6.2.2012 0 Comments

Noví zákazníci v O2 získavajú bezplatné SMS až na 6 mesiacov

O2 prináša bezplatné SMS správy v sieti O2 až na 6 mesiacov. Ponuka platí pre všetkých zákazníkov, ktorí prídu do O2 do konca marca a aktivujú si program O2 Fér alebo O2 Filip.

„Noví zákazníci, ktorí si aktivujú jeden z našich programov O2 Filip, alebo O2 Fér môžu SMS-kovať pol roka toľko, koľko vydržia. Ak si noví zákazníci spoja tento benefit spolu s výhodou bezplatného volania po 3. minúte v rámci programu O2 Fér, alebo bezplatnými volaniami do siete O2 už od prvej sekundy v rámci programu O2 Filip, čaká ich plno zábavy so svojimi blízkymi a priateľmi,"uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa spoločnosti Telefónica Slovakia.

Bezplatné SMS v sieti O2 na 6 mesiacov zadarmo
Noví zákazníci programov O2 Fér a O2 Filip získavajú možnosť posielať SMS správy do siete O2 zdarma počas nasledovných 6 mesiacov. Stačí si len aktivovať jeden z programov do 31. marca 2012. Počet odoslaných správ O2 neobmedzuje a tento benefit aktivuje automaticky.

Volania po 3. minúte zdarma v rámci programu O2 Fér
Zákazníci O2 Fér môžu využiť jeden zo základných benefitov programu, a to volania do siete O2 po 3. minúte zdarma. Ak má zákazník aktivovaný jeden z minútových Extra balíčkov, benefit platí až po prevolaní minút z tohto balíčka.

Bezplatné volania v sieti O2 s programom O2 Filip
Zákazníci môžu s ponukou O2 Filip volať v sieti O2 Slovensko toľko, koľko chcú, bez toho, aby sa im peňaženka znížila čo len o jeden cent. Výhoda telefonovania vo vlastnej sieti spočíva v neobmedzených volaniach na všetky čísla v sieti O2, kedykoľvek, bez časových obmedzení. Tie sa uplatňujú ihneď, bez podmienky prevolania peňaženky.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá