Image
19.5.2014 0 Comments

Novinky v službe Outlook.com – tlačidlo Späť a nové možnosti filtrovania

Outlook_sukromie_38.jpg Microsoft priniesol ďalší balík noviniek pre svoju poštovú službu Outlook.com. Podľa jeho blogu používateľ dostáva denne do e-mailovej schránky v priemere 28 nových správ.

Hoci už doteraz boli možnosti triedenia široké, pokročilí používatelia dostanú aj ďalšie možnosti. Pokročilé pravidlá umožnia kombinovať existujúce pravidlá a prispôsobiť ich požiadavkám používateľa. Môžu si pritom určiť ľubovoľný počet podmienok, napríklad si môžu skontrolovať, či odosielateľa poznajú, či je správa prečítaná a pod.

Jedna z nových funkcií je aj krok späť. Občas sa stane, že správu vymažete omylom. Teraz to môžete jednoducho napraviť. Stačí kliknúť na tlačidlo Späť alebo stlačiť kombináciu klávesov Ctrl + Z.

outlook_undo.png

Používatelia Outlook.com využijú tlačidlo Odpovedať (Reply) denne osem miliónov krát. Po novom im odpoveď už nezaberie celé okno prehliadača. Bude ju možné písať v priestore pod správou, a tak budete mať naďalej pred očami prehľad správ alebo panel so zložkami.

outlook_in_line_reply.png

Ďalšie zmeny sa týkajú četovania. Prehľad kontaktov sa preniesol do ľavého bočného panela so zložkami. Navyše priamo počas četovania sa môžete prepínať medzi komunikačnými službami. Zoznam kontaktov sa dá filtrovať podľa služby, ktorú práve používate (Skype, Facebook a pod.), môžete vidieť aj ich momentálnu dostupnosť.

outlook_contacts_switch.png

Tieto novinky sa používateľom sprístupnia v priebehu nasledujúcich týždňov.

Zdroj: blogs.office.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá