Image
6.9.2016 0 Comments

Nový výkonný audio systém od Sony rozžiari párty

Zavolajte kamarátov a usporiadajte párty s týmto nabúchaným reproduktorovým systémom od Sony. GTK-XB5 je novinka medzi audiosystémami s vysokým výkonom a vďaka MHC-V77DW sa vaša obývačka alebo záhrada prenesie do víru  klubu alebo na festival, na ktorý sa tešíte. Tento audio systém s mohutným zvukom, živým osvetlením a jednoduchým bezdrôtovým pripojením bude stredom pozornosti.

Tieto reproduktory s vysokým výkonom sa ideálne hodia pre vyznávačov EDM (elektronickej tanečnej hudby), pretože stlačením jedného tlačidla môžete ešte viac zosilniť basy. Či už svoju obľúbenú skladbu prehrávate akokoľvek nahlas, vždy si zvuk uchová svoju vysokú kvalitu a nikdy o nič neprídete, pretože technológia DSEE (Digital Sound Enhancing Engine) upscaling obnoví kvalitu komprimovaných súborov. Aby sa všetci ešte lepšie bavili, môžete použiť individuálne nastaviteľné svetelné efekty alebo sa pohrať s rôznymi zvukovými efektmi, aby ste svoj štýl dotvorili.

Prinášame basy

Technológia EXTRA BASS od spoločnosti Sony dodáva vysoko výkonnému audio systému XB5 silu. Ide o ďalší príspevok k radu EXTRA BASS a je bratom obľúbenej GTK-XB7. Má kompaktný dizajn a je o 20 % menší a ľahší. Vďaka tomu sa ľahko prenáša. Tiež umožňuje púšťať stereo, či už je umiestnený horizontálne alebo vertikálne, a pritom si stále uchováva veľmi dôležitú schopnosť produkovať vysoký akustický tlak a žiarivé svetelné efekty.

Okrem stroboskopického svetla, s ktorého pomocou reproduktor vytvára svietiacu párty atmosféru, menia líniové svetelné efekty farbu a synchronizujú sa s rytmom hudby, ktorú práve hráte. K čiernemu, červenému a modrému variantu reproduktora sa teraz pripojí aj zelený, takže si určite vyberie každý. 

Pri tomto audiosystéme je možné používať aplikáciu SongPal, vďaka ktorej môžete ovládať napr. aj svetelné efekty priamo zo svojho inteligentného telefónu. Vďaka pripojeniu cez Bluetooth® alebo NFC jedným dotykom už nie je potrebné káblové pripojenie. Samozrejme, že keď sa rozhodnete pre trochu tradicionalizmu, môžete audio systém pripojiť aj pomocou kábla.

Čo môže byť ešte lepšie ako jeden reproduktor, ktorý je hviezdou večierka? Dva reproduktory - a vďaka funkcii párovania reproduktorov budete mať zvuk v stereu. Ak prepojíte svoj audiosystém s ďalším reproduktorom XB5 pomocou funkcie Speaker Add, užijete si dvojnásobok zábavy s rovnako úžasnou kvalitou zvuku.

Dodajte tanečnému parketu osobitnú atmosféru

Vyšší a výraznejší audio systém V77 má kompaktný dizajn a jednoduché interaktívne ovládanie. Ak po zapnutí zadunia jeho mocné basy, stane sa okamžite srdcom každej párty. Dizajn aparatúry šetrí miesto a vďaka kolieskam a držadlu sa ľahko dá umiestniť tak, aby sa úplne využila  technológia Sound Pressure Horn, dodávajúca basám silu. Režim Fiesta zasa optimalizuje hudbu tak, aby sa zvuk šíril ďalej. To je ideálne hlavne pre záhradnú párty alebo grilovanie.

ez Google Cast™ a Spotify Connect môžete vďaka zabudovanej Wi-Fi využívať svoje obľúbené aplikácie na streamovanie. Vďaka možnosti bezdrôtového prepojenia Wireless Party Chain môžete rozšíriť prostredníctvom Wi-Fi audio systém až na desať jednotiek so synchronizovaným zvukom a svetelnými efektmi, aby bol váš zážitok z párty maximálny.

Priestorový svetelný systém V77 osvieti rôznofarebnými svetlami  synchronizovanými s rytmom hudby všetko od podlahy až po strop. Ovládanie systému gestami si zachovalo rovnako interaktívne funkcie ako u jeho predchodcu, MHC-V7D. Novinkou je dizajn dotykového ovládača a špeciálna funkcia nasvietenia podľa štýlu. Vylepšený dizajn má teraz povrch odolný voči obliatiu, takže už sa nemusíte obávať, keď sa niekto s drinkom až veľmi priblíži.

Tento dokonalý audiosystém má vylepšenú konektivitu. Poskytuje možnosť prehrávať hudbu z rôznych zdrojov, je vybavený výstupom HDMI Bluetooth® a NFC pre ľahké pripojenie jedným dotykom. Okrem toho tiež disponuje audio vstupom, a vstupmi pre CD/DVD, USB aj dvoma vstupmi na mikrofóny. To znamená, že tento audio systém má úplne všetko.

Cena GTK-XB5 je približne 250€
Cena MHC-V77DW je približne 700€.

Obidva produkty budú v obchodoch dostupné od októbra 2016

Vybrané technické špecifikácie

Detailné špecifikácie nových produktov si môžete nájsť tu: GTK-XB5 a MCH-V77DW

http://www.sony.sk/ifa2016

Zobrazit Galériu
Autor: TS SONY

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá