19.3.2015 0 Comments

Océ PlotWave 500 získalo pre rok 2015 najvyššie ocenenie iF Design Awards

Spoločnosť Canon Europe oznámila, že jej veľkoformátová tlačiareň Océ PlotWave 500 získala prestížne ocenenie za produktový dizajn - iF Gold Product Design Award. Cenou iF Design Award pre rok 2015 bolo spolu s Océ PlotWave 500 vyznamenaných i šesť ďalších produktov značky Canon.

Ocenenie iF Design Awards za produktový dizajn získali i nedávno uvedené farebné systémy Océ ColorWave 500 / 700 a veľkoformátová tlačiareň Océ ColorWave 900. Tento rok je pre spoločnosť Canon navyše už dvadsiaty prvý rok v rade, kedy jej produkty získali tieto prestížne ocenenia.

„Tlačiarne Océ PlotWave a ColorWave predstavujú dokonalú rovnováhu medzi vizuálnym a funkčným dizajnom," hovorí Yuichi Miyano, Director, Wide Format Printing Group spoločnosti Canon Europe. „Tieto zariadenia sa môžu pochváliť jedinečnými prvkami, ktoré zaisťujú skvelú kvalitu a spoľahlivosť vysokorýchlostnej tlače. Vďaka vysoko estetickému prevedeniu môžu tieto tlačiarne vytvoriť prirodzenú súčasť pracovného prostredia a ergonomické funkcie výrazne zjednodušujú ich používanie. Mimoriadne jedinečným dizajnovým prvkom je používateľské rozhranie, ktoré využíva dotykovú obrazovku a sprístupňuje intuitívne a spoľahlivé tlačové workflow."

„Ocenenia iF Design Awards nastavujú nové štandardy v oblasti moderného technologického dizajnu a uznáva ich preto odborná verejnosť po celom svete. Je pre nás veľkou cťou, že tieto prestížne ocenenia - vrátane zlatej medaile za produktový dizajn pre tlačiareň Océ PlotWave 500 - získali pre tento rok práve naše produktové rady Océ ColorWave a PlotWave," dodáva Yuichi Miyano.

Organizácia iF International Forum Design udeľuje ocenenie iF Design Awards za vynikajúci dizajn už od roku 1953, a to v niekoľkých kategóriách. Spoločnosť Canon získala prvú cenu iF Design Award v oblasti produktového dizajnu v roku 1989 a odvtedy na ňu nadviazala oceneniami pre širokú škálu produktov.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá