Image
3.12.2015 0 Comments

Nový Lenovo YOGA 700 ponúka viac možností výkonu a prenosnosti

Spoločnosť Lenovo odhalila nový YOGA 700, prémiový konvertibilný notebook so systémom Windows® 10 so štyrmi režimami používania (notebook, stojan, stan a tablet) navrhnutý s cieľom zabezpečiť výkon a prenosnosť.

Náruživí cestovatelia, ktorí potrebujú tenké a ľahké zariadenia, budú 11-palcový YOGA 700 notebook považovať za ideálneho cestovného spoločníka, zatiaľ čo 14-palcová verzia prináša silný výkon tým, ktorí vyžadujú extra rýchlosť a spoľahlivosť. Obe verzie sú vybavené citlivým 10-bodovým multidotykovým Full HD (1920 x 1080) IPS displejom a stereo reproduktormi s certifikáciou Dolby® DS1.0 Home Theater®, vďaka čomu si užívatelia môžu vychutnať ostré a jasné vizuály a čistý zvuk, či už pri práci v kaviarni alebo pri sledovaní obľúbených programov v pohodlí domova.

Maximálny prenosnosť pri 11-palcovej uhlopriečke

Ultra prenosný 11-palcový YOGA 700 váži len 1,1 kg a má hrúbku len 15,8 mm. S výdržou batérie až do sedem hodín notebook YOGA 700 cestovateľom umožňuje pracovať alebo hrať sa ako im to vyhovuje: sledujte film v režime stojan, urobte obchodnú prezentáciu v režime stan alebo nájdite cestu na mape v režime tablet.

YOGA 700, vhodný pre filmových fanúšikov a hráčov online hier, ponúka živý 10-bodový multidotykový Full HD (1920 x 1080) IPS displej so stereo reproduktormi Dolby DS1.0 Home Theater. Či už doma alebo na cestách, tento konvertibilný notebook dáva užívateľom možnosť vychutnať si ostrejšie vizuálne zážitky a jasnejší zvuk bez toho, aby museli platiť niečo navyše za prémiové zážitky z multimédií.

So 14-palcovou uhlopriečkou je stvorený pre lepšiu prenosnosť

najnovším Intel procesorom až do 6. generácie Core i7, možnosťou grafickej karty NVIDIA GeForce 940M a maximálnou pamäťou až 8 GB DDR3L je YOGA 700 nabitý silným výkonom pre lepšiu produktivitu. Tento konvertibilný notebook má SSD úložisko s kapacitou až 256GB, takže užívatelia môžu spúšťať aplikácie a presúvať zložky ešte rýchlejšie, sústrediť sa na prácu so zníženou mierou hlučnosti a ľahšie obnoviť svoje súbory, aj keď sa vymažú alebo zaseknú v notebooku.

YOGA 700 v 14-palcovom prevedení je tiež vybavený ergonomickou podsvietenou klávesnicou AccuType, vďaka čomu je písanie pohodlnejšie, presnejšie a ľahšie pre oči aj v tmavom prostredí. Od prepínania medzi písaním správy po úpravu obrázkov vo vysokom rozlíšení pomocou softvéru Photoshop®, 14-palcový notebook YOGA 700 má výkon aj výdrž batérie, ktoré užívateľom umožňujú pracovať bez prerušovania.

Citácia

"Vieme, že rýchly výkon, jednoduchá prenosnosť a výrazný zvuk a displej sú prvky, ktoré spotrebitelia v dnešnej dobe od notebooku očakávajú," uviedol Johnson Jia, senior viceprezident, PC Business Group, Lenovo. "A preto sme nový model YOGA 700 urobili ešte tenší a výkonnejší ako kedykoľvek predtým, vďaka systému Windows 10 a najnovšiemu procesoru Intel. Tiež sme pridali Full HD IPS displej a Dolby stereo reproduktory ako súčasť štandardných prvkov a funkcií, aby spotrebitelia získali konvertibilný notebook prvotriednej kvality na prácu i cestovanie, a to za cenu štandardného notebooku."

Cena a dostupnosť

Všetky nové produkty Lenovo sú dostupné od novembra u registrovaných predajcov spoločnosti Lenovo.

11-palcový model konvertibilného notebooku Lenovo YOGA 700 bude dostupný od 899 EUR a 14-palcový model za 859 EUR.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá