4.9.2012 0 Comments

O2 prináša možnosť využívať internet v 2 zariadeniach naraz za cenu 1 balíčka a ďalšie výhody pre podnikateľov

O2 prináša novú službu Internet 2v1, vďaka ktorej zákazník získa dva dátové extra balíčky do dvoch zariadení za cenu jedného. Zákazník pri aktivácii služby získa 2000 MB dát pre notebook a k tomu balíček Internet do mobilu Extra s ďalšími 1000 MB dát na 12 mesiacov zadarmo. Zároveň O2 pripravilo aj výhodnejší nákup mobilného telefónu pre podnikateľov a ďalšie výhody plynúce z odporučenia ďalšieho firemného zákazníka.

"So službou Internet 2v1 môžu zákazníci k svojmu extra balíčku dáta do notebooku získať ďalších 1000 MB dát do svojho telefónu. Najmä však získavajú pohodlné využívanie internetu v dvoch rôznych zariadeniach naraz. Zároveň stále platí, že pri vyčerpaní voľných dát z jedného alebo druhého balíčka je možné si ktorýkoľvek z nich v rámci zúčtovacieho obdobia obnoviť len za 3 €," uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Internet 2v1
Nová služba Internet 2v1 ponúka balíček s 2000 MB dát pre notebook alebo tablet a k tomu balíček Internet do mobilu Extra s 1000 MB dát pre mobilný telefón na 12 mesiacov zadarmo. Aktivácia služby je bezplatná, pričom obe SIM karty, ktoré sú súčasťou balíčka musia byť registrované na toho istého zákazníka. Zároveň SIM karta na ktorej bude aktivovaný balíček Internet do notebooku musí byť s platbou na faktúru.

Aktivácia služby Internet 2v1 zablokuje odchádzajúce hovory a SMS na SIM karte s balíčkom Internet do notebooku a zároveň aktivuje balíček Internet do Mobilu Extra na druhej zákazníkovej SIM karte. Po vyčerpaní voľných dát z jedného alebo druhého balíčka je možné si ktorýkoľvek z nich v rámci zúčtovacieho obdobia obnoviť len za 3 €.

Zvýšenie zľavy na telefón pre zákazníkov s Rámcovou Zmluvou
Firemní zákazníci O2 pri podpise Rámcovej Zmluvy s minimálnym obratom vyšším ako 25 € bez DPH na dobu 24 mesiacov majú možnosť vybrať si zľavu na hardvér až do výšky 20 % z jej hodnoty. Zľava sa teda bude odvíjať od minimálneho záväzného obratu uvedeného v Rámcovej Zmluve.

Vzorec pre výpočet zľavy: Minimálny obrat x 24 (mesiacov) x 20 %

Teda napríklad zákazník podpisujúci Rámcovú Zmluvu na 24 mesiacov pri minimálnom mesačnom obrate 60 € má nárok na zľavu na telefón až do výšky 288 €.

Odporučte Firmu
Služba pre firemných zákazníkov Odporučte Firmu je ekvivalentom k rezidenčnej službe O2 Odporuč a získaj. V rámci novej služby zákazníci s platnou Rámcovou Zmluvou budú mať možnosť odporučiť IČO zákazníka, s ktorým si pravidelne volávajú. Obe firmy, po prechode nového zákazníka do O2, môžu získať bezplatne vzájomné medzifiremné volania vďaka službe Medzi Firmami Neobmedzene na 24 mesiacov zadarmo.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá