8.10.2012 0 Comments

Nový diaľkový ovládač Logitech Harmony Touch poskytuje vysokú úroveň kontroly nad domácou zábavou

Na vyspelom univerzálnom diaľkovom ovládači Logitech môžete listovať, vyberať a posúvať švihom až 50 priraditeľných ikon na dotykovom displeji

Spoločnosť Logitech oznámila uvedenie novej generácie diaľkových ovládačov Harmony - model Logitech Harmony Touch. Tento špičkový vyspelý univerzálny diaľkový ovládač umožňuje prispôsobiť ovládanie vašim potrebám pomocou intuitívneho farebného dotykového displeja, ktorý vám poskytne nedostižnú kontrolu nad vašim systémom domácej zábavy.

Diaľkový ovládač Logitech Harmony Touch je navrhnutý s cieľom maximálne vám uľahčiť ovládanie zábavy, ktorej dávate prednosť - umožňuje preto pridávať, odoberať a meniť poradie až 50 ikon predstavujúcich jednotlivé programy od vášho poskytovateľa káblovej alebo satelitnej televízie, a to priamo na farebnom dotykovom displeji s uhlopriečkou 2,4 palca (6,1 cm). Po jednoduchom nastavení cez internet sa vy aj vaše rodina ľahko dostanete ku všetkým obľúbeným kanálom - stačí na ne kliknúť, posunúť švihom prstom alebo nimi listovať, čím odpadajú nepríjemnosti s pamätaním čísiel kanálov a prezeraním neprehľadných sprievodcov programami na obrazovke televízoru. Ovládanie si môžete spríjemniť aj tým, že si ho naplno upravíte podľa seba, aby ste rýchlo a ľahko našli všetko - od televíznych programov a filmov až po hry a hudbu - to všetko na jeden dotyk.

„Diaľkový ovládač Logitech Harmony Touch predstavuje nový vývojový stupeň medzi univerzálnymi ovládačmi," povedal Joerg Tewes, viceprezident obchodnej skupiny Digitálna domácnosť spoločnosti Logitech. „Dnes ľudia oceňujú praktickosť a chcú systémy domácej zábavy, ktoré sú pôsobivé a súčasne sa ľahko ovládajú. S ohľadom na to spoločnosť Logitech vytvorila diaľkový ovládač, vďaka ktorému si ľudia môžu upraviť ovládanie zábavy podľa svojich predstáv a pocítia, že nikdy nemali svoj systém na domácu zábavu pod kontrolou tak, ako teraz."

Ovládač má ergonomicky tvarované telo a prehľadné rozloženie tlačidiel v štíhlom, minimalistickom dizajne, ktorý obohatí vzhľad vašej obývačky. Tlačidlá s nízkym profilom sú navyše podsvietená, takže svoju zábavu môžete ovládať hravo aj v tme.

Diaľkový ovládač Logitech Harmony Touch podporuje vyše 225.000 zariadení pre domácu zábavu od viac než 5.000 výrobcov a dokáže ovládať až 15 rôznych prístrojov. Dodáva sa s dobíjacou stanicou, takže bude vždy nabitý a na dosah, aby vám poslúžil, nech po ňom budete chcieť akúkoľvek akciu.

Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že diaľkový ovládač Logitech Harmony Touch bude v Spojených štátoch aj v Európe k dispozícii od októbra 2012 za doporučenú maloobchodnú cenu 179 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com alebo na blogu spoločnosti Logitech.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá