4.9.2012 0 Comments

O2 prináša možnosť využívať internet v 2 zariadeniach naraz za cenu 1 balíčka a ďalšie výhody pre podnikateľov

O2 prináša novú službu Internet 2v1, vďaka ktorej zákazník získa dva dátové extra balíčky do dvoch zariadení za cenu jedného. Zákazník pri aktivácii služby získa 2000 MB dát pre notebook a k tomu balíček Internet do mobilu Extra s ďalšími 1000 MB dát na 12 mesiacov zadarmo. Zároveň O2 pripravilo aj výhodnejší nákup mobilného telefónu pre podnikateľov a ďalšie výhody plynúce z odporučenia ďalšieho firemného zákazníka.

"So službou Internet 2v1 môžu zákazníci k svojmu extra balíčku dáta do notebooku získať ďalších 1000 MB dát do svojho telefónu. Najmä však získavajú pohodlné využívanie internetu v dvoch rôznych zariadeniach naraz. Zároveň stále platí, že pri vyčerpaní voľných dát z jedného alebo druhého balíčka je možné si ktorýkoľvek z nich v rámci zúčtovacieho obdobia obnoviť len za 3 €," uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Internet 2v1
Nová služba Internet 2v1 ponúka balíček s 2000 MB dát pre notebook alebo tablet a k tomu balíček Internet do mobilu Extra s 1000 MB dát pre mobilný telefón na 12 mesiacov zadarmo. Aktivácia služby je bezplatná, pričom obe SIM karty, ktoré sú súčasťou balíčka musia byť registrované na toho istého zákazníka. Zároveň SIM karta na ktorej bude aktivovaný balíček Internet do notebooku musí byť s platbou na faktúru.

Aktivácia služby Internet 2v1 zablokuje odchádzajúce hovory a SMS na SIM karte s balíčkom Internet do notebooku a zároveň aktivuje balíček Internet do Mobilu Extra na druhej zákazníkovej SIM karte. Po vyčerpaní voľných dát z jedného alebo druhého balíčka je možné si ktorýkoľvek z nich v rámci zúčtovacieho obdobia obnoviť len za 3 €.

Zvýšenie zľavy na telefón pre zákazníkov s Rámcovou Zmluvou
Firemní zákazníci O2 pri podpise Rámcovej Zmluvy s minimálnym obratom vyšším ako 25 € bez DPH na dobu 24 mesiacov majú možnosť vybrať si zľavu na hardvér až do výšky 20 % z jej hodnoty. Zľava sa teda bude odvíjať od minimálneho záväzného obratu uvedeného v Rámcovej Zmluve.

Vzorec pre výpočet zľavy: Minimálny obrat x 24 (mesiacov) x 20 %

Teda napríklad zákazník podpisujúci Rámcovú Zmluvu na 24 mesiacov pri minimálnom mesačnom obrate 60 € má nárok na zľavu na telefón až do výšky 288 €.

Odporučte Firmu
Služba pre firemných zákazníkov Odporučte Firmu je ekvivalentom k rezidenčnej službe O2 Odporuč a získaj. V rámci novej služby zákazníci s platnou Rámcovou Zmluvou budú mať možnosť odporučiť IČO zákazníka, s ktorým si pravidelne volávajú. Obe firmy, po prechode nového zákazníka do O2, môžu získať bezplatne vzájomné medzifiremné volania vďaka službe Medzi Firmami Neobmedzene na 24 mesiacov zadarmo.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Biznis

PR: PAM – správa privilegovaných účtov

19.10.2016 00:07

Prečo neukladať heslá v Exceli? Skratka PAM v nadpise znamená Privileged Account Management, čiže správa privilegovaný účtov. Takto sa zvyknú označovať nástroje na zabezpečenie a správu prístupových ...

Biznis

Problémy s mobilom Note 7 budú Samsung stáť vyše 5 mld. USD

15.10.2016 00:10

Zastavenie výroby smartfónu Galaxy Note 7 bude juhokórejskú spoločnosť Samsung Electronics stáť zhruba 3 mld. USD v tomto a nasledujúcom štvrťroku, čiže celkové náklady stiahnutia budú prinajmenšom 5, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá