11.12.2012 0 Comments

O2 ukrylo darčeky pre všetkých do slovenských ulíc na Mapách Google

O2 prináša všetkým internetovým nadšencom opäť skvelú online predvianočnú hru. Do ulíc slovenských miest prostredníctvom technológie Street View umiestnilo vyše tisícky darčekov. Darčeky budú hráči hľadať v uliciach na Mapách Google pomocou panoramatických fotografií. Používatelia sa do hry môžu zapojiť na stránke www.darcekyvuliciach.sk .

„Často prinášame technologicky inovatívne hry našim zákazníkom a fanúšikom na Facebooku. Tešíme sa, že sme tento krát mohli pri prípravách spojiť sily so spoločnosťou Google a využiť ich novú technológiu. Pre všetkých hráčov, nie len O2 zákazníkov, sme poschovávali darčeky do slovenských ulíc, do panoramatických fotografií v rámci služby Street View. Veríme, že si všetci novodobí „pátrači" prídu na svoje," uviedla hovorkyňa O2 Martina Jamrichová.

"Služba Street View pomáha firmám z cestovného ruchu prilákať nových turistov a taktiež používateľom presondovať nové miesta alebo sa na neznámom mieste ľahko zorientovať. O2 našu technológiu využilo zase iným spôsobom, zábavným a kreatívnym, čo slovenskí používatelia určite ocenia," hovorí Michal Zachar, marketingový manažér pre ČR a Slovensko a dodáva: „Všetkým hľadačom vianočných darčekov prajeme veľa šťastia!"

Online hra „Darčeky v uliciach" je určená pre všetkých, ktorí sa chcú na internete zabaviť. Od 6. do 20. decembra sa súťažiaci môžu zapojiť do hry na web stránke www.darcekyvuliciach.sk, pričom registrácia nie je povinná. Ak však hráč pri nájdení darčeka bude chcieť výhru aj získať, aplikácia ho vyzve k registrácii, ktorá bude pre uplatnenie výhry už povinná. Kliknutím na darček, ktorý v uliciach nájde sa účastník hry dozvie, akú výhru získava. Darčeky budú do hry dopĺňané postupne počas celého jej trvania. Samotná hra sa odohráva v prostredí Google Street View - v uliciach slovenských miest, kde sú ukryté rôzne prekvapenia.

O2 do hry umiestnilo vyše tisícky atraktívnych darčekov. Hlavnými výhrami budú telefóny od LG. Hráči budú môcť vyhrať 50 smartfónov LG Optimus L9 a 150 telefónov LG Optimus L3. Ďalšími darčekmi budú filtračné konvice značky Brita, 500 O2 bábok alebo 500 zľavových kupónov na nákup príslušenstva k telefónom.

Služba Street View na Mapách Google umožňuje spoznávať miesta na celom svete prostredníctvom panoramatických snímok na úrovni ulíc. Viac informácií na google.sk/streetview .


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá