Image
8.8.2016 0 Comments

O2 prichádza s novou službou "Navyšovanie dát"

O2 od 6. septembra prichádza s novou službou „Navyšovanie dát“. Tá nahradí doterajšiu službu “Obnova dátového balíčka”. Zmena sa týka dátových objemov na programoch O2 Fér, O2 Paušál a O2 Internet s bonusom Mini, pričom cena za službu "Navýšenie dát" bude zjednotená na 3 eurá pre každý dátový balíček. Zmena sa týka aj názvu služby Internet+, ktorý sa premenuje na službu "Extra balík dát".

„Naši zákazníci si budú môcť po novom nastaviť výšku svojho dátového balíčka ešte osobnejšie, nakoľko sa cena za navýšenie zjednotí. Navýšenie dát bude fungovať férovo, teda navýšené dáta sa po aktivácii „zaradia“ za základný balíček. Tým k ich čerpaniu príde až po vyčerpaní celého objemu základného balíčka. Okrem toho sa zákazníci O2 už dnes môžu tešiť na vylepšenú ponuku našich služieb, ktorú aktuálne pripravujeme,“ uviedol René Parák, riaditeľ korporátnej komunikácie spoločnosti O2.

O2 Navyšovanie dát
Služba Navyšovanie dát sa týka všetkých dátových objemov v rámci tarifov O2 Paušál, O2 Fér a O2 Internet s bonusom Mini, pričom sa cena navýšení zjednocuje na 3 eurá. Po aktivácii služby sa navýšené dáta "zaradia" za základný balíček a ich čerpanie nastane až po vyčerpaní plného objemu základného dátového balíčka. Navýšenie dát nahradí doterajšiu službu Obnova dátového balíčka a zmena nastane aj v názve služby Internet+, ktorý bude mať po novom názov "Extra balík dát".

Prehľad dátových balíčkov a ich navýšenie po novom:
Datahit sa nemení

Služba Datahit bude fungovať aj naďalej. Dáta sa však neobnovia, ale automaticky sa navýšia po prečerpaní základného balíčka a aj takto navýšené a nevyčerpané dáta sa prenášajú do ďalšieho obdobia.

Zákazník si môže od septembra aktivovať „automatické navýšenie dát“ v rámci služby Datahit poslaním SMS v tvare DATAHIT A na číslo 99222. Ak má zákazník záujem o jednorazové navýšenie dát, môže si ho aktivovať prostredníctvom SMS zaslaním textu „NAVYSIT“ na 99222.

Autor: Redakcia
O2

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá