12.11.2012 0 Comments

Občianske združenie The Spot, kreatívny priestor pre rozvoj inovácií a podnikania na Slovensku

Začíname v utorok podvečer (13.11. o 18.00) vernisážou SOYART, ktorá je otváracím podujatím startupu Soyart, ktorý chce šíriť a podporovať mladé slovenské umenie prostredníctvom prenájmu diel.

Soyart sa zameriava na podporu začínajúcich výtvarníkov a výtvarníčok, ktorých diela predstavuje na miestach, kde ich nečakáte - vo firmách, verejných priestoroch či vašej kancelárii. Zároveň tak zamýšľa prispieť k zlepšeniu firemnej kultúry a rozvoja podpory mladých talentov. Vernisáž je možnosťou spoznať novú umeleckú generáciu a uvidieť praktickú ukážku toho, ako môže výtvarné umenie premeniť pracovné priestory.

Streda 14.11. patrí akadémii Rozbehni sa! Rýchlokurz na rozbehnutie nielen pre študentov ale pre každého, kto má pocit, že trochu stojí na mieste. Účastníci získajú nielen exkluzívny materiál s know how ako rozbehnúť svoj projekt, zdravé sebavedomie, ale stretnú aj komunitu ´rozbiehačov´, ktorí sú v rovnakej situácii. Rozbiehame sa o 9.00.

Deň ukončíme celovečerným podujatím Rozbehni sa! @ The Spot, kde nám o svojich začiatkoch povedia 4 úspešní podnikatelia - Tomáš Bella - Piano Media, Gabiela Revická - Tricio & E-zeny, Erika Feketová - Espiral, Zuzana Mesárošová - exSEESAME & co-ac-tive coach.

Štvrtok 18.00 je pravidelne venovaný HotSpotu - sérií štvrtkových prednášok, workshopov a diskusií na rôzne témy s rôznymi osobnosťami pre rôzne osobnosti. Tentokrát na tému „Nikdy nejedz obed sám" alebo krátky úvod do spájania ľudí pre každého s Ondrejom Sočuvkom, Google evanjelizátorom internetu za oblasť Public Policy.

Týždeň venovaný podnikaniu zakončíme účasťou na Startup Weekend Bratislava 2012 (16.11. - 18.11.) v priestoroch fakulty MatFyz - 54 hodín venovaných na rozbeh nápadu, projektu, podnikania v spolupráci so skúsenými mentormi, zručnými účastníkmi a extra dávkou energie urobiť niečo inovatívne. The Spot tím sa zúčastňuje programu a pripravuje podporu a prekvapenia pre účastníkov.

Všetky podujatia sú otvorené a prístupné zadarmo.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá