13.2.2014 0 Comments

Nový on-line UPS Eaton 9PX s údržbovým bypassom a trojfázovým napájaním dosahuje účinnosť až 98 %

Eaton Electric, s.r.o., popredný výrobca a distribútor elektrotechnického zariadenia, uvádza na trh nové modely záložných energetických zdrojov radu UPS Eaton 9PX, ako novinku s trojfázovým napájaním. Sú dostupné s výkonmi 6, 8 a 11 kVA. V energeticky úspornom režime vykazujú účinnosť 98%, v režime dvojitej konverzie 95% a disponujú vysokým účinníkom o hodnote 0,9. Jednotky sú opatrené riadiacim systémom pre reguláciu prevádzky UPS a bypassom uľahčujúcim výmenu UPS bez nutnosti vypínania kľúčových systémov.

Trojfázový on-line UPS pre SME podniky, datacentrá aj IT strediská
Novo uvedené UPS zariadenia radu Eaton 9PX s trojfázovým vstupom a jednofázovým výstupom sú vhodné najmä pre malé a stredné podniky, dátové centrá, IT strediská či uzly komunikačnej infraštruktúry. Zariadenia sú ponúkané vo výkonových variantoch 6, 8 a 11 kVA a dopĺňajú tak existujúce jednofázové zariadenia radu 9PX, ktoré sú k dispozícii s výkonmi od 5 do 11 kVA.

Vysoká účinnosť vedie k úspore energií a vyššiemu výkonu
Vysoká energetická účinnosť je kľúčovým rysom radu UPS 9PX. Pri prevádzke v režime on-line s dvojitou konverziou dosahujú až 95% účinnosti, v režime vysokej energetickej účinnosti až 98%. To vedie k úspore až 40% elektrickej energie oproti konkurenčným produktom. Vysoký výstupný účinník s hodnotou 0,9 potom umožňuje transformovať až o 28% viac užitočnej energie oproti produktom s podobnými parametrami.

Údržbový bypass pre jednoduchú výmenu UPS
Nový UPS rad Eaton 9PX je vybavený údržbovým bypassom slúžiacim pre okamžité priame prepojenie UPS vstupu s výstupom, v prípade akéhokoľvek problému (preťaženie, prehriatiu...), alebo pre výmenu jedného UPS zariadenia za druhé, bez nutnosti vypínania kľúčových systémov.

Prehľadný LCD displej a riadiaci systém pre reguláciu prevádzky UPS
Rozmerný LCD displej, ktorým sú UPS 9PX vybavené, prehľadne poskytuje všetky podstatné prevádzkové informácie o stave UPS a ponúka jednoduchý prístup k rozsiahlym analytickým údajom a možnostiam konfigurácie a správy zariadení. Všetky jednotky takisto disponujú integrovaným riadiacim systémom, ktorý v režime dvojitej konverzie nepretržite monitoruje priebeh napájania a reguluje prevádzku UPS pre optimálne využitie kapacity.

Priestorovo úsporná konštrukcia
Všetky UPS radu 9PX sú s montážnou výškou 6U v dátovom rozvádzači priestorovo úsporné a ľahko skladovateľné. Modely tohto radu je možné prevádzkovať v samostatne stojacom vyhotovení vertikálne (tower), alebo horizontálne v stojane (rack).

Softvér pre vzdialenú správu
Možnosť vzdialeného monitorovania a ovládania radu UPS 9PX zaisťuje softvér Intelligent Power Manager (IPM), ktorý je štandardne dodávaný ku všetkým modelom tohto radu a je plne kompatibilný so všetkými hlavnými operačnými systémami a populárnymi virtuálnymi platformami, vrátane VMware vCenter, Microsoft Systems Center, Citrix XENCenter a Red Hat KVM.

Ďalšie informácie Vám poskytneme na nižšie uvedených kontaktoch, alebo navštívte webové stránky www.EatonElectric.sk alebo www.eaton.eu/9PX


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá