Image
8.8.2016 0 Comments

O2 prichádza s novou službou "Navyšovanie dát"

O2 od 6. septembra prichádza s novou službou „Navyšovanie dát“. Tá nahradí doterajšiu službu “Obnova dátového balíčka”. Zmena sa týka dátových objemov na programoch O2 Fér, O2 Paušál a O2 Internet s bonusom Mini, pričom cena za službu "Navýšenie dát" bude zjednotená na 3 eurá pre každý dátový balíček. Zmena sa týka aj názvu služby Internet+, ktorý sa premenuje na službu "Extra balík dát".

„Naši zákazníci si budú môcť po novom nastaviť výšku svojho dátového balíčka ešte osobnejšie, nakoľko sa cena za navýšenie zjednotí. Navýšenie dát bude fungovať férovo, teda navýšené dáta sa po aktivácii „zaradia“ za základný balíček. Tým k ich čerpaniu príde až po vyčerpaní celého objemu základného balíčka. Okrem toho sa zákazníci O2 už dnes môžu tešiť na vylepšenú ponuku našich služieb, ktorú aktuálne pripravujeme,“ uviedol René Parák, riaditeľ korporátnej komunikácie spoločnosti O2.

O2 Navyšovanie dát
Služba Navyšovanie dát sa týka všetkých dátových objemov v rámci tarifov O2 Paušál, O2 Fér a O2 Internet s bonusom Mini, pričom sa cena navýšení zjednocuje na 3 eurá. Po aktivácii služby sa navýšené dáta "zaradia" za základný balíček a ich čerpanie nastane až po vyčerpaní plného objemu základného dátového balíčka. Navýšenie dát nahradí doterajšiu službu Obnova dátového balíčka a zmena nastane aj v názve služby Internet+, ktorý bude mať po novom názov "Extra balík dát".

Prehľad dátových balíčkov a ich navýšenie po novom:
Datahit sa nemení

Služba Datahit bude fungovať aj naďalej. Dáta sa však neobnovia, ale automaticky sa navýšia po prečerpaní základného balíčka a aj takto navýšené a nevyčerpané dáta sa prenášajú do ďalšieho obdobia.

Zákazník si môže od septembra aktivovať „automatické navýšenie dát“ v rámci služby Datahit poslaním SMS v tvare DATAHIT A na číslo 99222. Ak má zákazník záujem o jednorazové navýšenie dát, môže si ho aktivovať prostredníctvom SMS zaslaním textu „NAVYSIT“ na 99222.

Autor: Redakcia
O2

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá