Image
28.3.2013 0 Comments

Obaly s klávesnicou Logitech Keyboard Folio pre iPad a iPad mini

Custom_format_V7_ElectricBlue_CTG.jpg Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes oznámila rozšírenie svojho radu príslušenstva k tabletom a predstavila dva nové modely: Logitech Keyboard Folio a Logitech Keyboard Folio mini, obaly s klávesnicou, ktoré boli navrhnuté tak, aby chránili váš tablet s jeho dotykovým displejom a doplnili ho o ušľachtilý textilný poťah a nové farby, ktoré budú v súlade s vaším osobitým štýlom.

„Pri tvorbe nového obalu s klávesnicou Logitech Keyboard Folio sme mali za cieľ využiť skúsenosť s krytom Logitech Ultrathin Keyboard Cover, ktorý získal mnoho ocenení, a pridať ďalší stupeň ochrany," povedal Mike Culver, viceprezident vývoja značky pre príslušenstvo k tabletom v spoločnosti Logitech. „Aby sme s dizajnom postúpili ešte o krok vpred, využili sme skúsenosti a expertízu spoločnosti Logitech v oblasti klávesníc, použili vysoko kvalitné materiály a pridali tak prvok sofistikovanosti k funkčnej ochrane, ktorú ľudia chcú a potrebujú pre svoje tablety."

Logitech Keyboard Folio sa k vášmu iPadu pripojí cez Bluetooth a prináša pocit dôverne známych, tradičných kláves v plnej veľkosti vrátane funkčných klávesových skratiek pre iPad a pomôže vám tak prekonať obmedzenia pri písaní na klávesnici na displeji.

Spoločnosť Logitech s cieľom spojiť estetiku s praktickosťou použila vyspelé materiály a čistý industriálny dizajn a dosiahla tak výsledku, ktorý vyzdvihuje osobný štýl a pritom pomáha minimalizovať riziko poškodenia vášho tabletu. Ďalší stupeň ochrany a pohodlie prinášajú magnetické uzávery, ktoré zmenšujú riziko poškodenia vášho tabletu pri prenášaní, a funkcia stojanu pre iPad, ktorý umožňuje dva pohodlné uhly pre sledovanie, takže máte svoj iPad a iPad mini vždy v ideálnej pozícii. Logitech Keyboard Folio tiež šetrí výdrž batérií vášho iPadu vďaka funkcii okamžitého zapnutia a vypnutia, čo znamená, že sa tablet automaticky prebudí keď otvoríte kryt a prejde do režimu spánku keď ho zavriete.

Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že kryt s klávesnica Logitech Keyboard Folio bude v Európe k dispozícii v priebehu apríla 2013 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99.99 €. Model Logitech Keyboard Folio mini bude podľa očakávania v Európe k dispozícii v máji 2013 za odporúčanú maloobchodnú cenu 69.99 €. Oba produkty budú k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch - ich dostupnosť sa bude v jednotlivých krajinách líšiť. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá