1.2.2012 0 Comments

O2 prináša nový dátový balíček Internet do mobilu Mini

O2 prináša od 1. februára 2012 nový dátový balíček Internet do mobilu Mini. Zákazníci, ktorí využívajú internet v mobile so starším telefónom alebo len nepravidelne, tak majú možnosť získať výhodnú ponuku 100 MB dát v cene 3 €. Nový dátový balíček tak nahrádza staršie balíčky Data 10, resp. 10 MB dát za rovnaký mesačný poplatok.
„Novým možnostiam, ktoré so sebou prináša rozvoj našej 3G siete, sme prispôsobili aj náš najmenší dátový balíček. V cene 3 € tak zákazníci získajú 10 krát viac dát, ako doteraz pri zvýšenej rýchlosti. Nový balík sa hodí pre používateľov starších mobilných telefónov" uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa Telefónica Slovakia.

Internet do mobilu Mini
Nový dátový balíček obsahuje dostatočný objem dát pre bežné používanie v staršom mobilnom telefóne, ktorý nie je prioritne určený na prácu s dátami. Zákazníkovi je účtovaný pevný mesačný poplatok bez ohľadu na objem prenesených dát, teda po prekročení limitu 100 MB sa mu zníži rýchlosť na minimum. Maximálna prenosová rýchlosť v novom dátovom balíčku je 512 kbps. V prípade vyčerpania balíčka je možné požiadať o obnovu objemu v cene plného mesačného poplatku alebo požiadať o okamžitý prechod na balíček s vyšším objemom dát.
Nový dátový balíček Internet do mobilu Mini nahrádza staršie balíčky Data 10 resp. 10 MB dát. Zákazníci týchto balíčkov budú automaticky migrovaní na nový balíček najneskôr do marca 2012.

O2 predlžuje platnosť skúšobného balíčka Internet do mobilu

O2 predlžuje od 1. februára 2012 možnosť vyskúšať si internet v mobilnom telefóne a všetky jeho výhody na jeden mesiac bezplatne s balíčkom Internet do mobilu. Ponuka platí pre zákazníkov, ktorí doteraz nevyužívali žiadny dátový balíček. Pri prvej aktivácii balíčka Internet do mobilu zákazník získava 100% zľavu na prvý mesiac využívania.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Biznis

Notebook roka 2016 – hlasovať môžete už teraz

25.10.2016 00:10

Budete to mať naozaj ťažké. Dizajnové zmeny, procesory už siedmej generácie, SSD disky dosahujúce terabajtové hodnoty, a to všetko vtesnané do čoraz tenších šasi. Naopak, herné mašiny sa štíhlej línii ...

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá