Image
7.3.2013 0 Comments

Nový Ainol Novo 9 Spark prichádza na Slovensko: 4-jadrový procesor a displej Retina IPS

Na Slovensku sa v e-shope TabletStore.sk do oficiálneho predaja dostáva novinka z dielne čínskeho výrobcu tabletov Ainol. Tou je 9-palcový tablet Ainol Novo 9 Spark, ktorý je vďaka svojej vnútornej výbave hviezdou medzi tabletmi z nižšej cenovej kategórie. Spoločnosť stavila na decentný a elegantný dizajn, ktorý umocňuje biele prevedenie. Tablet Ainol Novo 9 Spark ale zažiari aj vnútornou výbavou.

Hlavným lákadlom je kvalitný Retina IPS displej s veľmi solídnym rozlíšením 2048x1536 pix. ktoré je v tejto cenovej kategórii skutočne ojedinelé. Srdcom tabletu Ainol Novo 9 Spark je výkonný 4-jadrový procesor a 8-jadrový grafický čip, ktorý sa postará o skvelý grafický zážitok na displeji s týmto vysokým rozlíšením. Samozrejmosťou je operačný systém Android 4.1 Jelly Bean a 16GB vnútornej pamäte, ktorá je rozšíriteľná vďaka vstavanému slotu pre microSD karty. Pre zabezpečenie plynulosti celého systému je vyhradená 2GB pamäť RAM.

ainol-spark-01.jpg

Ďalšou novinkou je batéria s kapacitou 10 000 mAh, ktorá sa postará až o 10-hodinovú výdrž aj pri väčšom zaťažení ako je hranie 3D hier, či sledovanie filmov. Pri počúvaní hudby sľubuje batéria 20-hodinovú a pri surfovaní na internete 15-hodinovú výdrž.

Tabletu Ainol Novo 9 Spark ale vo výbave nechýbajú ani ďalšie vychytávky, ako napríklad microUSB otg port, HDMI výstup, či zabudovaný wifi modul. Samozrejmosťou je podpora externých 3G modulov a iných periférnych zariadení. K tabletu Ainol Novo 9 Spark si budete môcť pohodlne pripojiť klávesnicu, myš, či HDD.

ainol-spark-03.jpg

Ainol Novo 9 Spark sa nemusí hanbiť ani za svoje vonkajšie parametre 240 × 186 × 10,6 mm, či hmotnosť, ktorá činí len 643 gramov.

Ainol Novo 9 Spark je v súčasnosti dostupný v špecializovanom e-shope TabletStore.sk na objednávku, dodávku prvých kusov očakávame už v najbližších dňoch. Na tablety Ainol poskytujeme samozrejme štandardnú 2-ročnú záruku. Okrem tabletov nájdete v našej ponuke aj širokú paletu rôzneho príslušenstva.

ainol-spark-ico.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá