10.3.2015 0 Comments

Nové tlačiarne od spoločnosti Xerox šetria náklady i životné prostredie.

Nové farebné tlačiarne rady ColorQube® s technológiou tuhého atramentu od spoločnosti Xerox (NYSE: XRX) ponúkajú množstvo výhod. Šetria užívateľom prevádzkové náklady a zároveň sú šetrné k životnému prostrediu.

Tlačia na široké spektrum tlačových médií od kancelárskeho papiera cez štítky až po obálky, vizitky, vopred zdobené médiá (napríklad zlátené / striebrené) alebo recyklovaný papier.

Vďaka technológii „Intelligent Ready" nové zariadenia rady ColorQube® automaticky korigujú spotrebu energie, keď je to nutné. Unikátna bezkazetová technológia spotrebného materiálu nepotrebuje zbytočné obaly a tým generuje až o 90 % menej odpadu ako laserové alebo atramentové tlačiarne.

Pre užívateľov s väčším objemom tlače, ktorým záleží na nižších prevádzkových nákladoch, je skvelou voľbou ColorQube 8880. Vďaka inteligentným tlačovým nastaveniam znižuje náklady na spotrebu papiera aj atramentu. Zároveň sa môže pochváliť aj s rýchlosťou tlače - až 51 strán za minútu a to farebne i čiernobielo s výstupom prvej strany už za 5 sekúnd.

Kompaktná a výkonná tlačiareň ColorQube 8580 umožňuje užívateľom pracovať rýchlo a rozumne. Zariadenie je vhodné do každého kancelárskeho prostredia. Vďaka kapacite papiera až 2 200 listov a výstupu prvej strany len za 5 sekúnd (farebne i čiernobielo) šetrí Váš čas.

Obe zariadenia majú certifikáciu Mopria Alliance a disponujú aplikáciou pre bezdrôtovú tlač z mobilných zariadení Android. Tlačiť tak môžete z mobilného telefónu či tabletu aj na odchode alebo na cestách, v podstate kedykoľvek.

Dostupnosť

Farebné tlačiarne CQ 8580 a CQ 8880 sú k dispozícii v distribučných skladoch v ČR/SK s odporúčanou koncovou cenou od 22 990,- Kč / 832 € vrátane DPH.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá