1.2.2012 0 Comments

O2 prináša nový dátový balíček Internet do mobilu Mini

O2 prináša od 1. februára 2012 nový dátový balíček Internet do mobilu Mini. Zákazníci, ktorí využívajú internet v mobile so starším telefónom alebo len nepravidelne, tak majú možnosť získať výhodnú ponuku 100 MB dát v cene 3 €. Nový dátový balíček tak nahrádza staršie balíčky Data 10, resp. 10 MB dát za rovnaký mesačný poplatok.
„Novým možnostiam, ktoré so sebou prináša rozvoj našej 3G siete, sme prispôsobili aj náš najmenší dátový balíček. V cene 3 € tak zákazníci získajú 10 krát viac dát, ako doteraz pri zvýšenej rýchlosti. Nový balík sa hodí pre používateľov starších mobilných telefónov" uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa Telefónica Slovakia.

Internet do mobilu Mini
Nový dátový balíček obsahuje dostatočný objem dát pre bežné používanie v staršom mobilnom telefóne, ktorý nie je prioritne určený na prácu s dátami. Zákazníkovi je účtovaný pevný mesačný poplatok bez ohľadu na objem prenesených dát, teda po prekročení limitu 100 MB sa mu zníži rýchlosť na minimum. Maximálna prenosová rýchlosť v novom dátovom balíčku je 512 kbps. V prípade vyčerpania balíčka je možné požiadať o obnovu objemu v cene plného mesačného poplatku alebo požiadať o okamžitý prechod na balíček s vyšším objemom dát.
Nový dátový balíček Internet do mobilu Mini nahrádza staršie balíčky Data 10 resp. 10 MB dát. Zákazníci týchto balíčkov budú automaticky migrovaní na nový balíček najneskôr do marca 2012.

O2 predlžuje platnosť skúšobného balíčka Internet do mobilu

O2 predlžuje od 1. februára 2012 možnosť vyskúšať si internet v mobilnom telefóne a všetky jeho výhody na jeden mesiac bezplatne s balíčkom Internet do mobilu. Ponuka platí pre zákazníkov, ktorí doteraz nevyužívali žiadny dátový balíček. Pri prvej aktivácii balíčka Internet do mobilu zákazník získava 100% zľavu na prvý mesiac využívania.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá