6.11.2012 0 Comments

Ocenenie IFS Innovation Award putuje do Českej republiky

IFS, globálny dodávateľ podnikových aplikácií, vybral víťaza prvého ročníka celosvetovej súťaže IFS Innovation Award - Od nápadu k obchodnej hodnote. Stal sa ním Martin Kvapilík zo spoločnosti Toshulin, ktorá je dlhoročným zákazníkom spoločnosti ALTEC a IFS Aplikácie používa už od roku 2003. Porota ocenila jeho nápad, založiť inovačný klub s využitím zdrojov od návštevníkov vo všetkých kritériách, ako je originalita, vplyv na obchod, praktické využitie a merateľnosť, ako najlepší. Ocenenie prevzal Martin Kvapilík na celosvetovej konferencii IFS v Göteborgu.

Víťazná aplikácia - klub inovácií - bola vyhodnotená ako inovatívna, ide o prevod starej myšlienky „schránky na nápady" na online diskusiu členov klubu a vkladanie kreatívnych nápadov a myšlienok prostredníctvom sociálnych sietí a mobilných aplikácií. Veľkým prínosom tohto nápadu je možnosť diskusie s aktívnymi záujemcami a používateľmi moderných technológií v rámci všetkých priemyselných odvetví.

„Mám veľkú radosť, že môžem vyhlásiť prvého víťaza našej súťaže Innovation Award," hovorí predseda poroty Alastair Sorbie, CEO IFS. „Riešenie Martina Kvapilíka je úplne v súlade s inovačnou filozofiou IFS. Tešíme sa na našu spoluprácu na projekte v IFS Labs."

„Víťazstvo v súťaži IFS Innovation Award je pre mňa veľkou cťou," hovorí Martin Kvapilík. „Moje riešenie je založené na jednoduchom nápade: spolupráca prináša inovácie. Teším sa na to, až sa nápad prevedie do plne funkčného produktu."

Členstvo v inovačnom klube je časovo obmedzené a zotrvanie v klube je podmienené prispievaním nových nápadov a poskytnutím komentárov a pripomienok k nápadom ostatných. Nečlenovia môžu pre zaujímavosť sledovať zlepšovacie návrhy a v prípade záujmu sa do klubu pripojiť aj prostredníctvom mobilnej aplikácie na svojom smartfóne.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 2

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá