1.2.2012 0 Comments

O2 prináša nový dátový balíček Internet do mobilu Mini

O2 prináša od 1. februára 2012 nový dátový balíček Internet do mobilu Mini. Zákazníci, ktorí využívajú internet v mobile so starším telefónom alebo len nepravidelne, tak majú možnosť získať výhodnú ponuku 100 MB dát v cene 3 €. Nový dátový balíček tak nahrádza staršie balíčky Data 10, resp. 10 MB dát za rovnaký mesačný poplatok.
„Novým možnostiam, ktoré so sebou prináša rozvoj našej 3G siete, sme prispôsobili aj náš najmenší dátový balíček. V cene 3 € tak zákazníci získajú 10 krát viac dát, ako doteraz pri zvýšenej rýchlosti. Nový balík sa hodí pre používateľov starších mobilných telefónov" uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa Telefónica Slovakia.

Internet do mobilu Mini
Nový dátový balíček obsahuje dostatočný objem dát pre bežné používanie v staršom mobilnom telefóne, ktorý nie je prioritne určený na prácu s dátami. Zákazníkovi je účtovaný pevný mesačný poplatok bez ohľadu na objem prenesených dát, teda po prekročení limitu 100 MB sa mu zníži rýchlosť na minimum. Maximálna prenosová rýchlosť v novom dátovom balíčku je 512 kbps. V prípade vyčerpania balíčka je možné požiadať o obnovu objemu v cene plného mesačného poplatku alebo požiadať o okamžitý prechod na balíček s vyšším objemom dát.
Nový dátový balíček Internet do mobilu Mini nahrádza staršie balíčky Data 10 resp. 10 MB dát. Zákazníci týchto balíčkov budú automaticky migrovaní na nový balíček najneskôr do marca 2012.

O2 predlžuje platnosť skúšobného balíčka Internet do mobilu

O2 predlžuje od 1. februára 2012 možnosť vyskúšať si internet v mobilnom telefóne a všetky jeho výhody na jeden mesiac bezplatne s balíčkom Internet do mobilu. Ponuka platí pre zákazníkov, ktorí doteraz nevyužívali žiadny dátový balíček. Pri prvej aktivácii balíčka Internet do mobilu zákazník získava 100% zľavu na prvý mesiac využívania.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá