Image
9.8.2016 0 Comments

Veracomp Fortinet TechDays 2016 priniesol živé ukážky

Spoločnost Veracomp s.r.o., VAD distribútor v oblasti komunikácií a sieťovej bezpečnosti, usporiadala pre svojich obchodných partnerov tradičné podujatie s názvom Veracomp Fortinet TechDays.

Vo štvrtok 4. augusta tohto roka sa v priestoroch Hotela Kormorán v Šamoríne uskutočnil ďalší ročník Veracomp Fortinet TechDays.

Podujatie bolo určené predovšetkým technickým pracovníkom z radov partnerských spoločností a bolo zamerané na prácu so zariadeniami Fortinet a názorné ukážky riešení problémov. Na príprave prezentácií a workshopov sa spoločne podielali systémoví inžinieri zo spoločnosti Veracomp s.r.o. v zastúpení Aloisom Andrýsekom a zo spoločnosti Fortinet, ktorú reprezentovali Martin Ignjatovič, Peter Kočík, Jan Václavík.

Dopoludňajší blok prednášok otvoril Martin Ignjatovič, prednáškou na tému „WiFi - Cloud, Integrated & Infrastructure“.

Nasledujúcou témou bol sandboxing. Prednášky a názorné ukážky prezentoval Jan Václavík a Petr Chmelík z partnerského radu zo spoločnosti Valvera s.r.o.

Senior systémový inžinier zo spoločnosti Veracomp s.r.o - Alois Andrýsek, zaujal poslucháčstvo témou „ATP – keď antivír nestačí.“  

Po obednajšej prestávke pokračoval Peter Kočík témou hardvérovej akcelerácie ako základného kameňa firewallu FortiGate a jeho porovnania s konkurenciou. Jan Václavík  ešte podrobne predstavil novinky vo FortiManageru 5.4.1.

Vrcholom popoludňajšieho bloku bola záverečná prednáška v podaní Martina Ignjatoviča na tému "Ako (ne)spolupracovať s TACom.", ktorá plynule prešla do diskusie o novinkách a riešení konkrétnych problémov.

Podujatie pokračovalo losovaním tomboly, traja štastlivci boli odmenení hodnotnými zariadeniami od spoločnosti Fortinet.

Nasledoval športovo – relaxačný program, v rámci neho mohli účastníci absolvovať jazdu na vodnom skútri na Dunaji a pripravený bol aj adrenalínový flyboard. Súťaž v jazde na vodnom skútri vyhral Peter Ondrejkovič zo spoločnosti Slovanet, a.s.. Večerné aktivity obohatila ochutnávka rumov a voľná zábava, ktorá pokračovala až do skorých ranných hodín.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá