10.3.2015 0 Comments

Nové tlačiarne od spoločnosti Xerox šetria náklady i životné prostredie.

Nové farebné tlačiarne rady ColorQube® s technológiou tuhého atramentu od spoločnosti Xerox (NYSE: XRX) ponúkajú množstvo výhod. Šetria užívateľom prevádzkové náklady a zároveň sú šetrné k životnému prostrediu.

Tlačia na široké spektrum tlačových médií od kancelárskeho papiera cez štítky až po obálky, vizitky, vopred zdobené médiá (napríklad zlátené / striebrené) alebo recyklovaný papier.

Vďaka technológii „Intelligent Ready" nové zariadenia rady ColorQube® automaticky korigujú spotrebu energie, keď je to nutné. Unikátna bezkazetová technológia spotrebného materiálu nepotrebuje zbytočné obaly a tým generuje až o 90 % menej odpadu ako laserové alebo atramentové tlačiarne.

Pre užívateľov s väčším objemom tlače, ktorým záleží na nižších prevádzkových nákladoch, je skvelou voľbou ColorQube 8880. Vďaka inteligentným tlačovým nastaveniam znižuje náklady na spotrebu papiera aj atramentu. Zároveň sa môže pochváliť aj s rýchlosťou tlače - až 51 strán za minútu a to farebne i čiernobielo s výstupom prvej strany už za 5 sekúnd.

Kompaktná a výkonná tlačiareň ColorQube 8580 umožňuje užívateľom pracovať rýchlo a rozumne. Zariadenie je vhodné do každého kancelárskeho prostredia. Vďaka kapacite papiera až 2 200 listov a výstupu prvej strany len za 5 sekúnd (farebne i čiernobielo) šetrí Váš čas.

Obe zariadenia majú certifikáciu Mopria Alliance a disponujú aplikáciou pre bezdrôtovú tlač z mobilných zariadení Android. Tlačiť tak môžete z mobilného telefónu či tabletu aj na odchode alebo na cestách, v podstate kedykoľvek.

Dostupnosť

Farebné tlačiarne CQ 8580 a CQ 8880 sú k dispozícii v distribučných skladoch v ČR/SK s odporúčanou koncovou cenou od 22 990,- Kč / 832 € vrátane DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá