Image
13.2.2015 0 Comments

O2 oslavuje ôsme výročie svojho pôsobenia na slovenskom trhu

Za osem rokov svojho pôsobenia O2 dokázalo, že poskytovať mobilné služby sa dá aj inak, netradične. Zrušilo viazanosť pre všetky programy, zaviedlo volania po 1. minúte zadarmo, svojim zákazníkom ponúka dlhodobo najlepšie bonusy na zariadenia na trhu, zrušilo roaming v Českej republike. A revolúcia na princípoch férovosti, jednoduchosti a transparentnosti naďalej pokračuje.

Hodnoty, ktoré O2 uplatňuje pri tvorbe ponúk a v prístupe k zákazníkom, naozaj fungujú a posunuli O2 z nováčika na trhu do pozície silného a stabilného operátora, v ktorého centre záujmu stojí na prvom mieste zákazník. Potvrdzuje to aj šiesty titul Operátor roka v nezávislej ankete TECHBOX roka.

Pozrite si, čo všetko O2 prinieslo za 8 rokov svojej existencie na Slovensku

2007

O2 úspešne odštartovalo komerčnú prevádzku.

2008

Predstavením novej ponuky O2 Fér zmenilo O2 od základu pravidlá mobilného telefonovania na Slovensku. O2 zrušilo viazanosť pre všetkých rezidentných zákazníkov. O2 zároveň ako prvé prinieslo dáta na predplatenej karte.

2010

O2 ako prvé na Slovensku otestovalo novú technológiu 4G.

2011

Postupne začalo zapínať svoju vlastnú 3G sieť, ktorá v apríli 2015 bude pokrývať už 65 % populácie.

2012

O2 predstavilo nový O2 Paušál, prvý skutočne neobmedzený program s neobmedzenými volaniami a SMS a bez viazanosti. Zároveň v tomto roku O2 odštartovalo prvú pilotnú komerčnú prevádzku 4G internetu vo vybraných obciach západného Slovenska.

2013

O2 spolu s Tatra bankou priniesli zákazníkom na Slovensku prvé bezkontaktné platby mobilom prostredníctvom technológie NFC. Okrem toho umožnilo telefonovať za slovenské ceny do krajín Európskej únie všetkým svojim zákazníkom. Navyše zákazníci s programom O2 Fér môžu volať v sieti O2 zadarmo už po 1. minúte.

2014

O2 zrušilo roaming v Českej republike. Všetci zákazníci O2 volajú, posielajú správy a používajú dáta v Českej republike za slovenské ceny. Minulosťou sa stala aj viazanosť a pokuty za nedodržanie dohodnutého minimálneho obratu pre zákazníkov O2 Moja Firma. O2 ponúklo svojim zákazníkom najvyššie bonusy na zariadenia, za ktoré si mohli výhodne kúpiť nielen špičkové telefóny, ale aj tablety či herné konzoly. V závere roka doplnil operátor ponuku aj o možnosť nákupu elektrospotrebičov v partnerskej predajni NAY.

2015

O2 6× za sebou vyhralo anketu, kde čitatelia hlasovali za najlepšieho operátora, a to 4× anketu TECHBOX roka v kategórii OPERÁTOR (2014, 2013, 2012 a 2011) a 2× anketu Mobilný operátor roka (2010 a 2009).

ĎAKUJEME!


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Magazín

Čo dokáže odhaliť fleet manažment

07.12.2016 15:24

Systémy na monitorovanie vozidiel umožňujú sledovať a zaznamenávať nielen polohu vozidla podľa GPS, ale množstvo iných dôležitých informácií. Vo väčšine prípadov sú to údaje o aktuálnej rýchlosti, otá ...

Magazín

Thunderbolt 3 – jeden konektor pre všetky zariadenia

07.12.2016 15:14

Miniaturizácia klientskych zariadení, predovšetkým mobilných, poskytuje čoraz menej miesta na konektory klasických rozhraní, na druhej strane sa rozširujú možnosti a oblasti použitia týchto zariadení, ...

Magazín

Slovak Telekom ako partner pre Industry 4.0

07.12.2016 00:00

Reakciou na zvýšenie konkurencieschopnosti výrobných firiem súvisiacich s neustále rastúcou dynamikou trhov je nevyhnutnosť skracovať životný cyklus vývoja a prípravy výroby. To všetko pri neustále ra ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá