Image
24.4.2015 0 Comments

Nový smartfón Samsung Galaxy J1 s tenkým dizajnom a funkciami selfie

samsung_galaxy_j1_2.jpg Spoločnosť Samsung uviedla na slovenský trh smartfón Galaxy J1. Zariadenie kladie dôraz na vyváženú výbavu, moderný dizajn, pokročilé fotografické funkcie a predĺženú výdrž batérie prostredníctvom Ultra Power Saving Mode. Zaoblené mäkčené hrany a jednoduché línie tela s hrúbkou len 8,9 mm sú hlavnými črtami štýlového dizajnu.

Výkonný dvojjadrový 1,2 GHz procesor, ukrytý v tele, zabezpečí plynulý chod operačného systému Android 4.4 KitKat aj prehrávanie full HD videí na 4,3-palcovom displeji TFT. V hornej časti nad displejom je k dispozícii predná 2 Mpx kamera, vhodná tak na videočet s priateľmi, ako aj zábavné fotografie selfie. Tie môžete urobiť ešte pohodlnejšie pomocou funkcií Palm Selfie a Tap to take PIC. Zatiaľ čo funkcia Palm Selfie automaticky nastaví krátku samospúšť a urobí snímku v správnej kompozícii, funkcia Tap to take PIC umožní zaznamenať obrázok dotykom prsta kdekoľvek na displeji.

00_SM-J100H_Front_black_Standard_Online_P.jpg

Zadná strana smartfónu je vybavená 5 Mpx fotoaparátom s autofókusom a prisvetľovacou LED diódou. Všetok zaznamenaný obsah možno uložiť na interné úložisko s podporou kariet microSD do veľkosti 128 GB alebo ho priamo zdieľať cez Wi-Fi či Bluetooth 4.0.

02_SM-J100H_Side_black_Standard_Online_P.jpg

Funkcia Ultra Power Saving Mode prepne zariadenie do úsporného režimu s minimálnymi nárokmi na vyťaženie systému a 1850 mAh batériu.

Na slovenskom trhu je dostupný model Samsung Galaxy J1 DUOS za odporúčanú maloobchodnú cenu 129 € s DPH v čiernej a bielej farbe a model Samsung Galaxy J1 za odporúčanú maloobchodnú cenu 119 € s DPH v modrej, čiernej a bielej farbe.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Produkty

Cubetto – hračka, ktorá naučí deti základom programovania

18.01.2017 00:30

Alternatívna motessoriovská pedagogika, ktorá sa ukázala ako jeden z najúčinnejších spôsobov výučby detí, sa zameriava na vzdelávanie prostredníctvom hry. Môžu sa však touto metódou deti naučiť  aj pr ...

Produkty 2

iPhone 8 vraj bude mať displej s otvormi, oceľový rám a modem LTE s rýchlosťou sťahovania až do 1 Gb/s

18.01.2017 00:35

Do príchodu iPhonu 8 zostáva ešte niekoľko mesiacov, no už stihol vyvolať obrovskú vlnu záujmu zo strany fanúšikov i analytikov. Apple o detailoch svojho nového vlajkového modelu mlčí, ale objavilo sa ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá