12.11.2012 0 Comments

Občianske združenie The Spot, kreatívny priestor pre rozvoj inovácií a podnikania na Slovensku

Začíname v utorok podvečer (13.11. o 18.00) vernisážou SOYART, ktorá je otváracím podujatím startupu Soyart, ktorý chce šíriť a podporovať mladé slovenské umenie prostredníctvom prenájmu diel.

Soyart sa zameriava na podporu začínajúcich výtvarníkov a výtvarníčok, ktorých diela predstavuje na miestach, kde ich nečakáte - vo firmách, verejných priestoroch či vašej kancelárii. Zároveň tak zamýšľa prispieť k zlepšeniu firemnej kultúry a rozvoja podpory mladých talentov. Vernisáž je možnosťou spoznať novú umeleckú generáciu a uvidieť praktickú ukážku toho, ako môže výtvarné umenie premeniť pracovné priestory.

Streda 14.11. patrí akadémii Rozbehni sa! Rýchlokurz na rozbehnutie nielen pre študentov ale pre každého, kto má pocit, že trochu stojí na mieste. Účastníci získajú nielen exkluzívny materiál s know how ako rozbehnúť svoj projekt, zdravé sebavedomie, ale stretnú aj komunitu ´rozbiehačov´, ktorí sú v rovnakej situácii. Rozbiehame sa o 9.00.

Deň ukončíme celovečerným podujatím Rozbehni sa! @ The Spot, kde nám o svojich začiatkoch povedia 4 úspešní podnikatelia - Tomáš Bella - Piano Media, Gabiela Revická - Tricio & E-zeny, Erika Feketová - Espiral, Zuzana Mesárošová - exSEESAME & co-ac-tive coach.

Štvrtok 18.00 je pravidelne venovaný HotSpotu - sérií štvrtkových prednášok, workshopov a diskusií na rôzne témy s rôznymi osobnosťami pre rôzne osobnosti. Tentokrát na tému „Nikdy nejedz obed sám" alebo krátky úvod do spájania ľudí pre každého s Ondrejom Sočuvkom, Google evanjelizátorom internetu za oblasť Public Policy.

Týždeň venovaný podnikaniu zakončíme účasťou na Startup Weekend Bratislava 2012 (16.11. - 18.11.) v priestoroch fakulty MatFyz - 54 hodín venovaných na rozbeh nápadu, projektu, podnikania v spolupráci so skúsenými mentormi, zručnými účastníkmi a extra dávkou energie urobiť niečo inovatívne. The Spot tím sa zúčastňuje programu a pripravuje podporu a prekvapenia pre účastníkov.

Všetky podujatia sú otvorené a prístupné zadarmo.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 4

Vybudovanie Národného systému dopravných informácií stálo 14,2 milióna eur, jeho prevádzka vyjde ročne na 1,5 milióna eur

11.01.2017 00:05

Nový web z dielne ministerstva dopravy informuje o dopravných nehodách, aktuálnych zdržaniach na cestách či meškaniach vlakov, ale aj o počasí a údržbe na dopravných komunikáciách. Národný systém dopr ...

Biznis

Gartner: Trh PC, tabletov a mobilných telefónov do roku 2018 neporastie

09.01.2017 00:15

Celosvetové kombinované dodávky PC, tabletov, ultraprenosných notebookov a mobilných telefónov podľa analytikov spoločnosti Gartner v tomto roku neporastú. Ich celkový objem tak dosiahne v roku 2017 2 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá