6.11.2012 0 Comments

Ocenenie IFS Innovation Award putuje do Českej republiky

IFS, globálny dodávateľ podnikových aplikácií, vybral víťaza prvého ročníka celosvetovej súťaže IFS Innovation Award - Od nápadu k obchodnej hodnote. Stal sa ním Martin Kvapilík zo spoločnosti Toshulin, ktorá je dlhoročným zákazníkom spoločnosti ALTEC a IFS Aplikácie používa už od roku 2003. Porota ocenila jeho nápad, založiť inovačný klub s využitím zdrojov od návštevníkov vo všetkých kritériách, ako je originalita, vplyv na obchod, praktické využitie a merateľnosť, ako najlepší. Ocenenie prevzal Martin Kvapilík na celosvetovej konferencii IFS v Göteborgu.

Víťazná aplikácia - klub inovácií - bola vyhodnotená ako inovatívna, ide o prevod starej myšlienky „schránky na nápady" na online diskusiu členov klubu a vkladanie kreatívnych nápadov a myšlienok prostredníctvom sociálnych sietí a mobilných aplikácií. Veľkým prínosom tohto nápadu je možnosť diskusie s aktívnymi záujemcami a používateľmi moderných technológií v rámci všetkých priemyselných odvetví.

„Mám veľkú radosť, že môžem vyhlásiť prvého víťaza našej súťaže Innovation Award," hovorí predseda poroty Alastair Sorbie, CEO IFS. „Riešenie Martina Kvapilíka je úplne v súlade s inovačnou filozofiou IFS. Tešíme sa na našu spoluprácu na projekte v IFS Labs."

„Víťazstvo v súťaži IFS Innovation Award je pre mňa veľkou cťou," hovorí Martin Kvapilík. „Moje riešenie je založené na jednoduchom nápade: spolupráca prináša inovácie. Teším sa na to, až sa nápad prevedie do plne funkčného produktu."

Členstvo v inovačnom klube je časovo obmedzené a zotrvanie v klube je podmienené prispievaním nových nápadov a poskytnutím komentárov a pripomienok k nápadom ostatných. Nečlenovia môžu pre zaujímavosť sledovať zlepšovacie návrhy a v prípade záujmu sa do klubu pripojiť aj prostredníctvom mobilnej aplikácie na svojom smartfóne.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá