19.3.2015 0 Comments

Océ PlotWave 500 získalo pre rok 2015 najvyššie ocenenie iF Design Awards

Spoločnosť Canon Europe oznámila, že jej veľkoformátová tlačiareň Océ PlotWave 500 získala prestížne ocenenie za produktový dizajn - iF Gold Product Design Award. Cenou iF Design Award pre rok 2015 bolo spolu s Océ PlotWave 500 vyznamenaných i šesť ďalších produktov značky Canon.

Ocenenie iF Design Awards za produktový dizajn získali i nedávno uvedené farebné systémy Océ ColorWave 500 / 700 a veľkoformátová tlačiareň Océ ColorWave 900. Tento rok je pre spoločnosť Canon navyše už dvadsiaty prvý rok v rade, kedy jej produkty získali tieto prestížne ocenenia.

„Tlačiarne Océ PlotWave a ColorWave predstavujú dokonalú rovnováhu medzi vizuálnym a funkčným dizajnom," hovorí Yuichi Miyano, Director, Wide Format Printing Group spoločnosti Canon Europe. „Tieto zariadenia sa môžu pochváliť jedinečnými prvkami, ktoré zaisťujú skvelú kvalitu a spoľahlivosť vysokorýchlostnej tlače. Vďaka vysoko estetickému prevedeniu môžu tieto tlačiarne vytvoriť prirodzenú súčasť pracovného prostredia a ergonomické funkcie výrazne zjednodušujú ich používanie. Mimoriadne jedinečným dizajnovým prvkom je používateľské rozhranie, ktoré využíva dotykovú obrazovku a sprístupňuje intuitívne a spoľahlivé tlačové workflow."

„Ocenenia iF Design Awards nastavujú nové štandardy v oblasti moderného technologického dizajnu a uznáva ich preto odborná verejnosť po celom svete. Je pre nás veľkou cťou, že tieto prestížne ocenenia - vrátane zlatej medaile za produktový dizajn pre tlačiareň Océ PlotWave 500 - získali pre tento rok práve naše produktové rady Océ ColorWave a PlotWave," dodáva Yuichi Miyano.

Organizácia iF International Forum Design udeľuje ocenenie iF Design Awards za vynikajúci dizajn už od roku 1953, a to v niekoľkých kategóriách. Spoločnosť Canon získala prvú cenu iF Design Award v oblasti produktového dizajnu v roku 1989 a odvtedy na ňu nadviazala oceneniami pre širokú škálu produktov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Elektronickú schránku musia mať aj školy, upozorňuje NASES

06.12.2016 15:54

Od 1. novembra 2016 začala pre štát platiť všeobecná povinnosť vykonávať verejnú moc elektronicky. Ako informovala Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES), orgány verejnej moci tak ...

Tlačové správy

SLOVLOG 2016: Industry 4.0 v hľadáčiku záujmu

06.12.2016 12:41

Logistické fórum SLOVLOG zaznamenalo takmer dve stovky zúčastnených, z toho bolo viacero nových tvárí najmä zo strany užívateľov logistických služieb. Bolo pre nich pripravených deväť inšpiratívnych p ...

Tlačové správy

UniControls rozširuje spoluprácu s PR agentúrou Accedo aj na Slovensku

06.12.2016 10:00

Public Relations agentúra Accedo Slovakia Communications oznamuje, že ju po začatí spolupráce v ČR v septembri tohto roku,  poverila skupina UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávate ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá