Image
28.3.2013 0 Comments

Obaly s klávesnicou Logitech Keyboard Folio pre iPad a iPad mini

Custom_format_V7_ElectricBlue_CTG.jpg Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes oznámila rozšírenie svojho radu príslušenstva k tabletom a predstavila dva nové modely: Logitech Keyboard Folio a Logitech Keyboard Folio mini, obaly s klávesnicou, ktoré boli navrhnuté tak, aby chránili váš tablet s jeho dotykovým displejom a doplnili ho o ušľachtilý textilný poťah a nové farby, ktoré budú v súlade s vaším osobitým štýlom.

„Pri tvorbe nového obalu s klávesnicou Logitech Keyboard Folio sme mali za cieľ využiť skúsenosť s krytom Logitech Ultrathin Keyboard Cover, ktorý získal mnoho ocenení, a pridať ďalší stupeň ochrany," povedal Mike Culver, viceprezident vývoja značky pre príslušenstvo k tabletom v spoločnosti Logitech. „Aby sme s dizajnom postúpili ešte o krok vpred, využili sme skúsenosti a expertízu spoločnosti Logitech v oblasti klávesníc, použili vysoko kvalitné materiály a pridali tak prvok sofistikovanosti k funkčnej ochrane, ktorú ľudia chcú a potrebujú pre svoje tablety."

Logitech Keyboard Folio sa k vášmu iPadu pripojí cez Bluetooth a prináša pocit dôverne známych, tradičných kláves v plnej veľkosti vrátane funkčných klávesových skratiek pre iPad a pomôže vám tak prekonať obmedzenia pri písaní na klávesnici na displeji.

Spoločnosť Logitech s cieľom spojiť estetiku s praktickosťou použila vyspelé materiály a čistý industriálny dizajn a dosiahla tak výsledku, ktorý vyzdvihuje osobný štýl a pritom pomáha minimalizovať riziko poškodenia vášho tabletu. Ďalší stupeň ochrany a pohodlie prinášajú magnetické uzávery, ktoré zmenšujú riziko poškodenia vášho tabletu pri prenášaní, a funkcia stojanu pre iPad, ktorý umožňuje dva pohodlné uhly pre sledovanie, takže máte svoj iPad a iPad mini vždy v ideálnej pozícii. Logitech Keyboard Folio tiež šetrí výdrž batérií vášho iPadu vďaka funkcii okamžitého zapnutia a vypnutia, čo znamená, že sa tablet automaticky prebudí keď otvoríte kryt a prejde do režimu spánku keď ho zavriete.

Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že kryt s klávesnica Logitech Keyboard Folio bude v Európe k dispozícii v priebehu apríla 2013 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99.99 €. Model Logitech Keyboard Folio mini bude podľa očakávania v Európe k dispozícii v máji 2013 za odporúčanú maloobchodnú cenu 69.99 €. Oba produkty budú k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch - ich dostupnosť sa bude v jednotlivých krajinách líšiť. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá