14.9.2012 0 Comments

O2 je najlepším zamestnávateľom na Slovensku medzi firmami nad 100 zamestnancov

O2 sa umiestnilo v elitnej päťke najlepších zamestnávateľov Slovenska 2012. Vyplýva to z výsledkov štúdie Best Employers Slovensko, ktorú realizovala spoločnosť Aon Hewitt. V celkovom hodnotení sa Telefónica Slovakia umiestnila na štvrtom mieste spomedzi 42 prihlásených firiem.

Som nesmierne hrdý na to, že po ocenení Mobilný operátor roku získala naša spoločnosť aj ocenenie v oblasti skvelej zamestnaneckej skúsenosti. Hlavným pilierom našej značky je zákazník, ktorý je stredobodom všetkého čo robíme. Silný pro-zákaznícky prístup majú v krvi naši ľudia od tých v prvej línii - v zákazníckom centre a značkových predajniach, cez tých, ktorí ich podporujú z centrály až po vedenie spoločnosti. Ich spokojnosť je pre nás kľúčová. Odráža sa v následnom prístupe k našim zákazníkom, ktorí sú dlhodobo najspokojnejšími spomedzi všetkých operátorov na trhu. Skutočnosť, že naši ľudia vnímajú našu spoločnosť ako skvelého zamestnávateľa a tiež to, že ich priority sa zhodujú s prioritami zamestnávateľa je pre nás jasným signálom pre rast našej spoločnosti," uviedol Ramiro Lafarga Brollo, generálny riaditeľ Telefónica Slovakia.

„Medzi uchádzačmi, ktorí si hľadali prácu v roku 2011 na stránke Profesia.sk bola podľa počtu odklikov z hlavnej stránky najatraktívnejšia aj Telefónica Slovakia," povedala Lucia Burianová, PR manažérka portálu Profesia.sk.

Telefónica Slovakia sa stala najlepším zamestnávateľom v oblasti telekomunikácií. Výsledky vychádzajú zo štúdie Best Employers Slovensko, ktorú úž ôsmy krát realizovala spoločnosť Aon Hewitt, celosvetový líder v oblasti ľudských zdrojov a outsourcingu. Prihlásené firmy, ktorých bolo 42, museli spĺňať základné podmienky účasti. Medzi ne patrilo mať aspoň 50 stálych zamestnancov v čase konania štúdie a pôsobiť na slovenskom trhu minimálne dva roky.

Aby bola firma zaradená medzi najlepších zamestnávateľov, musí dosiahnuť výborné výsledky v piatich atribútoch: miera motivovanosti, dôveryhodné vedenie, kultúra vysokej výkonnosti, atraktivita zamestnávateľa a udržateľnosť. Kľúčovým pojmom pre stanovenie poradia spoločnosti v rebríčku je motivovanosť. Podľa štúdie zamestnanci O2 vykazujú vysokú mieru motivácie a spokojnosti so zamestnaním.

Viac info sa dozviete na:

https://ceplb03.hewitt.com/bestemployers/europe/slovakia/slovak/pages/results2012.htm


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá