Image
8.8.2016 0 Comments

O2 prichádza s novou službou "Navyšovanie dát"

O2 od 6. septembra prichádza s novou službou „Navyšovanie dát“. Tá nahradí doterajšiu službu “Obnova dátového balíčka”. Zmena sa týka dátových objemov na programoch O2 Fér, O2 Paušál a O2 Internet s bonusom Mini, pričom cena za službu "Navýšenie dát" bude zjednotená na 3 eurá pre každý dátový balíček. Zmena sa týka aj názvu služby Internet+, ktorý sa premenuje na službu "Extra balík dát".

„Naši zákazníci si budú môcť po novom nastaviť výšku svojho dátového balíčka ešte osobnejšie, nakoľko sa cena za navýšenie zjednotí. Navýšenie dát bude fungovať férovo, teda navýšené dáta sa po aktivácii „zaradia“ za základný balíček. Tým k ich čerpaniu príde až po vyčerpaní celého objemu základného balíčka. Okrem toho sa zákazníci O2 už dnes môžu tešiť na vylepšenú ponuku našich služieb, ktorú aktuálne pripravujeme,“ uviedol René Parák, riaditeľ korporátnej komunikácie spoločnosti O2.

O2 Navyšovanie dát
Služba Navyšovanie dát sa týka všetkých dátových objemov v rámci tarifov O2 Paušál, O2 Fér a O2 Internet s bonusom Mini, pričom sa cena navýšení zjednocuje na 3 eurá. Po aktivácii služby sa navýšené dáta "zaradia" za základný balíček a ich čerpanie nastane až po vyčerpaní plného objemu základného dátového balíčka. Navýšenie dát nahradí doterajšiu službu Obnova dátového balíčka a zmena nastane aj v názve služby Internet+, ktorý bude mať po novom názov "Extra balík dát".

Prehľad dátových balíčkov a ich navýšenie po novom:
Datahit sa nemení

Služba Datahit bude fungovať aj naďalej. Dáta sa však neobnovia, ale automaticky sa navýšia po prečerpaní základného balíčka a aj takto navýšené a nevyčerpané dáta sa prenášajú do ďalšieho obdobia.

Zákazník si môže od septembra aktivovať „automatické navýšenie dát“ v rámci služby Datahit poslaním SMS v tvare DATAHIT A na číslo 99222. Ak má zákazník záujem o jednorazové navýšenie dát, môže si ho aktivovať prostredníctvom SMS zaslaním textu „NAVYSIT“ na 99222.

Autor: Redakcia
O2

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Elektronickú schránku musia mať aj školy, upozorňuje NASES

06.12.2016 15:54

Od 1. novembra 2016 začala pre štát platiť všeobecná povinnosť vykonávať verejnú moc elektronicky. Ako informovala Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES), orgány verejnej moci tak ...

Tlačové správy

SLOVLOG 2016: Industry 4.0 v hľadáčiku záujmu

06.12.2016 12:41

Logistické fórum SLOVLOG zaznamenalo takmer dve stovky zúčastnených, z toho bolo viacero nových tvárí najmä zo strany užívateľov logistických služieb. Bolo pre nich pripravených deväť inšpiratívnych p ...

Tlačové správy

UniControls rozširuje spoluprácu s PR agentúrou Accedo aj na Slovensku

06.12.2016 10:00

Public Relations agentúra Accedo Slovakia Communications oznamuje, že ju po začatí spolupráce v ČR v septembri tohto roku,  poverila skupina UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávate ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá