16.8.2012 0 Comments

Nový interaktívny Katalóg IKEA vzdáva hold textilu

Katalóg IKEA 2013 s novou štruktúrou, novým výzorom a novým interaktívnym obsahom osloví ešte viac ľudí prostredníctvom množstva šikovných nápadov na bývanie.

Tlačená verzia Katalógu IKEA je skvelou prehliadkou výrobkov, inšpirácie a šikovných riešení pre pekné bývanie. Našim zákazníkom však chceme ponúknuť oveľa viac. V celom katalógu sme rozšírili obsah, ku ktorému sa dostanete prostredníctvom svojho smartfónu alebo tabletu. Nájdete tak rôzne inšpiratívne filmy a interaktívne možnosti, vďaka ktorým môžete katalóg objavovať ďalej - pozrite sa za zatvorené dvierka, vymeňte závesy a buďte kreatívni. Vo výtlačku katalógu vyhľadajte symbol telefónu a zistíte, za ktorými stránkami sa skrýva pridaný obsah. Ak nemáte smartfón, rozšírený obsah si môžete pozrieť v elektronickej verzii katalógu na www.IKEA.sk/katalog.

Katalóg IKEA 2013 obsahuje množstvo inšpiratívnych nápadov pre každodenný život v domácnosti. Navyše ponúka užívateľom smartfónov alebo návštevníkom našej internetovej stránky možnosť vidieť jednotlivé miestnosti v katalógu aj z inej stránky, či vyskúšať si nové štýly," hovorí Marek Feltl, obchodný riaditeľ pre IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

Príprava 211 miliónov kópií katalógu v 27 jazykových mutáciách je najväčšou marketingovou aktivitou IKEA. Chceme osloviť čo najviac ľudí a podeliť sa s nimi o naše poznatky z oblasti bytového zariadenia. V našej snahe nám vo vysokej miere pomáhajú moderné technológie, ako napríklad aplikácie na rozoznávanie znakov.

Spoločnosť IKEA navštívi ročne tisícky domácností na celom svete s cieľom zistiť, ako ľudia skutočne žijú a aké sú ich sny a potreby. Katalóg má za úlohu inšpirovať ľudí k tomu, aby sa pozreli na svoj domov inými očami a vylepšili si ho - napríklad použitím textilu, ktorý ponúka jednoduchý, rýchly a cenovo prijateľný spôsob ako dodať domácnosti viac života a pestrosti.

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Biznis

Notebook roka 2016 – hlasovať môžete už teraz

25.10.2016 00:10

Budete to mať naozaj ťažké. Dizajnové zmeny, procesory už siedmej generácie, SSD disky dosahujúce terabajtové hodnoty, a to všetko vtesnané do čoraz tenších šasi. Naopak, herné mašiny sa štíhlej línii ...

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá