15.3.2013 0 Comments

Novinka HTC One prichádza na Slovensko

HTC One nastavuje smartfónom nový štandard a vytvára nové zážitky z telefonovani. Spoločnosť HTC, globálny líder v mobilných inováciách a dizajne, dnes na Slovensku predstavila svoju novú vlajkovú loď - nový HTC One.

HTC One prináša nový prístup pri využívaní smartfónov prostredníctvom používateľského prostredia HTC Sense, ktoré teraz v sebe ukrýva aj trojicu kľúčových inovácií HTC BlinkFeed, HTC Zoe a HTC BoomSound. Odporúčaná cena špičkového modelu HTC One bola stanovená na 650 Eur.

„Postupné pridávanie funkcií mobilným telefónom prinieslo pred rokmi na trh novú kategóriu tzv. smartfóny. Tie už dávno prekročili základné vnímanie toho, čo mobil dokáže. Dnes sú smartfóny nielen pomocníkom pri práci, ale najmä zariadením, na ktoré sa sústreďuje aj oblasť zábavy. Nová vlajková loď HTC One posúva hranicu ešte ďalej a prináša evolúciu v používaní osobného zariadenia akým smartfón nepochybne je. Štandard smartfónov sa príchodom nového HTC One zmenil, HTC One nastavuje dnešným smartfónom nový štandard," uviedla Claudia Petöová zo zastúpenia spoločnosti HTC na Slovensku.

Kovový unibody dizajn

Nový HTC One sa pýši brilantným displejom s veľkosťou 4,7 palca a rozlíšením 1080p, jednoliatym hliníkovým telom a operačným systémom Android Jelly Bean. Súčasťou je tiež technológia podporujúca LTE, ktorá umožňuje super rýchle surfovanie na internete. Zaujímavú funkciu predstavuje aj HTC Sense TV, ktorá mení nové HTC One na diaľkové ovládanie pre väčšinu televízií a set-top boxov. To všetko v balení, ktoré kombinuje prémiový dizajn s prielomovou kvalitou.

HTC BlinkFeed: osobný live stream priamo na domovskej obrazovke

Funkcia HTC BlinkFeed je odvážnou novinkou, ktorá pretvára domovskú obrazovku smartfónu HTC One na jednoduchý live stream všetkých relevantných informácií. Na displeji sa používateľom zobrazia aktuality a novinky zo sociálnych sietí, vybraných médií, či oblasti lifestylu, zábavy alebo fotografie. Odpadá tak nutnosť používania množstva rôznych aplikácií a skákania medzi jednotlivými internetovými stránkami, keďže s funkciou HTC BlinkFeed sú používatelia smartfónu vždy v obraze. Momentálne už máme na svete 1600 partnerov.

HTC Zoe s ultrapixelmi

Zlomová inovácia HTC Zoe s ultrapixelmi redefinuje spôsob, akým ľudia zachytávajú, znovu prežívajú a zdieľajú najcennejšie momenty. HTC Zoe prináša používateľom možnosť vyhotovovať fotografie vo vysokom rozlíšení, ktoré ožijú z trojsekundových útržkov - tzv. Zoes. Tieto Zoes sa potom zobrazia unikátnym spôsobom, ktorý oživí celú fotogalériu a premení tradičné úložisko nehybných obrázkov na pohyblivú galériu spomienok.

Pre umožnenie tohto inovatívneho fotografického prvku vyvinulo HTC špeciálny fotoaparát, ktorý obsahuje vo svojej triede najlepšie šošovky s ohniskom f/2.0 a prielomovým senzorom s ultrapixelmi. Tie zachytávajú až o 300 % viac svetla než tradičné fotosenzory ostatných smartfónov. Nový prístup zároveň prináša ohromujúcu výkonnosť aj pri slabšom osvetlení a množstvo ďalších vylepšení pri fotografovaní a natáčaní. Vďaka ultra širokému záberu predného fotoaparátu, môžu používatelia vyhotoviť perfektný autoportrét, alebo natočiť video v rozlíšení až 1080p. Optická stabilizácia obrazu pre predný aj zadný fotoaparát pomáha zaistiť plynulejší záznam, nech už je telefón v pokoji alebo v pohybe. HTC Zoe navyše pridáva množstvo ďalších funkcií a efektov ako napríklad vylepšenú 360° panorámu, časovú sekvenciu, či odstraňovanie nechcených objektov z už vyhotovených fotografií.

HTC BoomSound

Nový HTC One ponúka najlepší audio zážitok zo všetkých súčasných mobilných telefónov. Vôbec prvý krát sa na telefóne predstavujú predné stereo reproduktory so špeciálnym zosilňovačom, ktoré v kombinácii s úžasným full HD displejom vnorí používateľov do hudby, videa, hier alebo obľúbených klipov na YouTube™. Integrovaný systém Beats Audio umožní užiť si bohatý autentický zvuk v štúdiovej kvalite. HDR nahrávanie využíva moderné duálne mikrofóny a audio spracovanie tak, aby zachytilo čistý, plný zvuk, ktorý si zaslúži snímanie vo vysokom rozlíšení. Telefónne hovory znejú na HTC One skvele, a to vďaka HTC Sense Voice™, ktorý zvyšuje hlasitosť a kvalitu hovoru v hlučnom prostredí, takže konverzácia je čistá a dostatočne hlasná.

Farby a dostupnosť

HTC One bude k dispozícii v striebornom a čiernom prevedení. Hladké telo, vytvorené z jedného kusu hliníka, sa perfektne drží v ruke a predstavuje unikátnu anténovú technológiu, ktorá napomáha k získaniu čistého signálu. Displej skvele odoláva škrabancom, poskytuje lepšiu čitateľnosť na slnku, pričom ponúka veľmi jemné rozlíšenie 468ppi a bohaté prírodné farby. Odporúčaná cena nového HTC One bola stanovená na 650 Eur.

Pre viac informácií navštívte stránku www.htc.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Asseco Central Europe po 10 rokoch sťahuje akcie z poľskej burzy

05.12.2016 10:13

Prvá slovenská firma priamo kótovaná na zahraničnej burze sťahuje svoje akcie z trhu. Po desiatich rokoch na varšavskej burze totiž končí skupina Asseco Central Europe, ktorá síce stále sídli v Bratis ...

Tlačové správy

Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

05.12.2016 09:10

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, spúšťa vianočnú kampaň #BePresent. Tá vyzýva ľudí, aby cez Vianoce odložili mobilné telefóny a trávili čas so svojimi blízkymi. Tým skutoč ...

Tlačové správy 1

WiFi v taxíku? HOPIN s Orangeom ho prinášajú bezplatne

05.12.2016 09:00

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie. Celkovo 15 vozidiel HOPIN ta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá