14.9.2012 0 Comments

O2 je najlepším zamestnávateľom na Slovensku medzi firmami nad 100 zamestnancov

O2 sa umiestnilo v elitnej päťke najlepších zamestnávateľov Slovenska 2012. Vyplýva to z výsledkov štúdie Best Employers Slovensko, ktorú realizovala spoločnosť Aon Hewitt. V celkovom hodnotení sa Telefónica Slovakia umiestnila na štvrtom mieste spomedzi 42 prihlásených firiem.

Som nesmierne hrdý na to, že po ocenení Mobilný operátor roku získala naša spoločnosť aj ocenenie v oblasti skvelej zamestnaneckej skúsenosti. Hlavným pilierom našej značky je zákazník, ktorý je stredobodom všetkého čo robíme. Silný pro-zákaznícky prístup majú v krvi naši ľudia od tých v prvej línii - v zákazníckom centre a značkových predajniach, cez tých, ktorí ich podporujú z centrály až po vedenie spoločnosti. Ich spokojnosť je pre nás kľúčová. Odráža sa v následnom prístupe k našim zákazníkom, ktorí sú dlhodobo najspokojnejšími spomedzi všetkých operátorov na trhu. Skutočnosť, že naši ľudia vnímajú našu spoločnosť ako skvelého zamestnávateľa a tiež to, že ich priority sa zhodujú s prioritami zamestnávateľa je pre nás jasným signálom pre rast našej spoločnosti," uviedol Ramiro Lafarga Brollo, generálny riaditeľ Telefónica Slovakia.

„Medzi uchádzačmi, ktorí si hľadali prácu v roku 2011 na stránke Profesia.sk bola podľa počtu odklikov z hlavnej stránky najatraktívnejšia aj Telefónica Slovakia," povedala Lucia Burianová, PR manažérka portálu Profesia.sk.

Telefónica Slovakia sa stala najlepším zamestnávateľom v oblasti telekomunikácií. Výsledky vychádzajú zo štúdie Best Employers Slovensko, ktorú úž ôsmy krát realizovala spoločnosť Aon Hewitt, celosvetový líder v oblasti ľudských zdrojov a outsourcingu. Prihlásené firmy, ktorých bolo 42, museli spĺňať základné podmienky účasti. Medzi ne patrilo mať aspoň 50 stálych zamestnancov v čase konania štúdie a pôsobiť na slovenskom trhu minimálne dva roky.

Aby bola firma zaradená medzi najlepších zamestnávateľov, musí dosiahnuť výborné výsledky v piatich atribútoch: miera motivovanosti, dôveryhodné vedenie, kultúra vysokej výkonnosti, atraktivita zamestnávateľa a udržateľnosť. Kľúčovým pojmom pre stanovenie poradia spoločnosti v rebríčku je motivovanosť. Podľa štúdie zamestnanci O2 vykazujú vysokú mieru motivácie a spokojnosti so zamestnaním.

Viac info sa dozviete na:

https://ceplb03.hewitt.com/bestemployers/europe/slovakia/slovak/pages/results2012.htm


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá