8.10.2012 0 Comments

Nový diaľkový ovládač Logitech Harmony Touch poskytuje vysokú úroveň kontroly nad domácou zábavou

Na vyspelom univerzálnom diaľkovom ovládači Logitech môžete listovať, vyberať a posúvať švihom až 50 priraditeľných ikon na dotykovom displeji

Spoločnosť Logitech oznámila uvedenie novej generácie diaľkových ovládačov Harmony - model Logitech Harmony Touch. Tento špičkový vyspelý univerzálny diaľkový ovládač umožňuje prispôsobiť ovládanie vašim potrebám pomocou intuitívneho farebného dotykového displeja, ktorý vám poskytne nedostižnú kontrolu nad vašim systémom domácej zábavy.

Diaľkový ovládač Logitech Harmony Touch je navrhnutý s cieľom maximálne vám uľahčiť ovládanie zábavy, ktorej dávate prednosť - umožňuje preto pridávať, odoberať a meniť poradie až 50 ikon predstavujúcich jednotlivé programy od vášho poskytovateľa káblovej alebo satelitnej televízie, a to priamo na farebnom dotykovom displeji s uhlopriečkou 2,4 palca (6,1 cm). Po jednoduchom nastavení cez internet sa vy aj vaše rodina ľahko dostanete ku všetkým obľúbeným kanálom - stačí na ne kliknúť, posunúť švihom prstom alebo nimi listovať, čím odpadajú nepríjemnosti s pamätaním čísiel kanálov a prezeraním neprehľadných sprievodcov programami na obrazovke televízoru. Ovládanie si môžete spríjemniť aj tým, že si ho naplno upravíte podľa seba, aby ste rýchlo a ľahko našli všetko - od televíznych programov a filmov až po hry a hudbu - to všetko na jeden dotyk.

„Diaľkový ovládač Logitech Harmony Touch predstavuje nový vývojový stupeň medzi univerzálnymi ovládačmi," povedal Joerg Tewes, viceprezident obchodnej skupiny Digitálna domácnosť spoločnosti Logitech. „Dnes ľudia oceňujú praktickosť a chcú systémy domácej zábavy, ktoré sú pôsobivé a súčasne sa ľahko ovládajú. S ohľadom na to spoločnosť Logitech vytvorila diaľkový ovládač, vďaka ktorému si ľudia môžu upraviť ovládanie zábavy podľa svojich predstáv a pocítia, že nikdy nemali svoj systém na domácu zábavu pod kontrolou tak, ako teraz."

Ovládač má ergonomicky tvarované telo a prehľadné rozloženie tlačidiel v štíhlom, minimalistickom dizajne, ktorý obohatí vzhľad vašej obývačky. Tlačidlá s nízkym profilom sú navyše podsvietená, takže svoju zábavu môžete ovládať hravo aj v tme.

Diaľkový ovládač Logitech Harmony Touch podporuje vyše 225.000 zariadení pre domácu zábavu od viac než 5.000 výrobcov a dokáže ovládať až 15 rôznych prístrojov. Dodáva sa s dobíjacou stanicou, takže bude vždy nabitý a na dosah, aby vám poslúžil, nech po ňom budete chcieť akúkoľvek akciu.

Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že diaľkový ovládač Logitech Harmony Touch bude v Spojených štátoch aj v Európe k dispozícii od októbra 2012 za doporučenú maloobchodnú cenu 179 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com alebo na blogu spoločnosti Logitech.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá