Image
28.3.2013 0 Comments

Obaly s klávesnicou Logitech Keyboard Folio pre iPad a iPad mini

Custom_format_V7_ElectricBlue_CTG.jpg Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes oznámila rozšírenie svojho radu príslušenstva k tabletom a predstavila dva nové modely: Logitech Keyboard Folio a Logitech Keyboard Folio mini, obaly s klávesnicou, ktoré boli navrhnuté tak, aby chránili váš tablet s jeho dotykovým displejom a doplnili ho o ušľachtilý textilný poťah a nové farby, ktoré budú v súlade s vaším osobitým štýlom.

„Pri tvorbe nového obalu s klávesnicou Logitech Keyboard Folio sme mali za cieľ využiť skúsenosť s krytom Logitech Ultrathin Keyboard Cover, ktorý získal mnoho ocenení, a pridať ďalší stupeň ochrany," povedal Mike Culver, viceprezident vývoja značky pre príslušenstvo k tabletom v spoločnosti Logitech. „Aby sme s dizajnom postúpili ešte o krok vpred, využili sme skúsenosti a expertízu spoločnosti Logitech v oblasti klávesníc, použili vysoko kvalitné materiály a pridali tak prvok sofistikovanosti k funkčnej ochrane, ktorú ľudia chcú a potrebujú pre svoje tablety."

Logitech Keyboard Folio sa k vášmu iPadu pripojí cez Bluetooth a prináša pocit dôverne známych, tradičných kláves v plnej veľkosti vrátane funkčných klávesových skratiek pre iPad a pomôže vám tak prekonať obmedzenia pri písaní na klávesnici na displeji.

Spoločnosť Logitech s cieľom spojiť estetiku s praktickosťou použila vyspelé materiály a čistý industriálny dizajn a dosiahla tak výsledku, ktorý vyzdvihuje osobný štýl a pritom pomáha minimalizovať riziko poškodenia vášho tabletu. Ďalší stupeň ochrany a pohodlie prinášajú magnetické uzávery, ktoré zmenšujú riziko poškodenia vášho tabletu pri prenášaní, a funkcia stojanu pre iPad, ktorý umožňuje dva pohodlné uhly pre sledovanie, takže máte svoj iPad a iPad mini vždy v ideálnej pozícii. Logitech Keyboard Folio tiež šetrí výdrž batérií vášho iPadu vďaka funkcii okamžitého zapnutia a vypnutia, čo znamená, že sa tablet automaticky prebudí keď otvoríte kryt a prejde do režimu spánku keď ho zavriete.

Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že kryt s klávesnica Logitech Keyboard Folio bude v Európe k dispozícii v priebehu apríla 2013 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99.99 €. Model Logitech Keyboard Folio mini bude podľa očakávania v Európe k dispozícii v máji 2013 za odporúčanú maloobchodnú cenu 69.99 €. Oba produkty budú k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch - ich dostupnosť sa bude v jednotlivých krajinách líšiť. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá