Image
24.4.2015 0 Comments

Nový smartfón Samsung Galaxy J1 s tenkým dizajnom a funkciami selfie

samsung_galaxy_j1_2.jpg Spoločnosť Samsung uviedla na slovenský trh smartfón Galaxy J1. Zariadenie kladie dôraz na vyváženú výbavu, moderný dizajn, pokročilé fotografické funkcie a predĺženú výdrž batérie prostredníctvom Ultra Power Saving Mode. Zaoblené mäkčené hrany a jednoduché línie tela s hrúbkou len 8,9 mm sú hlavnými črtami štýlového dizajnu.

Výkonný dvojjadrový 1,2 GHz procesor, ukrytý v tele, zabezpečí plynulý chod operačného systému Android 4.4 KitKat aj prehrávanie full HD videí na 4,3-palcovom displeji TFT. V hornej časti nad displejom je k dispozícii predná 2 Mpx kamera, vhodná tak na videočet s priateľmi, ako aj zábavné fotografie selfie. Tie môžete urobiť ešte pohodlnejšie pomocou funkcií Palm Selfie a Tap to take PIC. Zatiaľ čo funkcia Palm Selfie automaticky nastaví krátku samospúšť a urobí snímku v správnej kompozícii, funkcia Tap to take PIC umožní zaznamenať obrázok dotykom prsta kdekoľvek na displeji.

00_SM-J100H_Front_black_Standard_Online_P.jpg

Zadná strana smartfónu je vybavená 5 Mpx fotoaparátom s autofókusom a prisvetľovacou LED diódou. Všetok zaznamenaný obsah možno uložiť na interné úložisko s podporou kariet microSD do veľkosti 128 GB alebo ho priamo zdieľať cez Wi-Fi či Bluetooth 4.0.

02_SM-J100H_Side_black_Standard_Online_P.jpg

Funkcia Ultra Power Saving Mode prepne zariadenie do úsporného režimu s minimálnymi nárokmi na vyťaženie systému a 1850 mAh batériu.

Na slovenskom trhu je dostupný model Samsung Galaxy J1 DUOS za odporúčanú maloobchodnú cenu 129 € s DPH v čiernej a bielej farbe a model Samsung Galaxy J1 za odporúčanú maloobchodnú cenu 119 € s DPH v modrej, čiernej a bielej farbe.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Slovenská premiéra: ASUS ZenBook 3 a ASUS ZenFone 3

25.10.2016 23:00

Vlajkové lode spoločnosti ASUS vplávali na slovenský trh naozaj symbolicky a štýlovo. Boli predstavené na tlačovej konferencii v Rivers club na lodi zakotvenej na petržalskej strane Dunaja ZenBook3 j ...

Produkty

Pripravte sa na smartfóny s 8 GB RAM. Samsung uviedol prvý mobilný pamäťový modul 8 GB LPDDR4 DRAM

25.10.2016 00:19

Samsung oznámil, že uviedol prvé mobilné 8 GB riešenie pamätí LPDDR4 DRAM, ktoré má výrazne zlepšiť používateľský zážitok najmä pre tých, ktorí používajú zariadenia s Ultra HD a veľkou obrazovkou. 8 G ...

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá