Image
9.8.2016 0 Comments

Veracomp Fortinet TechDays 2016 priniesol živé ukážky

Spoločnost Veracomp s.r.o., VAD distribútor v oblasti komunikácií a sieťovej bezpečnosti, usporiadala pre svojich obchodných partnerov tradičné podujatie s názvom Veracomp Fortinet TechDays.

Vo štvrtok 4. augusta tohto roka sa v priestoroch Hotela Kormorán v Šamoríne uskutočnil ďalší ročník Veracomp Fortinet TechDays.

Podujatie bolo určené predovšetkým technickým pracovníkom z radov partnerských spoločností a bolo zamerané na prácu so zariadeniami Fortinet a názorné ukážky riešení problémov. Na príprave prezentácií a workshopov sa spoločne podielali systémoví inžinieri zo spoločnosti Veracomp s.r.o. v zastúpení Aloisom Andrýsekom a zo spoločnosti Fortinet, ktorú reprezentovali Martin Ignjatovič, Peter Kočík, Jan Václavík.

Dopoludňajší blok prednášok otvoril Martin Ignjatovič, prednáškou na tému „WiFi - Cloud, Integrated & Infrastructure“.

Nasledujúcou témou bol sandboxing. Prednášky a názorné ukážky prezentoval Jan Václavík a Petr Chmelík z partnerského radu zo spoločnosti Valvera s.r.o.

Senior systémový inžinier zo spoločnosti Veracomp s.r.o - Alois Andrýsek, zaujal poslucháčstvo témou „ATP – keď antivír nestačí.“  

Po obednajšej prestávke pokračoval Peter Kočík témou hardvérovej akcelerácie ako základného kameňa firewallu FortiGate a jeho porovnania s konkurenciou. Jan Václavík  ešte podrobne predstavil novinky vo FortiManageru 5.4.1.

Vrcholom popoludňajšieho bloku bola záverečná prednáška v podaní Martina Ignjatoviča na tému "Ako (ne)spolupracovať s TACom.", ktorá plynule prešla do diskusie o novinkách a riešení konkrétnych problémov.

Podujatie pokračovalo losovaním tomboly, traja štastlivci boli odmenení hodnotnými zariadeniami od spoločnosti Fortinet.

Nasledoval športovo – relaxačný program, v rámci neho mohli účastníci absolvovať jazdu na vodnom skútri na Dunaji a pripravený bol aj adrenalínový flyboard. Súťaž v jazde na vodnom skútri vyhral Peter Ondrejkovič zo spoločnosti Slovanet, a.s.. Večerné aktivity obohatila ochutnávka rumov a voľná zábava, ktorá pokračovala až do skorých ranných hodín.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá