3.9.2012 0 Comments

Nový soundbar Sharp: Vyjadrite pocit moci

Nastavte hladinu zvuku vo vašej obývačke na vyššiu úroveň s novým soundbarom, ktorý Sharp predstavuje na veľtrhu IFA 2012. HT-SB60, 2.1 audiosystém so špičkovým zvukom, bol pôvodne navrhnutý (a je teda ideálny) pre 60-palcové (152 cm) televízory radu AQUOS LED, ale môžete ho používať aj s televízormi s uhlopriečkou až do 90 palcov (229 cm). Nový soundbar poslúži komukoľvek, kto si rád užíva kvalitný zvuk bez nutnosti inštalovať veľkú zvukovú aparatúru. Vďaka kombinácii bezdrôtového subwooferu, elegantného čierno-kovového dizajnu a používateľskej prívetivosti je HT-SB60 perfektným zvukovým doplnkom, s ktorým si doma užijete prvotriednu zvukovú kvalitu.

Či sledujete hollywoodsky trhák, svoj obľúbený televízny seriál alebo dôležitý futbalový zápas, HT-SB60 dodá vynikajúci zvukový sprievod, ktorý nielen dokonale ladí s momentálnym televíznym zážitkom, ale aj so zovňajškom vášho televízora. Tento 1385 mm dlhý soundbar bol navrhnutý predovšetkým ako doplnok 60-palcového televízora, jeho použitie je však možné až do uhlopriečky 90 palcov. Bezdrôtový subwoofer je možné voľne umiestniť na ľubovoľnom mieste izby, teda nemusí byť v tesnej blízkosti soundbaru. Jediná vec, ktorú budete potrebovať, je napájací AC adaptér. Bez ohľadu na to, kam subwoofer postavíte, kvalita zvuku zostane zachovaná.

HT-SB60 je možné ľahko pripojiť a vyžaduje si minimum priestoru. Môžete ho umiestniť na šírku pod televízor alebo aj pripevniť na stenu, čo ocenia zvlášť tí, ktorí preferujú minimalistický dizajn a viac voľného priestoru v obývačke.

HT-SB60 je vybavený dvoma HDMI vstupmi a jedným HDMI výstupom s funkciou Audio Return Channel (ARC), takže ho ľahko pripojíte k televízoru bez použitia dodatočných audio káblov. Systém je možné ovládať televíznym diaľkovým ovládačom, nepotrebujete teda dva rôzne ovládače.

Spolu s dvoma aktívnymi subwoofermi tento 2.1 audio systém v čierno-kovovej úprave produkuje celkový výkon 310 wattov (2× 80 W + 150 W), zatiaľ čo technológia HDSS (High Definition Sound Standard) sa postará o maximálnu kvalitu zvuku. Ďalším užitočným aspektom soundbaru je jeho schopnosť automatického vypínania a zapínania spolu s televízorom.

HT-SB60 bude v predaji od októbra 2012 za odporúčanú maloobchodnú cenu 349 eur vrátane DPH.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá