16.8.2012 0 Comments

Nový interaktívny Katalóg IKEA vzdáva hold textilu

Katalóg IKEA 2013 s novou štruktúrou, novým výzorom a novým interaktívnym obsahom osloví ešte viac ľudí prostredníctvom množstva šikovných nápadov na bývanie.

Tlačená verzia Katalógu IKEA je skvelou prehliadkou výrobkov, inšpirácie a šikovných riešení pre pekné bývanie. Našim zákazníkom však chceme ponúknuť oveľa viac. V celom katalógu sme rozšírili obsah, ku ktorému sa dostanete prostredníctvom svojho smartfónu alebo tabletu. Nájdete tak rôzne inšpiratívne filmy a interaktívne možnosti, vďaka ktorým môžete katalóg objavovať ďalej - pozrite sa za zatvorené dvierka, vymeňte závesy a buďte kreatívni. Vo výtlačku katalógu vyhľadajte symbol telefónu a zistíte, za ktorými stránkami sa skrýva pridaný obsah. Ak nemáte smartfón, rozšírený obsah si môžete pozrieť v elektronickej verzii katalógu na www.IKEA.sk/katalog.

Katalóg IKEA 2013 obsahuje množstvo inšpiratívnych nápadov pre každodenný život v domácnosti. Navyše ponúka užívateľom smartfónov alebo návštevníkom našej internetovej stránky možnosť vidieť jednotlivé miestnosti v katalógu aj z inej stránky, či vyskúšať si nové štýly," hovorí Marek Feltl, obchodný riaditeľ pre IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

Príprava 211 miliónov kópií katalógu v 27 jazykových mutáciách je najväčšou marketingovou aktivitou IKEA. Chceme osloviť čo najviac ľudí a podeliť sa s nimi o naše poznatky z oblasti bytového zariadenia. V našej snahe nám vo vysokej miere pomáhajú moderné technológie, ako napríklad aplikácie na rozoznávanie znakov.

Spoločnosť IKEA navštívi ročne tisícky domácností na celom svete s cieľom zistiť, ako ľudia skutočne žijú a aké sú ich sny a potreby. Katalóg má za úlohu inšpirovať ľudí k tomu, aby sa pozreli na svoj domov inými očami a vylepšili si ho - napríklad použitím textilu, ktorý ponúka jednoduchý, rýchly a cenovo prijateľný spôsob ako dodať domácnosti viac života a pestrosti.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá