6.2.2012 0 Comments

Noví zákazníci v O2 získavajú bezplatné SMS až na 6 mesiacov

O2 prináša bezplatné SMS správy v sieti O2 až na 6 mesiacov. Ponuka platí pre všetkých zákazníkov, ktorí prídu do O2 do konca marca a aktivujú si program O2 Fér alebo O2 Filip.

„Noví zákazníci, ktorí si aktivujú jeden z našich programov O2 Filip, alebo O2 Fér môžu SMS-kovať pol roka toľko, koľko vydržia. Ak si noví zákazníci spoja tento benefit spolu s výhodou bezplatného volania po 3. minúte v rámci programu O2 Fér, alebo bezplatnými volaniami do siete O2 už od prvej sekundy v rámci programu O2 Filip, čaká ich plno zábavy so svojimi blízkymi a priateľmi,"uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa spoločnosti Telefónica Slovakia.

Bezplatné SMS v sieti O2 na 6 mesiacov zadarmo
Noví zákazníci programov O2 Fér a O2 Filip získavajú možnosť posielať SMS správy do siete O2 zdarma počas nasledovných 6 mesiacov. Stačí si len aktivovať jeden z programov do 31. marca 2012. Počet odoslaných správ O2 neobmedzuje a tento benefit aktivuje automaticky.

Volania po 3. minúte zdarma v rámci programu O2 Fér
Zákazníci O2 Fér môžu využiť jeden zo základných benefitov programu, a to volania do siete O2 po 3. minúte zdarma. Ak má zákazník aktivovaný jeden z minútových Extra balíčkov, benefit platí až po prevolaní minút z tohto balíčka.

Bezplatné volania v sieti O2 s programom O2 Filip
Zákazníci môžu s ponukou O2 Filip volať v sieti O2 Slovensko toľko, koľko chcú, bez toho, aby sa im peňaženka znížila čo len o jeden cent. Výhoda telefonovania vo vlastnej sieti spočíva v neobmedzených volaniach na všetky čísla v sieti O2, kedykoľvek, bez časových obmedzení. Tie sa uplatňujú ihneď, bez podmienky prevolania peňaženky.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

ITAPA 2016: Make IT Easy – Príde Pellegrini, Mikloš z Ukrajiny, aj vynálezca patentov Cullis z Kanady

27.10.2016 00:07

Desiatky inšpiratívnych domácich aj zahraničných spíkrov a stovky lídrov a manažérov z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce a NGO sa 14.-15. novembra stretnú na kongrese ITAPA v Bratislave, a ...

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá