27.8.2014 0 Comments

O2 prináša internetový XXL balíček a zvyšuje rýchlosť dát po prečerpaní limitu

O2 prináša zákazníkom nový balíček O2 Internet XXL, s ktorým majú zákazníci k dispozícii až 5 GB dát. Zároveň O2 výrazne zvyšuje rýchlosť dát po prečerpaní balíčkov z pôvodných 16 na 48 kBps.

„V O2 vylepšujeme dátovú ponuku pre zákazníkov a prinášame im úplne nový internetový balíček, ktorý uspokojí aj náročnejších zákazníkov. 5 GB objem si môžu jednoduchým obnovením balíčka až zdvojnásobiť. Zároveň chceme zákazníkom uľahčiť používanie internetu aj po prečerpaní dát a preto sme sa rozhodli až trojnásobne zvýšiť rýchlosť," uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Internet XXL

O2 pridáva od 26. augusta možnosť aktivácie nového internetového balíčka pod názvom XXL. Balíček v cene 15 eur bude obsahovať dáta v objeme 5 GB, pričom zákazník si ho môže obnoviť za poplatok 10 eur.

Zjednotenie rýchlosti surfovania po prekročení predplateného objemu dát

O2 zjednocuje a zvyšuje zákazníkom rýchlosť surfovania po prekročení objemu dát z pôvodných 16 kBps až na terajších 48 kBps. Zmena sa dotkne všetkých balíčkov Internet S, Internet M, Internet L, Internet XL, nového Internet XXL aj služby Internet na deň.

Internet na deň

Aj najmenší z ponuky internetov, ktorý má platnosť len v jeden deň, prejde novou úpravou. Od 26. augusta O2 nastavilo nový denný limit v objeme 250 MB za cenu 50 centov. Zákazníci si ho môžu po jeho presurfovaní obnoviť s plnou rýchlosťou za ďalších 50 centov. Takto môže zákazník obnovovať službu bez obmedzenia, koľkokrát sa rozhodne. Ak ju neobnoví, môže aj naďalej surfovať na internete rýchlosťou 48 kBps. Služba je vhodná pre zákazníkov, ktorí internet vo svojom mobile nevyužívajú každý deň.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá