Image
24.4.2015 0 Comments

Nový smartfón Samsung Galaxy J1 s tenkým dizajnom a funkciami selfie

samsung_galaxy_j1_2.jpg Spoločnosť Samsung uviedla na slovenský trh smartfón Galaxy J1. Zariadenie kladie dôraz na vyváženú výbavu, moderný dizajn, pokročilé fotografické funkcie a predĺženú výdrž batérie prostredníctvom Ultra Power Saving Mode. Zaoblené mäkčené hrany a jednoduché línie tela s hrúbkou len 8,9 mm sú hlavnými črtami štýlového dizajnu.

Výkonný dvojjadrový 1,2 GHz procesor, ukrytý v tele, zabezpečí plynulý chod operačného systému Android 4.4 KitKat aj prehrávanie full HD videí na 4,3-palcovom displeji TFT. V hornej časti nad displejom je k dispozícii predná 2 Mpx kamera, vhodná tak na videočet s priateľmi, ako aj zábavné fotografie selfie. Tie môžete urobiť ešte pohodlnejšie pomocou funkcií Palm Selfie a Tap to take PIC. Zatiaľ čo funkcia Palm Selfie automaticky nastaví krátku samospúšť a urobí snímku v správnej kompozícii, funkcia Tap to take PIC umožní zaznamenať obrázok dotykom prsta kdekoľvek na displeji.

00_SM-J100H_Front_black_Standard_Online_P.jpg

Zadná strana smartfónu je vybavená 5 Mpx fotoaparátom s autofókusom a prisvetľovacou LED diódou. Všetok zaznamenaný obsah možno uložiť na interné úložisko s podporou kariet microSD do veľkosti 128 GB alebo ho priamo zdieľať cez Wi-Fi či Bluetooth 4.0.

02_SM-J100H_Side_black_Standard_Online_P.jpg

Funkcia Ultra Power Saving Mode prepne zariadenie do úsporného režimu s minimálnymi nárokmi na vyťaženie systému a 1850 mAh batériu.

Na slovenskom trhu je dostupný model Samsung Galaxy J1 DUOS za odporúčanú maloobchodnú cenu 129 € s DPH v čiernej a bielej farbe a model Samsung Galaxy J1 za odporúčanú maloobchodnú cenu 119 € s DPH v modrej, čiernej a bielej farbe.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá