Image
9.8.2016 0 Comments

Veracomp Fortinet TechDays 2016 priniesol živé ukážky

Spoločnost Veracomp s.r.o., VAD distribútor v oblasti komunikácií a sieťovej bezpečnosti, usporiadala pre svojich obchodných partnerov tradičné podujatie s názvom Veracomp Fortinet TechDays.

Vo štvrtok 4. augusta tohto roka sa v priestoroch Hotela Kormorán v Šamoríne uskutočnil ďalší ročník Veracomp Fortinet TechDays.

Podujatie bolo určené predovšetkým technickým pracovníkom z radov partnerských spoločností a bolo zamerané na prácu so zariadeniami Fortinet a názorné ukážky riešení problémov. Na príprave prezentácií a workshopov sa spoločne podielali systémoví inžinieri zo spoločnosti Veracomp s.r.o. v zastúpení Aloisom Andrýsekom a zo spoločnosti Fortinet, ktorú reprezentovali Martin Ignjatovič, Peter Kočík, Jan Václavík.

Dopoludňajší blok prednášok otvoril Martin Ignjatovič, prednáškou na tému „WiFi - Cloud, Integrated & Infrastructure“.

Nasledujúcou témou bol sandboxing. Prednášky a názorné ukážky prezentoval Jan Václavík a Petr Chmelík z partnerského radu zo spoločnosti Valvera s.r.o.

Senior systémový inžinier zo spoločnosti Veracomp s.r.o - Alois Andrýsek, zaujal poslucháčstvo témou „ATP – keď antivír nestačí.“  

Po obednajšej prestávke pokračoval Peter Kočík témou hardvérovej akcelerácie ako základného kameňa firewallu FortiGate a jeho porovnania s konkurenciou. Jan Václavík  ešte podrobne predstavil novinky vo FortiManageru 5.4.1.

Vrcholom popoludňajšieho bloku bola záverečná prednáška v podaní Martina Ignjatoviča na tému "Ako (ne)spolupracovať s TACom.", ktorá plynule prešla do diskusie o novinkách a riešení konkrétnych problémov.

Podujatie pokračovalo losovaním tomboly, traja štastlivci boli odmenení hodnotnými zariadeniami od spoločnosti Fortinet.

Nasledoval športovo – relaxačný program, v rámci neho mohli účastníci absolvovať jazdu na vodnom skútri na Dunaji a pripravený bol aj adrenalínový flyboard. Súťaž v jazde na vodnom skútri vyhral Peter Ondrejkovič zo spoločnosti Slovanet, a.s.. Večerné aktivity obohatila ochutnávka rumov a voľná zábava, ktorá pokračovala až do skorých ranných hodín.

Zobrazit Galériu

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá