12.11.2012 0 Comments

Občianske združenie The Spot, kreatívny priestor pre rozvoj inovácií a podnikania na Slovensku

Začíname v utorok podvečer (13.11. o 18.00) vernisážou SOYART, ktorá je otváracím podujatím startupu Soyart, ktorý chce šíriť a podporovať mladé slovenské umenie prostredníctvom prenájmu diel.

Soyart sa zameriava na podporu začínajúcich výtvarníkov a výtvarníčok, ktorých diela predstavuje na miestach, kde ich nečakáte - vo firmách, verejných priestoroch či vašej kancelárii. Zároveň tak zamýšľa prispieť k zlepšeniu firemnej kultúry a rozvoja podpory mladých talentov. Vernisáž je možnosťou spoznať novú umeleckú generáciu a uvidieť praktickú ukážku toho, ako môže výtvarné umenie premeniť pracovné priestory.

Streda 14.11. patrí akadémii Rozbehni sa! Rýchlokurz na rozbehnutie nielen pre študentov ale pre každého, kto má pocit, že trochu stojí na mieste. Účastníci získajú nielen exkluzívny materiál s know how ako rozbehnúť svoj projekt, zdravé sebavedomie, ale stretnú aj komunitu ´rozbiehačov´, ktorí sú v rovnakej situácii. Rozbiehame sa o 9.00.

Deň ukončíme celovečerným podujatím Rozbehni sa! @ The Spot, kde nám o svojich začiatkoch povedia 4 úspešní podnikatelia - Tomáš Bella - Piano Media, Gabiela Revická - Tricio & E-zeny, Erika Feketová - Espiral, Zuzana Mesárošová - exSEESAME & co-ac-tive coach.

Štvrtok 18.00 je pravidelne venovaný HotSpotu - sérií štvrtkových prednášok, workshopov a diskusií na rôzne témy s rôznymi osobnosťami pre rôzne osobnosti. Tentokrát na tému „Nikdy nejedz obed sám" alebo krátky úvod do spájania ľudí pre každého s Ondrejom Sočuvkom, Google evanjelizátorom internetu za oblasť Public Policy.

Týždeň venovaný podnikaniu zakončíme účasťou na Startup Weekend Bratislava 2012 (16.11. - 18.11.) v priestoroch fakulty MatFyz - 54 hodín venovaných na rozbeh nápadu, projektu, podnikania v spolupráci so skúsenými mentormi, zručnými účastníkmi a extra dávkou energie urobiť niečo inovatívne. The Spot tím sa zúčastňuje programu a pripravuje podporu a prekvapenia pre účastníkov.

Všetky podujatia sú otvorené a prístupné zadarmo.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

ITAPA 2016: Make IT Easy – Príde Pellegrini, Mikloš z Ukrajiny, aj vynálezca patentov Cullis z Kanady

27.10.2016 00:07

Desiatky inšpiratívnych domácich aj zahraničných spíkrov a stovky lídrov a manažérov z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce a NGO sa 14.-15. novembra stretnú na kongrese ITAPA v Bratislave, a ...

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá