Image
19.5.2014 0 Comments

Novinky v službe Outlook.com – tlačidlo Späť a nové možnosti filtrovania

Outlook_sukromie_38.jpg Microsoft priniesol ďalší balík noviniek pre svoju poštovú službu Outlook.com. Podľa jeho blogu používateľ dostáva denne do e-mailovej schránky v priemere 28 nových správ.

Hoci už doteraz boli možnosti triedenia široké, pokročilí používatelia dostanú aj ďalšie možnosti. Pokročilé pravidlá umožnia kombinovať existujúce pravidlá a prispôsobiť ich požiadavkám používateľa. Môžu si pritom určiť ľubovoľný počet podmienok, napríklad si môžu skontrolovať, či odosielateľa poznajú, či je správa prečítaná a pod.

Jedna z nových funkcií je aj krok späť. Občas sa stane, že správu vymažete omylom. Teraz to môžete jednoducho napraviť. Stačí kliknúť na tlačidlo Späť alebo stlačiť kombináciu klávesov Ctrl + Z.

outlook_undo.png

Používatelia Outlook.com využijú tlačidlo Odpovedať (Reply) denne osem miliónov krát. Po novom im odpoveď už nezaberie celé okno prehliadača. Bude ju možné písať v priestore pod správou, a tak budete mať naďalej pred očami prehľad správ alebo panel so zložkami.

outlook_in_line_reply.png

Ďalšie zmeny sa týkajú četovania. Prehľad kontaktov sa preniesol do ľavého bočného panela so zložkami. Navyše priamo počas četovania sa môžete prepínať medzi komunikačnými službami. Zoznam kontaktov sa dá filtrovať podľa služby, ktorú práve používate (Skype, Facebook a pod.), môžete vidieť aj ich momentálnu dostupnosť.

outlook_contacts_switch.png

Tieto novinky sa používateľom sprístupnia v priebehu nasledujúcich týždňov.

Zdroj: blogs.office.com


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Produkty

Huawei predstavilo výkonnú čipovú súpravu Kirin 960, ktorá je výkonnejšia ako A10 Fusion v iPhone 7

24.10.2016 00:10

Čínska spoločnosť Huawei v týchto dňoch predstavila svoju novú high-end čipovú súpravu HiSilicon Kirin 960. Tá bude zrejme základom nového smartfónu, ktorý by mal byť podľa kolujúcich zvestí uvedený v ...

Produkty 1

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá