3.9.2012 0 Comments

Nový soundbar Sharp: Vyjadrite pocit moci

Nastavte hladinu zvuku vo vašej obývačke na vyššiu úroveň s novým soundbarom, ktorý Sharp predstavuje na veľtrhu IFA 2012. HT-SB60, 2.1 audiosystém so špičkovým zvukom, bol pôvodne navrhnutý (a je teda ideálny) pre 60-palcové (152 cm) televízory radu AQUOS LED, ale môžete ho používať aj s televízormi s uhlopriečkou až do 90 palcov (229 cm). Nový soundbar poslúži komukoľvek, kto si rád užíva kvalitný zvuk bez nutnosti inštalovať veľkú zvukovú aparatúru. Vďaka kombinácii bezdrôtového subwooferu, elegantného čierno-kovového dizajnu a používateľskej prívetivosti je HT-SB60 perfektným zvukovým doplnkom, s ktorým si doma užijete prvotriednu zvukovú kvalitu.

Či sledujete hollywoodsky trhák, svoj obľúbený televízny seriál alebo dôležitý futbalový zápas, HT-SB60 dodá vynikajúci zvukový sprievod, ktorý nielen dokonale ladí s momentálnym televíznym zážitkom, ale aj so zovňajškom vášho televízora. Tento 1385 mm dlhý soundbar bol navrhnutý predovšetkým ako doplnok 60-palcového televízora, jeho použitie je však možné až do uhlopriečky 90 palcov. Bezdrôtový subwoofer je možné voľne umiestniť na ľubovoľnom mieste izby, teda nemusí byť v tesnej blízkosti soundbaru. Jediná vec, ktorú budete potrebovať, je napájací AC adaptér. Bez ohľadu na to, kam subwoofer postavíte, kvalita zvuku zostane zachovaná.

HT-SB60 je možné ľahko pripojiť a vyžaduje si minimum priestoru. Môžete ho umiestniť na šírku pod televízor alebo aj pripevniť na stenu, čo ocenia zvlášť tí, ktorí preferujú minimalistický dizajn a viac voľného priestoru v obývačke.

HT-SB60 je vybavený dvoma HDMI vstupmi a jedným HDMI výstupom s funkciou Audio Return Channel (ARC), takže ho ľahko pripojíte k televízoru bez použitia dodatočných audio káblov. Systém je možné ovládať televíznym diaľkovým ovládačom, nepotrebujete teda dva rôzne ovládače.

Spolu s dvoma aktívnymi subwoofermi tento 2.1 audio systém v čierno-kovovej úprave produkuje celkový výkon 310 wattov (2× 80 W + 150 W), zatiaľ čo technológia HDSS (High Definition Sound Standard) sa postará o maximálnu kvalitu zvuku. Ďalším užitočným aspektom soundbaru je jeho schopnosť automatického vypínania a zapínania spolu s televízorom.

HT-SB60 bude v predaji od októbra 2012 za odporúčanú maloobchodnú cenu 349 eur vrátane DPH.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá