním Martin Kvapilík zo spoločnosti Toshulin, ktorá je dlhoročným zákazníkom spoločnosti ALTEC a IFS Aplikácie používa už od roku 2003. Porota ocenila jeho nápad, založiť inovačný klub s využitím zdrojov od návštevníkov vo všetkých kritériách, ako je originalita, vplyv na obchod, praktické využitie a merateľnosť, ako najlepší. Ocenenie prevzal Martin Kvapilík na celosvetovej konferencii IFS v Göteborgu.

Víťazná aplikácia - klub inovácií - bola vyhodnotená ako inovatívna, ide o prevod starej myšlienky „schránky na nápady" na online diskusiu členov klubu a vkladanie kreatívnych nápadov a myšlienok prostredníctvom sociálnych sietí a mobilných aplikácií. Veľkým prínosom tohto nápadu je možnosť diskusie s aktívnymi záujemcami a používateľmi moderných technológií v rámci všetkých priemyselných odvetví.

„Mám veľkú radosť, že môžem vyhlásiť prvého víťaza našej súťaže Innovation Award," hovorí predseda poroty Alastair Sorbie, CEO IFS. „Riešenie Martina Kvapilíka je úplne v súlade s inovačnou filozofiou IFS. Tešíme sa na našu spoluprácu na projekte v IFS Labs."

„Víťazstvo v súťaži IFS Innovation Award je pre mňa veľkou cťou," hovorí Martin Kvapilík. „Moje riešenie je založené na jednoduchom nápade: spolupráca prináša inovácie. Teším sa na to, až sa nápad prevedie do plne funkčného produktu."

Členstvo v inovačnom klube je časovo obmedzené a zotrvanie v klube je podmienené prispievaním nových nápadov a poskytnutím komentárov a pripomienok k nápadom ostatných. Nečlenovia môžu pre zaujímavosť sledovať zlepšovacie návrhy a v prípade záujmu sa do klubu pripojiť aj prostredníctvom mobilnej aplikácie na svojom smartfóne.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis 1

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá