Image
6.2.2014 0 Comments

Nový reproduktor UE MINI BOOM od Ultimate Ears ohromí mohutným zvukom

Prenosný reproduktor s Bluetooth pripojením obohacuje produktový rad spoločnosti Ultimate Ears a ponúka mohutný zvuk, ktorý si môžete vziať všade so sebou.

MiniBoom_GROUP5b.jpg

Spoločnosť Ultimate Ears predstavila nový prenosný reproduktor UE MINI BOOM, ktorý je prekvapivo malý, ale poskytuje nečakane plný zvuk. Reproduktor UE MINI BOOM posúva skúsenosti spoločnosti Ultimate Ears v oblasti konštrukcie malých reproduktorov s mohutným zvukom na novú úroveň a ponúka príručný reproduktor s čistými výškami a hlbokými basmi, ktorý vám ponúkne skvelý stereo zvuk kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť.

Vďaka batérii, ktorá vydrží prehrávať hudbu až 10 hodín, a Bluetooth pripojeniu je reproduktor UE MINI BOOM dokonalým hudobným spoločníkom, nech už budete streamovať hudobné videá, baviť sa s priateľmi alebo cestovať. Z akéhokoľvek zariadenia na prehrávanie hudby s rozhraním Bluetooth dokáže streamovať bohatý zvuk zo vzdialenosti až 15 metrov (pri tak plnom zvuku vám taká vzdialenosť príde celkom vhod). Vďaka praktickej nabíjačke s konektorom micro-USB ho ľahko dobijete takmer kdekoľvek. A navyše môžete bezdrôtovo spárovať dva reproduktory UE MINI BOOM, aby ste získali dvojnásobne silnejší zvuk - stačí si stiahnuť bezplatnú aplikáciu UE MINI BOOM (k dispozícii je pre operačné systémy iOS™ a Android™).

"Spoločnosť Ultimate Ears nastavuje štandardy pre audio riešenia, ktoré zodpovedajú súčasnému mobilnému životnému štýlu," povedal Rory Dooley, generálny riaditeľ spoločnosti Ultimate Ears. "Mobilný reproduktor UE MINI BOOM je šťastným spojením príjemného ovládania a bohatého zvuku a hoci je v produktovom rade reproduktorov Ultimate Ears najmladším, prináša to najlepšie z oboch týchto svetov. Či sa už budete doma na svojom tablete pozerať na najnovšie hudobné videá, pôjdete autom na dlhší výlet s rodinou alebo len budete chcieť počúvať svoju obľúbenú hudbu, reproduktor UE MINI BOOM bol vytvorený tak, aby bol vaším ideálnym spoločníkom pri dnešnom štýle spôsobov počúvania hudby."

Reproduktor UE MINI BOOM je k dispozícii v celom rade výrazných farieb vrátane oranžovej, purpurovej, červenej, žltej a čiernej. Vďaka odolnej kovovej konštrukcii s pogumovaným povrchom znesie aj občasné drsnejšie zaobchádzanie, takže ho môžete bez obáv hodiť do svojej tašky, športového vaku alebo kufru auta. Ak uvážite spojenie atraktívnych farieb a ohromujúceho zvuku, odolného prevedenia, možnosť použitia pre telefonovanie s čistým hlasným zvukom a multifunkčné tlačidlo pre príjem a ukončenie telefonických hovorov, je zjavné, že reproduktor UE MINI BOOM je vašim ideálnym spoločníkom na počúvanie hudby.

Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že reproduktor UE MINI BOOM bude v Európe dostupný prostredníctvom maloobchodných predajní Apple a Apple e-shopov už dnes a u ďalších predajcov od februáru 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99 €. Pokiaľ chcete získať podrobnejšie informácie, alebo zistiť najbližšieho predajcu, navštívte láskavo stránky na adrese www.ultimateears.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá