Image
19.1.2015 0 Comments

Nové užívateľské rozhranie pre PocketBook Touch Lux 2

Výrobca čítačiek e-kníh PocketBook opäť pripravil novinku pre všetkých fanúšikov čítačky PocketBook Touch Lux 2. Nový firmvér 5.2 je k dispozícii na stiahnutie prostredníctvom oficiálnej web stránky PocketBook.

S novým firmvérom získal PocketBook Touch Lux 2, víťaz súťaže Red Dot Design Award 2014, nové užívateľské rozhranie, ktorého cieľom je urobiť používanie čítačky ešte pohodlnejšie. Hlavnou stránkou, ktorá sa užívateľom načíta hneď po zapnutí zariadenia, sa teraz stala Knižnica. Knihy sú zoradené tak, že aktuálne knihy sú umiestnené hore a posledné stiahnuté pod nimi.

marek.jpg

Knižnica sa tiež môže pochváliť novým dizajnom. Každá kniha je zobrazená vo veľkom a jasnom obale. Užívatelia majú možnosť zoradiť si knihy podľa nového kritéria a vytvoriť si v zariadení takzvané poličky. Vylepšením prešiel aj katalógový systém. Vyhľadávanie kníh podľa dátumu, autora či iných kritérií je teraz jednoduchšie a pohodlnejšie.

Vďaka redukcii počtu aplikácií na hlavnej stránke na tri, sa pohodlnejšou stala aj interaktivita so zariadením. Všetky ostatné aplikácie sú teraz umiestnené v rolovacom menu, ktoré sa nachádza v hornej aj v dolnej časti plochy. V neposlednom rade prešli zmenou dizajnu aj notifikačné služby - teraz sú pohodlnejšie a poskytujú viac informácií.

Okrem nového rozhrania aktualizácia firmvéru 5.2 obsahuje aj Adobe RMSDK 10 a Adobe DRM 3.0. Novú verziu firmvéru 5.2. je možné si stiahnuť na oficiálnej stránke PocketBook.

Čítačka PocketBook Touch Lux 2 s LED podsvietením, s procesorom o výkone 1 GHz a vnútornou pamäťou 4 GB je skvelým darčekom pre všetkých fanúšikov čítania e-kníh. Teraz je možné dostať ju s novým užívateľským rozhraním, a tak zabezpečiť ešte pohodlnejšie čítanie pre všetkých.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá