14.9.2012 0 Comments

O2 je najlepším zamestnávateľom na Slovensku medzi firmami nad 100 zamestnancov

O2 sa umiestnilo v elitnej päťke najlepších zamestnávateľov Slovenska 2012. Vyplýva to z výsledkov štúdie Best Employers Slovensko, ktorú realizovala spoločnosť Aon Hewitt. V celkovom hodnotení sa Telefónica Slovakia umiestnila na štvrtom mieste spomedzi 42 prihlásených firiem.

Som nesmierne hrdý na to, že po ocenení Mobilný operátor roku získala naša spoločnosť aj ocenenie v oblasti skvelej zamestnaneckej skúsenosti. Hlavným pilierom našej značky je zákazník, ktorý je stredobodom všetkého čo robíme. Silný pro-zákaznícky prístup majú v krvi naši ľudia od tých v prvej línii - v zákazníckom centre a značkových predajniach, cez tých, ktorí ich podporujú z centrály až po vedenie spoločnosti. Ich spokojnosť je pre nás kľúčová. Odráža sa v následnom prístupe k našim zákazníkom, ktorí sú dlhodobo najspokojnejšími spomedzi všetkých operátorov na trhu. Skutočnosť, že naši ľudia vnímajú našu spoločnosť ako skvelého zamestnávateľa a tiež to, že ich priority sa zhodujú s prioritami zamestnávateľa je pre nás jasným signálom pre rast našej spoločnosti," uviedol Ramiro Lafarga Brollo, generálny riaditeľ Telefónica Slovakia.

„Medzi uchádzačmi, ktorí si hľadali prácu v roku 2011 na stránke Profesia.sk bola podľa počtu odklikov z hlavnej stránky najatraktívnejšia aj Telefónica Slovakia," povedala Lucia Burianová, PR manažérka portálu Profesia.sk.

Telefónica Slovakia sa stala najlepším zamestnávateľom v oblasti telekomunikácií. Výsledky vychádzajú zo štúdie Best Employers Slovensko, ktorú úž ôsmy krát realizovala spoločnosť Aon Hewitt, celosvetový líder v oblasti ľudských zdrojov a outsourcingu. Prihlásené firmy, ktorých bolo 42, museli spĺňať základné podmienky účasti. Medzi ne patrilo mať aspoň 50 stálych zamestnancov v čase konania štúdie a pôsobiť na slovenskom trhu minimálne dva roky.

Aby bola firma zaradená medzi najlepších zamestnávateľov, musí dosiahnuť výborné výsledky v piatich atribútoch: miera motivovanosti, dôveryhodné vedenie, kultúra vysokej výkonnosti, atraktivita zamestnávateľa a udržateľnosť. Kľúčovým pojmom pre stanovenie poradia spoločnosti v rebríčku je motivovanosť. Podľa štúdie zamestnanci O2 vykazujú vysokú mieru motivácie a spokojnosti so zamestnaním.

Viac info sa dozviete na:

https://ceplb03.hewitt.com/bestemployers/europe/slovakia/slovak/pages/results2012.htm


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 2

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá