6.2.2012 0 Comments

Noví zákazníci v O2 získavajú bezplatné SMS až na 6 mesiacov

O2 prináša bezplatné SMS správy v sieti O2 až na 6 mesiacov. Ponuka platí pre všetkých zákazníkov, ktorí prídu do O2 do konca marca a aktivujú si program O2 Fér alebo O2 Filip.

„Noví zákazníci, ktorí si aktivujú jeden z našich programov O2 Filip, alebo O2 Fér môžu SMS-kovať pol roka toľko, koľko vydržia. Ak si noví zákazníci spoja tento benefit spolu s výhodou bezplatného volania po 3. minúte v rámci programu O2 Fér, alebo bezplatnými volaniami do siete O2 už od prvej sekundy v rámci programu O2 Filip, čaká ich plno zábavy so svojimi blízkymi a priateľmi,"uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa spoločnosti Telefónica Slovakia.

Bezplatné SMS v sieti O2 na 6 mesiacov zadarmo
Noví zákazníci programov O2 Fér a O2 Filip získavajú možnosť posielať SMS správy do siete O2 zdarma počas nasledovných 6 mesiacov. Stačí si len aktivovať jeden z programov do 31. marca 2012. Počet odoslaných správ O2 neobmedzuje a tento benefit aktivuje automaticky.

Volania po 3. minúte zdarma v rámci programu O2 Fér
Zákazníci O2 Fér môžu využiť jeden zo základných benefitov programu, a to volania do siete O2 po 3. minúte zdarma. Ak má zákazník aktivovaný jeden z minútových Extra balíčkov, benefit platí až po prevolaní minút z tohto balíčka.

Bezplatné volania v sieti O2 s programom O2 Filip
Zákazníci môžu s ponukou O2 Filip volať v sieti O2 Slovensko toľko, koľko chcú, bez toho, aby sa im peňaženka znížila čo len o jeden cent. Výhoda telefonovania vo vlastnej sieti spočíva v neobmedzených volaniach na všetky čísla v sieti O2, kedykoľvek, bez časových obmedzení. Tie sa uplatňujú ihneď, bez podmienky prevolania peňaženky.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá