10.3.2015 0 Comments

Nové tlačiarne od spoločnosti Xerox šetria náklady i životné prostredie.

Nové farebné tlačiarne rady ColorQube® s technológiou tuhého atramentu od spoločnosti Xerox (NYSE: XRX) ponúkajú množstvo výhod. Šetria užívateľom prevádzkové náklady a zároveň sú šetrné k životnému prostrediu.

Tlačia na široké spektrum tlačových médií od kancelárskeho papiera cez štítky až po obálky, vizitky, vopred zdobené médiá (napríklad zlátené / striebrené) alebo recyklovaný papier.

Vďaka technológii „Intelligent Ready" nové zariadenia rady ColorQube® automaticky korigujú spotrebu energie, keď je to nutné. Unikátna bezkazetová technológia spotrebného materiálu nepotrebuje zbytočné obaly a tým generuje až o 90 % menej odpadu ako laserové alebo atramentové tlačiarne.

Pre užívateľov s väčším objemom tlače, ktorým záleží na nižších prevádzkových nákladoch, je skvelou voľbou ColorQube 8880. Vďaka inteligentným tlačovým nastaveniam znižuje náklady na spotrebu papiera aj atramentu. Zároveň sa môže pochváliť aj s rýchlosťou tlače - až 51 strán za minútu a to farebne i čiernobielo s výstupom prvej strany už za 5 sekúnd.

Kompaktná a výkonná tlačiareň ColorQube 8580 umožňuje užívateľom pracovať rýchlo a rozumne. Zariadenie je vhodné do každého kancelárskeho prostredia. Vďaka kapacite papiera až 2 200 listov a výstupu prvej strany len za 5 sekúnd (farebne i čiernobielo) šetrí Váš čas.

Obe zariadenia majú certifikáciu Mopria Alliance a disponujú aplikáciou pre bezdrôtovú tlač z mobilných zariadení Android. Tlačiť tak môžete z mobilného telefónu či tabletu aj na odchode alebo na cestách, v podstate kedykoľvek.

Dostupnosť

Farebné tlačiarne CQ 8580 a CQ 8880 sú k dispozícii v distribučných skladoch v ČR/SK s odporúčanou koncovou cenou od 22 990,- Kč / 832 € vrátane DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá