Image
19.1.2015 0 Comments

Nové užívateľské rozhranie pre PocketBook Touch Lux 2

Výrobca čítačiek e-kníh PocketBook opäť pripravil novinku pre všetkých fanúšikov čítačky PocketBook Touch Lux 2. Nový firmvér 5.2 je k dispozícii na stiahnutie prostredníctvom oficiálnej web stránky PocketBook.

S novým firmvérom získal PocketBook Touch Lux 2, víťaz súťaže Red Dot Design Award 2014, nové užívateľské rozhranie, ktorého cieľom je urobiť používanie čítačky ešte pohodlnejšie. Hlavnou stránkou, ktorá sa užívateľom načíta hneď po zapnutí zariadenia, sa teraz stala Knižnica. Knihy sú zoradené tak, že aktuálne knihy sú umiestnené hore a posledné stiahnuté pod nimi.

marek.jpg

Knižnica sa tiež môže pochváliť novým dizajnom. Každá kniha je zobrazená vo veľkom a jasnom obale. Užívatelia majú možnosť zoradiť si knihy podľa nového kritéria a vytvoriť si v zariadení takzvané poličky. Vylepšením prešiel aj katalógový systém. Vyhľadávanie kníh podľa dátumu, autora či iných kritérií je teraz jednoduchšie a pohodlnejšie.

Vďaka redukcii počtu aplikácií na hlavnej stránke na tri, sa pohodlnejšou stala aj interaktivita so zariadením. Všetky ostatné aplikácie sú teraz umiestnené v rolovacom menu, ktoré sa nachádza v hornej aj v dolnej časti plochy. V neposlednom rade prešli zmenou dizajnu aj notifikačné služby - teraz sú pohodlnejšie a poskytujú viac informácií.

Okrem nového rozhrania aktualizácia firmvéru 5.2 obsahuje aj Adobe RMSDK 10 a Adobe DRM 3.0. Novú verziu firmvéru 5.2. je možné si stiahnuť na oficiálnej stránke PocketBook.

Čítačka PocketBook Touch Lux 2 s LED podsvietením, s procesorom o výkone 1 GHz a vnútornou pamäťou 4 GB je skvelým darčekom pre všetkých fanúšikov čítania e-kníh. Teraz je možné dostať ju s novým užívateľským rozhraním, a tak zabezpečiť ešte pohodlnejšie čítanie pre všetkých.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá