Image
14.8.2014 0 Comments

OKI rozširuje ponuku multifunkčných A3 tlačiarní pre veľké objemy tlače

Spoločnosť OKI predstavila pokročilý rad multifunkčných farebných tlačiarní (MFP) formátu A3 s digitálnou LED technológiou tlače zahŕňajúci modely ES9455 MFP, ES9465 MFP a ES9475 MFP.

Zariadenia sú určené predovšetkým na nasadenie vo veľkých pracovných skupinách a spoločnostiach, kde je potrebná rýchla veľkoobjemová tlač, kopírovanie a skenovanie. Uplatní sa napríklad vo vzdelávacom sektore.

Multifunkčné zariadenia OKI ES94X5 MFP sú vybavené veľkým farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 23 cm poskytujúcou jednoduchý prístup ku všetkým funkciám zariadenia. Otvorená architektúra platformy sXP a vstavané rozhranie webových služieb poskytuje podporu na skenovanie, tlač i archiváciu dokumentov, a ponúka tak zákazníkom možnosť efektívne prispôsobiť a kontrolovať tok dokumentov.

OKI_ES9455MFP_1_web.jpgNový rad inteligentných multifunkčných zariadení OKI spĺňa požiadavky náročných používateľov, ktorí požadujú farebnú tlač formátu A3, kopírovanie a skenovanie v jednom nákladovo efektívnom zariadení, pri jeho vysokom alebo nárazovom zaťažení," hovorí Josef Klinger, špecialista na exekutívnu sériu OKI. „Rozširujú ponuku OKI v dôležitom segmente trhu. Poradia si s pokročilým riadením workflow dokumentov v akejkoľvek organizácii - od malých firiem až po oddelenie veľkých korporácií."

OKI ES9455 MFP je flexibilné zariadenie s jedinečnou cenou, ktoré je schopné zvládnuť vysoké zaťaženie a zároveň poskytuje široké možnosti dokončovacích úprav, pretože ponúka vnútorný dvojpriehradkový a vonkajší sedlový finišer.

Model ES9475 MFP s rýchlosťou tlače 50 strán za minútu svojím vybavením predstavuje súčasný štandard pre profesionálnu obchodnú tlač. Pokročilé bezpečnostné funkcie a bezproblémová integrácia s dokumentovým workflow umožňujú používateľom maximálnu produktivitu i pri práci s dôvernými dokumentmi. Medzi hlavné vylepšenia oproti predchádzajúcej generácii modelov patria:

• vyššia kvalita tlače,
• rýchlejší štart (zahriatie len za 12 sekúnd),
• o 28 % rýchlejšie skenovanie,
• nižšia spotreba energie,
• kompaktnejšie rozmery,
• nižšia hmotnosť.

Všetky uvedené modely sa ponúkajú s mnohými voliteľnými zásobníkmi vrátane voľby konfigurácie buď s kabinetom pod tlačiareň, podstavcom s podávačom papiera (PFP) alebo veľkokapacitným podávačom (LCF) a mnohými možnosťami dokončovacích riešení. Rad ES94X5 MFP kombinuje jednoduchú prácu s papierom a vysoké tlačové rozlíšenie, takže používateľ má možnosť vytvárať a dokončovať širokú škálu dokumentov priamo na pracovisku.

Základné parametre multifunkčných zariadení OKI ES94X5
• Rýchlosť tlače (A4): ES9455 MFP (25 str./min.), ES9465 MFP (35 str./min.), ES9475 MFP (50 str./min.)
• Čas zahriatia (z režimu spánku): ES9455 MFP (15 s), ES9465 MFP (12 s), ES9475 MFP (12 s)
• Rýchlosť skenovania pri 300 dpi: ES9455 MFP (50 ipm), ES9465 MFP (73 ipm), ES9475 MFP (73 ipm)


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Tlačové správy

ShopRoku 2016: Ôsmy ročník súťaže o najlepšie e-shopy

02.12.2016 13:32

Už dnes štartuje registrácia a hlasovanie v rámci ďalšieho, v poradí už ôsmeho, ročníka súťaže o najobľúbenejší e-shop na slovenskom trhu – ShopRoku 2016. Po minuloročných zmenách zostáva načasovanie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá