Image
19.5.2014 0 Comments

Novinky v službe Outlook.com – tlačidlo Späť a nové možnosti filtrovania

Outlook_sukromie_38.jpg Microsoft priniesol ďalší balík noviniek pre svoju poštovú službu Outlook.com. Podľa jeho blogu používateľ dostáva denne do e-mailovej schránky v priemere 28 nových správ.

Hoci už doteraz boli možnosti triedenia široké, pokročilí používatelia dostanú aj ďalšie možnosti. Pokročilé pravidlá umožnia kombinovať existujúce pravidlá a prispôsobiť ich požiadavkám používateľa. Môžu si pritom určiť ľubovoľný počet podmienok, napríklad si môžu skontrolovať, či odosielateľa poznajú, či je správa prečítaná a pod.

Jedna z nových funkcií je aj krok späť. Občas sa stane, že správu vymažete omylom. Teraz to môžete jednoducho napraviť. Stačí kliknúť na tlačidlo Späť alebo stlačiť kombináciu klávesov Ctrl + Z.

outlook_undo.png

Používatelia Outlook.com využijú tlačidlo Odpovedať (Reply) denne osem miliónov krát. Po novom im odpoveď už nezaberie celé okno prehliadača. Bude ju možné písať v priestore pod správou, a tak budete mať naďalej pred očami prehľad správ alebo panel so zložkami.

outlook_in_line_reply.png

Ďalšie zmeny sa týkajú četovania. Prehľad kontaktov sa preniesol do ľavého bočného panela so zložkami. Navyše priamo počas četovania sa môžete prepínať medzi komunikačnými službami. Zoznam kontaktov sa dá filtrovať podľa služby, ktorú práve používate (Skype, Facebook a pod.), môžete vidieť aj ich momentálnu dostupnosť.

outlook_contacts_switch.png

Tieto novinky sa používateľom sprístupnia v priebehu nasledujúcich týždňov.

Zdroj: blogs.office.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Modulárna stavebnica CellRobot umožní zhotoviť robota z gúľ

16.01.2017 00:20

Čínska spoločnosť KEY predvádzala na CES 2017 unikátnu stavebnicu, ktorá umožní postaviť robota pozostávajúceho z gúľ. Jadrom systému CellRobot je jednotka, v ktorej sídli CPU a batéria. Okrem toho o ...

Produkty

Nové procesory Intelu možno napadnúť cez port USB. Netreba špeciálne vybavenie a útok nemožno ani detegovať

16.01.2017 00:35

Výskumníci zo spoločnosti Positive Technologies odhalili, že niektoré nové procesory Intelu obsahujú rozhranie JTAG (Joint Test Action Group) na ladenie a konfiguráciu, prístupné cez porty USB 3.0, kt ...

Produkty

Roj bojových mikrodronov Perdix sa správa ako inteligentný kolektívny organizmus

13.01.2017 00:20

Americká armáda používa drony už dlhé roky. Teraz ministerstvo obrany predstavilo vo videu najnovší pokrok v technológii bezpilotných lietadiel. Ide o úspešné nasadenie celej letky dronov Perdix. Tes ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá