Image
14.8.2014 0 Comments

OKI rozširuje ponuku multifunkčných A3 tlačiarní pre veľké objemy tlače

Spoločnosť OKI predstavila pokročilý rad multifunkčných farebných tlačiarní (MFP) formátu A3 s digitálnou LED technológiou tlače zahŕňajúci modely ES9455 MFP, ES9465 MFP a ES9475 MFP.

Zariadenia sú určené predovšetkým na nasadenie vo veľkých pracovných skupinách a spoločnostiach, kde je potrebná rýchla veľkoobjemová tlač, kopírovanie a skenovanie. Uplatní sa napríklad vo vzdelávacom sektore.

Multifunkčné zariadenia OKI ES94X5 MFP sú vybavené veľkým farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 23 cm poskytujúcou jednoduchý prístup ku všetkým funkciám zariadenia. Otvorená architektúra platformy sXP a vstavané rozhranie webových služieb poskytuje podporu na skenovanie, tlač i archiváciu dokumentov, a ponúka tak zákazníkom možnosť efektívne prispôsobiť a kontrolovať tok dokumentov.

OKI_ES9455MFP_1_web.jpgNový rad inteligentných multifunkčných zariadení OKI spĺňa požiadavky náročných používateľov, ktorí požadujú farebnú tlač formátu A3, kopírovanie a skenovanie v jednom nákladovo efektívnom zariadení, pri jeho vysokom alebo nárazovom zaťažení," hovorí Josef Klinger, špecialista na exekutívnu sériu OKI. „Rozširujú ponuku OKI v dôležitom segmente trhu. Poradia si s pokročilým riadením workflow dokumentov v akejkoľvek organizácii - od malých firiem až po oddelenie veľkých korporácií."

OKI ES9455 MFP je flexibilné zariadenie s jedinečnou cenou, ktoré je schopné zvládnuť vysoké zaťaženie a zároveň poskytuje široké možnosti dokončovacích úprav, pretože ponúka vnútorný dvojpriehradkový a vonkajší sedlový finišer.

Model ES9475 MFP s rýchlosťou tlače 50 strán za minútu svojím vybavením predstavuje súčasný štandard pre profesionálnu obchodnú tlač. Pokročilé bezpečnostné funkcie a bezproblémová integrácia s dokumentovým workflow umožňujú používateľom maximálnu produktivitu i pri práci s dôvernými dokumentmi. Medzi hlavné vylepšenia oproti predchádzajúcej generácii modelov patria:

• vyššia kvalita tlače,
• rýchlejší štart (zahriatie len za 12 sekúnd),
• o 28 % rýchlejšie skenovanie,
• nižšia spotreba energie,
• kompaktnejšie rozmery,
• nižšia hmotnosť.

Všetky uvedené modely sa ponúkajú s mnohými voliteľnými zásobníkmi vrátane voľby konfigurácie buď s kabinetom pod tlačiareň, podstavcom s podávačom papiera (PFP) alebo veľkokapacitným podávačom (LCF) a mnohými možnosťami dokončovacích riešení. Rad ES94X5 MFP kombinuje jednoduchú prácu s papierom a vysoké tlačové rozlíšenie, takže používateľ má možnosť vytvárať a dokončovať širokú škálu dokumentov priamo na pracovisku.

Základné parametre multifunkčných zariadení OKI ES94X5
• Rýchlosť tlače (A4): ES9455 MFP (25 str./min.), ES9465 MFP (35 str./min.), ES9475 MFP (50 str./min.)
• Čas zahriatia (z režimu spánku): ES9455 MFP (15 s), ES9465 MFP (12 s), ES9475 MFP (12 s)
• Rýchlosť skenovania pri 300 dpi: ES9455 MFP (50 ipm), ES9465 MFP (73 ipm), ES9475 MFP (73 ipm)


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá